رتبه تایید شده الکسا

رتبه تایید شده الکسا

رتبه الکسا

همه ی صاحبان مشاغل دوست دارند که کار خود و نتایج کار خود را تجزیه و تحلیل کنند تا نقاط ضعف و قوت کارشان را ببینند. در سایت ها نیز باید سایت را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد تا اطلاعات دقیقی از عملکرد سایت بدست آورد. این اطلاعات دقیق شامل پیگیری کل ترافیک سایت خود می باشد و همچنین مهم ترین معیار برای سرمایه گذاران و تبلیغ کنندگان می باشد چرا که زمانی که فردی برای تبلیغ در سایت شما اقدام می کند اولین سوالی که می کند ترافیک سایت شما می باشد لذا داشتن آماری دقیق الزامی می باشد. این کارها همگی با رتبه تایید شده الکسا قابل انجام می باشد.

مقاله مرتبط : رتبه الکسا

پنج فایده رتبه تایید شده الکسا

1. شمارش کامل ترافیک سایت شما

2. گزارش های آنالیتیکی بهتر

3. رتبه الکسای دقیق تر

4. جلب اعتماد صاحبان تبلیغ با انتشار آمار سایت

5. نشان دادن عملکرد سایت

رتبه تایید شده الکسا

حال تک تک فواید رتبه تایید شده الکسا را به طور جداگانه برای شما عزیزان شرح می دهیم:

1. شمارش کامل ترافیک سایت شما

زمانی الکسا مستقیم آمارگیری از سایت شما را شروع می کند که کد تایید بر روی سایت نصب شده باشد. این آمار از ترافیک سایت از همه ی آمار های موجود از جمله الکسا، گوگل آنالیتیکس دقیق تر می باشد و اطلاعات کاملی از ترافیک سایت را در اختیار شما قرار می دهد. الکسا هر ماه این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین زمانی که ک تایید از بین برود به شما هشدار خواهد داد. از کد تایید خود بسیار مراقبت کنید زیرا اهمیت قراوانی دارد.

رتبه تایید شده الکسا کمک می کند تا الکسا آمار دقیق و واقعی از سایت شما ارائه کند. ترافیک واقعی زمانی است که آدرس سایت شما در نوار آدرس مرورگر جای پیدا کند در نتیجه آمار های غیر واقعی برای شما نشان داده نخواهد شد.

2. گزارش های آنالیتیکی بهتر

الکسا باوجود اینکه رتبه دقیق شما را با رتبه تایید شده الکسا، نشان می دهد همچنین تغییرات ترافیک را در دوره های مختلف نشان می دهد لذا با شما با داشتن این آمارها می توانید تحلیل دقیق تری از وضعیت سایت خود داشته باشید.

3. رتبه الکسای دقیق تر:

معیار رتبه الکسا، ترافیک سایت می باشد پس با داشتن آمار دقیق ترافیک بدیهی می باشد که رتبه الکسا سایت نیز دقیق تر می باشد.

4. جلب اعتماد صاحبان تبلیغ با انتشار آمار سایت

مورد بعدی از فواید رتبه تایید شده الکسا جلب اعتماد تبلیغ کنندگان و سرمایه گذاران می باشد زیرا هر فردی بخواهد در سایتی سرمایه گذاری کند نسبت به ترافیک آن سایت اقدام به سرمایه گذاری می کند و همچنین دنبال آمار دقیق از ترافیک سایت می باشد. پس داشتن ترافیک دقیق به جذب سرمایه گذار و اعتماد او به سایت کمک خواهد کرد.

5. نشان دادن عملکرد سایت

مورد آخر از فواید رتبه تایید شده نشان دادن عملکرد سایت می باشد. شما با داشتن امار دقیق در دوره های مختلف سایت قادر خواهید بود ه عملکرد سایت را در این دوره ها بیابید و نقاط ضعف و قدرت سایت را در این دوره ها پیدا کنید و نسبت به رفع کمبودها اقدام کنید.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ