ساخت اکانت موز پرو

Moz

اکانت موز پرو Moz pro

پیش از آموزش ساخت اکانت موز پرو بهتر است تا اندکی با Moz pro آشنا شوید. موز ابزار سئو می باشد که به وسیله ی آن می توانید سایت خود را بهینه کنید تا بدون نیاز به تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز) در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید. موز به شما این امکان می دهد که راهکارهای بهبود سئو داخلی را بیابید، فرصت های بک لینک گیری را بیابید، رقبای خود را مورد ارزیابی قرار دهید و بیشمار مزیت که دارا می باشد.

آموزش ساخت اکانت موز پرو

برای ساخت اکانت موز پرو نیاز به یک ایمیل، آدرس معتبر در خارج از کشور و یک کارت اعتباری از یک بانک معتبر در خارج از کشور (به دلیل وجود تحریم علیه ایران). حال که این مشخصات را دارید به سایت Moz مراجعه کنید. قیمت ماهانه ساخت اکانت موز پرو ۱۴۹ دلار می باشد، ولی موز دارای نسخه رایگان می باشد که یک ماه می تواند به طور رایگان به شما سرویس بدهد. بعد از ورود، برای ساخت اکانت موز پرو همانند تصویر زیر بر روی این دکمه کلیک کنید.

ساخت اکانت موز پرو

حال مشخصات ایمیل، آدرس و کارت اعتباری خود را وارد کنید.

 

ایجاد کمپین در ساخت اکانت موز پرو

در هر اکانت موز شما می توانید ۱۰ کمپین ایجاد کنید، یعنی این اکانت را برای ده سایت مختلف استفاده نمایید. در اینجا ما ساخت یک کمپین را برای شما عزیزان به صورت تصویری آموزش خواهیم داد.

معرفی سایت در موز پرو

در اولین مرحله از ساخت کمپین، باید سایت خود را به موز پرو تعریف کنید. یک نام برای خود انتخاب کنید و آدرس سایت را همانند تصویر زیر در کادر مربوطه وارد کنید.

اکانت موز پرو

اتصال گوگل آنالیتیکس به موز پرو

یکی از گام های مهم در ساخت اکانت موز پرو اتصال گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) به اکانت موز پرو است. این کار برای این است که عملیات تحلیل داده ها و بررسی سایت با سرعت بیشتری انجام گیرد.

moz pro

انتخاب شبکه جستجو در موز پرو

نیاز است تا موتور جستجوی مورد نظر خود را انتخاب کنید. پیشنهاد تاپ ادورت این است که همه ی موتورهارو انتخاب کنید.

سئوموز

معرفی کلمات کلیدی در موز پرو

این مرحله خیلی مهم است زیرا مشتریان شما با جستجو کلمات کلیدی به سایت شما می رسند. پس مهم است تا بدانید روی چه کلماتی باید کار کنید تا مشتریان شما روز به روز افزایش یابد. محدودیت برای کلمات کلیدی در ساخت اکانت موز پرو ۹۰۰ عدد است. کلمه کلیدی مناسب

کلمات کلیدی

 

معرفی رقیب در اکانت موز پرو

در این مرحله باید سه مورد از بهترین رقیب هایتان را اضافه کنید تا Moz شما را با آنها مقایسه کند. براساس این مقایسه آماری به شما داده خواهد شد که می توانید با آن سئو سایت را بهبود بخشید.

رقیب در اکانت موز

 

خرید اکانت موز پرو

اگر اطلاعات لازم و کارت اعتباری ندارید نسبت به ساخت اکانت موز پرو اقدام کنید، در نتیجه تاپ ادورت این کار را برای شما انجام می دهد تا بتوانید به راحتی از خدمات موز استفاده کنید و سئو سایت خود را بهبود بخشید. همچنین اگر به پشتیبانی سئو نیاز دارید می توانید از خدمات پشتیبانی ماهانه سئو استفاده کنید.

 

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با ما