رتبه سایت چیست؟

موتورهای جستجو بر اساس ویژگی های هر وب سایت، به آنها رتبه سایت می دهد. موتورهای جستجو هنگامی که فردی عبارتی را جستجو می کند، صفحه هایی از سایت های مختلف را که دارای کلمه کلیدی، شامل عبارت جستجو شده باشند را جدا می کند و براساس رتبه سایت، آنها را برای کاربر نشان می دهد. یعنی هرچه رتبه بالاتر باشد جایگاه نشان داده شدن در موتورهای جستجو بالاتر می باشد.

اهمیت گوگل در کسب و کار چیست؟

پیش از آنکه اهمیت افزایش رتبه سایت را برای شما بگوییم، اهمیت گوگل در کسب و کار را برای شما عزیزان خواهیم گفت، با توجه به مشغله ی افراد در جامعه ی امروزی و افزایش سطح امکانات افراد بیشتر تمایل دارند تا وقت خود را در بازارهای شلوغ صرف نکنند، بلکه خرید خود راه در خانه در هنگام استراحت و یا جتی در محل کار و هنگام کار کردن خرید خود را انجام دهند تا وقت بیشتری برای استراحت، کار و .. داشته باشند. در نتیجه خرید اینترنتی می تواند در وقت آنها صرفه جویی کند. همچنین دیگر مجبور نیستند که در گرما، سرما، ترافیک و … از خانه و محل کار خود بیرون روند.

اهمیت افزایش رتبه سایت در گوگل چیست؟

با توجه به ذهنیت افراد و ارزش زمان، معمولا افراد مختلف جامعه برای رفع نیازهای خود در گوگل، پس از جستجو، سایت های اول را مشاهده می کنند و بیشتر اوقات خرید و سفارش خود را در همان سایت های نخست انجام می دهند و خیلی کم پیش می آید که به صفحات بعدی بروند. پس واضح است که حضور در صفحه ی اول و رتبه سایت های بالاتر خیلی به سود صاحبان سایت می باشد.

افزایش رتبه سایت:

شما می توانید رتبه سایت خود را با سئو و گوگل ادوردز بالا ببرید. تفاوت های گوگل ادوردز و سئو

  1. سئو
  2. گوگل ادوردز

رتبه سایت

کمک ما به شما چیست؟

تاپ ادورت می تواند شما را در این راه به راحتی و با ضمانت همراهی کند، شما به کسب و کارتان بپردازید پیدا کردن مشتری با ما. تنها با پرداخت هزینه اندک شما می توانید صاحب مشتریانی فراوان در گوگل بشوید که حتی انتظار آن ها نداشته اید پس با ما در این راه همراه باشید.

رتبه سایت
با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات تاپ ادورت باخبر شوید.

عضویت

 

تماس با ما