اهمیت سئو

اهمیت سئو

اهمیت سئو در کسب و کار

اهمیت سئو در کسب و کار، بسیار زیاد است زیرا ابزار بهینه سازی سایت می باشد و رتبه سایت را در موتورهای جستجوی متفاوت، افزایش می دهد و کمک می کند که در آن موتورهای جستجو در صفحه ی اول دیده شوید. اهمیت سئو در دراز مدت خود را نشان می دهد ولی نتایج آن تقریبا ماندگار است، زیرا سئو پیوسته باید کار شود و نیاز به متخصص دارد که وب سایت را در صفحه ی اول نگه دارد. بهینه سازی مانند یک رقابته، هرکی بیشتر کار کنه افزایش رتبه ی بیشتری بدست خواهد آورد.

اهمیت سئو

چرا ما باید از سئو (بهینه سازی سایت) استفاده کنیم؟

حضور در صفحه اول گوگل  و افزایش رتبه سایت امری ضروری در افزایش سوددهی تجارت می باشد، زیرا امروزه اکثر خرید ها و سفارش ها باتوجه به وقت و مشغله کاری افراد جامعه از راه اینترنت انجام می شود، چون وقت کمی گرفته و همچنین لازم نیست در ترافیک و هوای نامطلوب از خانه یا محل کار خود بیرون بروند. در فضای اینترنت افراد صفحات و وب سایت هایی را می پسندند که در صفحه ی اول باشند و با جستجو سریعا برای آنها آشکار شوند. اگر ما وقت کافی برای سوددهی داریم و می خواهیم که کل وب سایت خود را افزایش رتبه دهیم، در این جا اهمیت سئو بیشتر از تبلیغات در گوگل می شود. چون معمولا برای افزایش رتبه کل وب سایت از سئو و برای افزایش یک صفحه از وب سایت، از تبلیغات در گوگل ( گوگل ادوردز) استفاده می کنیم.

اهمیت سئو

اهمیت سئو برای چه کسب و کارهایی زیاد است؟

اهمیت سئو برای کسب و کارهایی زیاد است که سوددهی لازمه را دارند ولی می خواهند آنها را زیاد کنند و همچنین کمی در بین مردم شناخته شده می باشند. این کسب وکارها می توانند از سئو برای بهبود وضعیت کلی سایت استفاده کنند و رتبه تمامی صفحات وب سایت خود را افزایش رتبه دهند. سئو برای تمام مناطق و وسایل جستجو یکسان عمل می کند.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ