افزایش کلیک در تبلیغات گوگل

افزایش کلیک در تبلیغات گوگل

افزایش کلیک با بهینه سازی کمپین

اولین قدم برای دریافت کلیک از سوی کاربران تعیین قیمت به ازای هر کلیک می باشد. حال باید بدانید که چگونه می توان در تبلیغات گوگل افزایش کلیک ایجاد نمود، زیرا افزایش کلیک برابر است با افزایش میزان سوددهی و مشتری سایت.

در این حالت شما با دانستن نکات زیر می توانید نسبت به افزایش کلیک تبلیغات گوگل اقدام کنید:

افزایش کلیک

روش های افزایش کلیک در تنطیمات کمپین:

روش هایی که در این مقاله گفته می شود مربوط به تنظیمات داخلی کمپین می باشد. این روش ها بر روی تبلیغات گوگل اعمال می شود. روش های دیگری نیز وجود دارد که بر روی تبلیغات گوگل اعمال نمی شود ولی بر روی افزایش مشتری تاثیر خواهد گذاشت که در دو مقاله زیر بحث شده است.

افزایش ترافیک سایت – داخل سایت

افزایش ترافیک سایت – خارج از سایت  و شبکه های اجتماعی

روش اول در کمپین:

اگر قبلا بودجه ی روزانه ی خود را هدف قرار داده اید، بدون اضافه کردن کلمه کلیدی جدید، شما می توانید با افزایش بودجه خود، کلیک های دریافتی را افزایش دهید. به طور ساده تر یعنی اینکه میزان بودجه را افزایش دهید، تا کلمات کلیدی به بهترین شکل برای شما جذب مشتری کنند.

افزایش کلیک در تبلیغات گوگل

روش دوم در کمپین:

اگر به بودجه ی روزانه ی خود نرسیده اید درحالیکه امتیاز اشتراک گذاری زیادی کسب کرده اید، گام بعدی این است که CTR آگهی خود را افزایش دهید یا کلمات کلیدی بیشتری اضافه کنید. توجه داشته باشید که کلماتی را به عنوان کلمات کلیدی اضافه کنید که رتبه تبلیغ گوگل شما را افزایش دهد و کاملا مرتبط با آگهی و وب سایت باشد. تاپ ادورت پیشنهاد می کند که از کلمات کلیدی منفی نیز استفاده کنید.

درج کلمات کلیدی پویا

ترفند خوب برای استفاده از درج کلمات کلیدی پویا، استفاده درست از دستورالعمل کپی آگهی خود می باشد، چرا که این چگونگی نمایش کلمات کلیدی در تبلیغ شما را، تعیین می کند.

هنگام استفاده از درج کلمات کلیدی پویا، مطمئن شوید که آگهی شما میان آگهی های دیگر در صفحه، از نظر شما بی نظیر است.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.