بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت چیست؟

بهینه سازی سایت به مجموعه عملیات هایی گفته می شود که بر روی سایت انجام می گیرد، تا رتبه ی سایت در موتورهای جستجو افزایش یابد و نتیجه ی این افزایش این است که سایت در صفحات اول جستحو نشان داده می شود و بهترین صفحه برای دیده شدن، واضح است که صفحه ی اول می باشد.

بهینه سازی سایت

انواع بهینه سازی سایت عبارتند است از:

1. بهینه سازی سایت در درون صفحه

2. بهینه سازی سایت در بیرون صفحه

1- تغییرات در وب سایت و کدهای آن مانند تصاویر، متن ها، پیوندها، کلمات کلیدی، برچسب ها و … را بهینه کردن سایت در درون صفحه می نامند. این نوع معمولا با دقت و تمرکز بالایی باید انجام شود ولی به نسبت نوع دوم زمان کمتری برای انجام لازم دارد زیرا فعالیت های ما مربوط به درون وب سایت خودمان می باشد و واضح است که فضا نسبت به فضای بیرون سایت بسیار کوچک تر می باشد.

2- نوع دوم بهینه کردن سایت در بیرون صفحه می باشد که این نوع به تمام فعالیت هایی که بیرون از وب سایت انجام می شود مربوط است و با توجه به بزرگی فضای کار بدیهی می باشد که به کندی صورت می گیرد ولی کنترل روی آن از نوع اول کمتر می باشد.

سئو چیست؟

دو روش وجود دارد برای افزایش رتبه ی سایت:

1. سئو – دائمی

2. گوگل ادوردز – موقت

تفاوت های گوگل ادوردز و سئو

معیار موتورهای جستجو برای ارتباط عبارت مورد جستجو و سایت چیست؟

مهم ترین معیاری که وجود دارد کلمات کلیدی می باشد. شما با تعریف کلمات کلیدی برای هر صفحه از سایت خود به موتورهای جستجو کمک می کنید تا عبارات مورد جستجو توسط کاربران را با کلمات کلیدی شما ارتباط بدهد و با توجه به رتبه ی سایت شما به ترتیب، سایت های مرتبط را نشان دهد.

موتورهای جستجوی قدیمی به تعداد تکرار کلمات کلیدی در سایت بسیار وابسته بودند ولی در دنیای امروز گوگل با بررسی ساختار سایت و تحلیل آن به صفحات شما رتبه می دهد و آنها را رتبه بندی می کند.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ