اهمیت تبلیغات در گوگل

اهمیت تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز) چیست؟

پیش از گفتن اهمیت تبلیغات در گوگل ، تعریفی از آن را ارائه می دهیم تا در ابتدا با تبلیغات گوگل آشنا شوید. تبلیغات در گوگل ابزاری است که سایت و یا یک شبکه ی اجتماعی را به صفحه اول گوگل منتقل می کند و در معرض دید میلیون ها کاربر فضای اینترنت قرار می دهد.

عملکرد آن به صورت پرداخت به ازای کلیک (پرداخت کلیکی) است، یعنی به ازای هر نفری که وارد سایت شما شود باید به گوگل مبلغ ناچیزی پرداخت کنید. این ابزار موجب افزایش چشمگیر مشتریان و همچنین شناخته شدن کسب و کار بین افراد مختلف خواهد شد.

گوگل ادوردز برای استفاده ی تمامی تجارت ها مناسب است زیرا تجارت های کوچک را به بازار می شناساند و همچنین موجب درآمد برای آن تجارت ها می شود. گوگل ادوردز برای تجارت های شناخته شده نیز کارایی دارد زیرا آنها را به سود بیشتری می تواند برساند.

اهمیت تبلیغات در گوگل:

حضور در صفحه ی اول گوگل مهم است زیرا بیشترین بازدیدها مربوط به سایت هایی است که در صفحه ی اول حضور دارند. بدیهی است سایتی که بیشترین بازدید را داشته باشد، بیشترین مشتری را جذب خود خواهد کرد، هرچند محصولات و خدمات دیگر سایت ها بهتر باشد. لذا برای بهبود کسب و کار خود به حضور در صفحه ی اول نیاز دارید و برای رسیدن به صفحه اول گوگل می توانید به سادگی از گوگل ادوردز و یا به عبارتی دیگر تبلیغ در گوگل استفاده کنید.

اهمیت تبلیغات در گوگل

 

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

اگر تجارت نوپایی داریم و میخواهیم که سریعا به سوددهی برسیم باید از ابزاری استفاده کنیم که هر چه سریع تر ما را به صفحه ی اول گوگل برساند. این موضوع اهمیت تبلیغات در گوگل را دو چندان می کند زیرا سریع ترین ابزاری که وب سایت یا صفحه ای از وب سایت (حتی شبکه های اجتماعی مانند تلگرام) را بدون خطر اسپم شدن به صفحه ی اول می رساند تبلیغات در گوگل است و در حال حاضر راهی سریع تر از این ابزار نداریم!!!

تاکنون حتما اهمیت تبلیغات در گوگل را دریافته اید حال به برخی از پرسش هایی که ممکن است برای شما به وجود آید پاسخ می دهیم.

به عنوان یک قابلیت فوق العاده ی گوگل ادوردز، شما می توانید در محل های خاصی که دوست دارید، زمانی که دوست دارید و در وسیله ای که دوست دارید (موبایل، تبلت، رایانه و…) وب سایت خودتان را بالاتر از همه ی وب سایت ها نمایش دهید.

مزایای تبلیغات در گوگل:

 1. تعداد کلمات کلیدی نامحدود
 2. زمان نمایش کاملا دلخواه
 3. کنترل کامل بر هزینه
 4. امکان بهینه سازی و کاهش هزینه های تبلیغات گوگل
 5. استفاده از افزونه های تبلیغات گوگل
 6. تماس مستقیم مشتری ها با شما
 7. امکان نمایش بر روی فقط موبایل، فقط رایانه و یا هر دوی آنها
 8. امکان نمایش در روزهای مورد نظر
 9. فعال و غیر فعال کردن سریع
 10. امکان تنطیم برای نمایش در ناحیه های دلخواه جغرافیایی
 11. و …

با مراجعه به مقاله ۲۰ مزیت تبلیغات در گوگل می توانید بیشتر با مزایای گوگل ادوردز و تبلیغات در گوگل آشنا شوید.

اهمیت تبلیغات در گوگل

 

آیا همیشه استفاده از تبلیغات گوگل برای ما مفید خواهد بود؟

آیا برای همه ی کسب و کار ها می توان از آن استفاده کرد؟

اهمیت تبلیغات در گوگل در همه ی زمان ها بالا است ولی در اوایل کار وب سایت و زمانی که تجارت شما نوپا است نقش به سزایی در سوددهی و شناخته شدن وب سایت شما دارد. با حضور در صفحه اول گوگل اولا شما صاحب فروش بی سابقه خواهید شد و همچنین زمانی که کاربران، وب سایت شما را در صفحه ی اول ببینید به مرور شناخته خواهید شد و تجارت شما معروف خواهد شد. می توان گفت در ذهن عوام اینگونه جا افتاده است سایتی که در صفحه ی اول گوگل باشد، مطمئن و شناخته شده است.

اگر وب سایت شما شناخته شده باشد و در صفحه اول گوگل باشد، از تبلیغات گوگل می توانید زمانی که فروش ویژه ای دارید و میخواهید سریعا به فروش برسد یا دیده شود استفاده کنید.

 تاپ ادورت با کمترین قیمت بیشترین خدمات را به شما ارائه خواهد کرد.

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید. ( عضویت )

 

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

1 دیدگاه

 1. هادی حبیبی گفت:

  سلام

02166402942