آگهی در گوگل

آگهی در گوگل

تبلیغات اینترنتی

با توجه به اینکه رقابت در بازار بسیار افزایش یافته است و همچنین بازار کار شلوغ شده است، پیدا کردن مشتری امری مهم و حیاتی در کسب و کار می باشد. دیگر به این امید نباید باشید که در یک جای خوب کسب و کار را شروع کنید و مشتری خودش شما را پیدا کند زیرا کسب و کار های دیگر که از کسب و کار اینترنتی استفاده می کنند با بازاریابی و تبلیغات اینترنتی خوبی که دارند مشتری ها را جذب خود می کنند و درصد مشتریان شما از کل مشتریان بازار کم خواهد شد. ما در اینجا گونه ای از بازاریابی و تبلیغات را به شما معرفی می کنیم که نام آن آگهی در گوگل (تبلیغات گوگل و یا گوگل ادوردز) است و می تواند بیشترین مشتری را برای شما جذب کند و سود شما را چندین برابر کند لذا در ادامه با معرفی کامل آگهی در گوگل همراه ما باشید.

آگهی در گوگل

آگهی در گوگل

آگهی در گوگل یا همان تبلیغات در گوگل یک ابزار عالی و درآمد زای گوگل است که به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت مبلغ ناچیزی به گوگل در حد چند سنت، به صفحه اول گوگل و حتی به لینک اول گوگل برسید که طبق آمار %۹۱ کاربران اینترنت را به خود اختصاص می دهد. در دنیای امروز با توجه به مشغله کاری افراد ، ترافیک و هزینه ی مازاد، انها بیشتر تمایل دارند که کار خود را از طریق اینترنت انجام دهند همانند خدمات و محصولاتی که به آنها نیاز دارند. حتما شما برای خرید وسیله ای به سایت دیجی کالا سر زده ایدو به احتمال زیاد خرید انجام داده اید. شما در کسب و کار خود می توانید همچنین سایتی داشته باشید و مشتریان خود را از این طریق پیدا کنید که سود آن چند صد برابر کسب و کار عادی خواهد بود. پس اولین قدم برای شروع کسب و کاری بزرگ و پرسود طراحی سایت است. وقتی شما سایت خود را ساختید حال نوبت به آن رسیده است که مشتریان خود را جذب کنید.

جذب مشتری

برای رسیدن به لینک اول دو راه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید:

۱٫ بهینه سازی سایت (سئو)

۲٫ گوگل ادوردز

خدمات تاپ ادورت 

هر کدام از این سرویس ها مزیت های مخصوص خود را دارد و استفاده از هرکدام و یا استفاده ی همزمان از آنها و پلن های استفاده از آنها با توجه به مشخصات کسب و کار شما معلوم می شود:

– کسب و کار شما چیست؟

– چه مدت شروع به کار کرده اید؟

– رقبای شما چه کسانی هستند؟

– چه میزان هزینه خواهید کرد؟

– چه مدت زمان در اختیار دارید؟

-و …

این تحلیل برای شما به صورت رایگان توسط متخصصان تاپ ادورت انجام خواهد شد.

تحلیل و مشاوره رایگان

اما به صورت کلی اگر بخواهیم بگوییم فرق گوگل ادوردز و سئو در این است که گوگل ادوردز در کمتر از یک ساعت کاری شما را به لینک اول می رساند و به ازای هر نفری که وارد سایت شما شود باید مبلغ ناچیزی به گوگل بپردازید ولی در مقابل سئو مدتی طول می کشد که نتیچه ی خود را نشان دهد ولی دیگر نیازی به پرداخت مبلغی به موتورهای جستجو ندارید. ولی استفاده از هرکدام کاملا بستگی به سایت مورد نظر دارد.

مزیت های گوگل ادوردز

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.