بهینه سازی سایت

بهینه ترین رتبه گوگل

بهینه سازی سایت چیست؟

بهینه سازی سایت به مجموعه عملیات هایی گفته می شود که بر روی سایت انجام می گیرد، تا رتبه ی سایت در موتورهای جستجو افزایش یابد و نتیجه ی این افزایش این است که سایت در صفحات اول جستحو نشان داده می شود و بهترین صفحه برای دیده شدن، واضح است که صفحه ی اول می باشد.

بهینه سازی سایت

انواع بهینه سازی سایت عبارتند است از:

۱٫ بهینه سازی سایت در درون صفحه

۲٫ بهینه سازی سایت در بیرون صفحه

۱- تغییرات در وب سایت و کدهای آن مانند تصاویر، متن ها، پیوندها، کلمات کلیدی، برچسب ها و … را بهینه سازی سایت در درون صفحه می نامند. این نوع معمولا با دقت و تمرکز بالایی باید انجام شود ولی به نسبت نوع دوم زمان کمتری برای انجام لازم دارد زیرا فعالیت های ما مربوط به درون وب سایت خودمان می باشد و واضح است که فضا نسبت به فضای بیرون سایت بسیار کوچک تر می باشد.

۲- نوع دوم بهینه سازی سایت در بیرون صفحه می باشد که این نوع به تمام فعالیت هایی که بیرون از وب سایت انجام می شود مربوط است و با توجه به بزرگی فضای کار بدیهی می باشد که به کندی صورت می گیرد ولی کنترل روی آن از نوع اول کمتر می باشد.

بهینه سازی سایت

دو روش وجود دارد برای افزایش رتبه ی سایت:

۱٫ سئو – دائمی

۲٫ گوگل ادوردز – موقت

تفاوت های گوگل ادوردز و سئو

معیار موتورهای جستجو برای ارتباط عبارت مورد جستجو و سایت چیست؟

مهم ترین معیاری که وجود دارد کلمات کلیدی می باشد. شما با تعریف کلمات کلیدی برای هر صفحه از سایت خود به موتورهای جستجو کمک می کنید تا عبارات مورد جستجو توسط کاربران را با کلمات کلیدی شما ارتباط بدهد و با توجه به رتبه ی سایت شما به ترتیب، سایت های مرتبط را نشان دهد.

موتورهای جستجوی قدیمی به تعداد تکرار کلمات کلیدی در سایت بسیار وابسته بودند ولی در دنیای امروز گوگل با بررسی ساختار سایت و تحلیل آن به صفحات شما رتبه می دهد و آنها را رتبه بندی می کند.


با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

02166402942