حضور در صفحه اول گوگل

بودن یا نبودن، مسئله این است!

کسب و کار شما هرچه که باشد، یکی از مهم ترین نیازهای شما حضور در صفحه اول گوگل ، برای جذب مخاطبین خواهد بود. چرا که طبق آمارهای در دسترس، بیشترین بازدید از سایت ها، از صفحه اول نتایج موتور جستجو گوگل انجام می شود و بیشترین تعداد کلیک ها روی لینک اول تا سوم در همین صفحه است.
مثلا فرض کنید کسب و کار شما در حوزه خرید و فروش لوازم خانگی است، شما یک سایت دارید و حالا می خواهید از طریق دنیای پر رنگ و لعاب اینترنت به کسب و کارتان رونق بدهید و تعداد مشتریانتان را افزایش دهید. مخاطب کلمه (خرید ماشین لباسشویی) را در گوکل سرچ می کند و فاجعه درست همینجا رخ می دهد!!!
احتمالا شما در لیست نتایج گوگل در صفحه پنجم! هشتم! و شاید دوازده ام! قرار دارید که این یعنی با احتمالی نزدیک به صفر توسط مشتریان واقعی تان دیده خواهید شد و اگر دلخور نمی شوید باید بگوییم اصلا هرگز دیده نمی شوید.
چرا که مشتری شما اگر با این گرانی ها هنوز از خیر خرید ماشین لباسشویی نگذشته باشد، احتمالا در همان صفحه اول نتایج جستجوی گوگل، از یکی از 3 لینک اول خرید خود را انجام داده است. حالا خودتان انتخاب کنید! حضور در صفحه اول گوگل؟ یا حضور در انتهای صف طول و درازی از سایت ها که آن سرش ناپیداست؟!


اولین باش تا دیده شوی


خب حالا می رسیم به این بحث که رسیدن به صفحه اول گوگل چه فایده هایی برایتان خواهد داشت؟

money-bag (3)

فروش بیشتر سایت

بیش از 90 درصد ترافیک ورودی به گوگل در نتایج صفحه اول باقی می مانند و به سمت صفحات بعدی نمی روند.
بنابراین به احتمال قریب به یقیین، حضور در صفحه اول گوگل برابر است با دیده شدن بیشتر و فروش بیشتر کسب وکارتان.

deal

جذب مشتری واقعی

مشتریانی که از طریق مشاهده سایت شما در صفحه اول گوگل جذب می شوند، اولین خریدشان را انجام خواهند داد و با این کار احتمالا رابطه آی تجاری و طولانی مدت همراه با فروشهای متوالی آغاز خواهد شد.

charts

افزایش اعتبار کسب و کار

برندهای بزرگ در هر کسب و کاری در تلاش هستند که وب سایتشان در صفحه اول گوگل ظاهر شود. بدیهی است که مشتریان این نامهای تجاری انتظار دارند که برند محبوبشان را بالاتر ببینند.

megaphone

کاهش هزینه های تبلیغات

هزینه تبلیغات یکی از مهمترین دغدغه های یک کسب و کار محسوب می شود و هر مدیری به دنبال کشف روش های تبلیغاتی هدفمند و ارزان است.
امروزه دقیق ترین و ارزان ترین نوع تبلیغ، تبلیغ در گوگل می باشد.


اما چطور فاتح صفحه اول گوگل شویم؟


برای دستیابی به این هدف، دو گزینه پیش و روی شما خواهد بود:

 

SEO

مزایا و معایب

 • رایگان:
  سئو کردن سایت برای شما هزینه ای دربرنخواهد داشت و رتبه شما کاملا طبیعی است.
 • نتیجه گیری در درازمدت:
  هر چند سئو رتبه ای ماندگار می دهد، اما کسب این رتبه نیازمند صرف زمان و تلاش است.
 • کسب رتبه ماندگار و نه موقتی:
  چرا که وقتی از ادوردز استفاده می کنید، پس از مصرف شدن شارژاکانت ادورز، حضور سایتتان در صفحه اول گوگل منتفی می شود. اما با روش سئو رتبه سایت پایداری خواهید داشت.
 • کیفیت به جای پول:
  در طی فرآیند سئو، توقع گوگل از سایت شما، داشتن کیفیت مناسب است نه پرداخت هزینهGoogle adwords

مزایا و معایب

 • ارزان:
  هزینه تبلیغ گوگل نسبت به روشهای سنتی بسیار پایین بوده و قیمت هر کلیک از یک سنت شروع می شود.
 • نتیجه گیری بلافاصله:
  بلافاصله بعد از اقدام برای دریافت گوگل ادوردز، سایت شما در صفحه اول نمایش داده خواهد شد.
 • کسب رتبه موقت:
  حضور شما در صفحه اول نتایج گوگل، منوط به باقی ماندن شارژ اکانت گوگل ادوردز شما خواهد بود و در صورت عدم وجود شارژ، حضورتان متوقف خواهد شد.
 • پرداخت برای نتیجه واقعی:
  شما تنها زمانی هزینه پرداخت می کنید که مشتری وارد سایت شما شود. یعنی صرف نمایش تبلیغ در صفحه اول گوگل، هزینه ای برایتان نخواهد داشت.

احتمالا گیج شده اید و سوالاتی در ذهن شماست!
تیم کارشناسی تاپ ادورت آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود.

021-66402942

تماس با ما
 

خدمات سئو یا گوگل ادوردز را از چه کسی بخواهید؟

شرکت تاپ ادورت با بهره مندی از جوانان متخصص و کارآزموده آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز در زمینه تبلیغات گوگل، سئو و طراحی سایت می باشد.


تاپ ادورت را بیشتر بشناسید:

آژانس تاپ ادورت (topadvert) کار خود را با تیمی حرفه ای، شامل مهندسان فارغ التحصیل از دانشگاه های تراز اول کشور در رشته های نرم افزار، مدیریت، کامپیوتر و ... در اوایل سال 1394 به سرپرستی آقای کامرانی (دارای مدارک Search Advertising، Display Advertising، Mobile Advertising، Video Advertising، Google Analytics و Digital Sales از کمپانی گوگل) در زمینه طراحی سایت و سئو آغاز کرد. با افزایش محبوبیت تبلیغات در گوگل در کشور، بر آن شدیم خدمات خود را در این حوزه نیز گسترش دهیم. از آنجایی که شعار ما همیشه "انجام کار به بهترین نحو ممکن" بوده و هست برای مشاوره بهتر و ایجاد کمپین های موثرتر برای مشتریانمان در دوره های آموزشی که به صورت مستقیم توسط خود شرکت گوگل برگزار می شود، شرکت کرده و موفق به دریافت مدارک معتبر گوگل شدیم.
اکنون پس از اجرای بیش از 500 کمپین تبلیغاتی موفق و ده ها طراحی سایت، مفتخریم اعلام کنیم ما با علم کامل به تمامی فوت و فن های گوگل ادوردز و طراحی سایت، از شروع کسب و کار اینترنتی تا جذب مشتریان در کنار شما خواهیم بود. کسب و کار شما را در موتور جستجوی گوگل با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی به رویت مشتریان بالقوه شما خواهیم رساند و با آموزش و مشاوره هایی که برای بهبود مطالب و رابط کاربری سایت (UI: User Interface) به شما می دهیم جذب مشتریان شما را افزایش خواهیم داد.

مراحل انجام کار

مشاوره حضور در صفحه اول گوگل

تماس با کارشناسان و انجام مشاوره و نیازسنجی

با استفاده از راههای ارتباطی موجود در این صفحه با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در طول مکالمه و همزمان با انجام مشاوره، نیازهایی که شما دارید را بررسی و پیشنهادات موجود را عنوان می کنند.

خدمات سئو و ادوردز

انتخاب خدمات و ثبت سفارش

با بررسی پیشنهادات ارائه شده، خدمات مورد نظر خود را (با توجه به زمان و بودجه موجود) انتخاب و سپس اقدام به پرداخت هزینه ها از طریق درگاه سایت و ثبت سفارش می نمایید

عملیات سئو و تبلیغات در گوگل

شروع عملیات اجرایی

با شروع فرآیند (سئو یا تبلیغات گوگل) ارتباط شما با بخش پشتیبانی شرکت آغاز شده و تا به نتیجه رسیدن عملیات اجرایی در کنار شما خواهند بود. ارتباط همکارانمان با شما حتی پس از پایان کار نیز حفظ خواهد شد.
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.