رتبه سایت چیست؟

رتبه سایت چیست؟

رتبه سایت چیست؟

موتورهای جستجو بر اساس ویژگی های هر وب سایت، به آنها رتبه سایت می دهد. موتورهای جستجو هنگامی که فردی عبارتی را جستجو می کند، صفحه هایی از سایت های مختلف را که دارای کلمات کلیدی، شامل عبارت جستجو شده باشند را جدا می کند و براساس رتبه سایت، آنها را برای کاربر نشان می دهد. یعنی هرچه رتبه بالاتر باشد جایگاه نشان داده شدن در موتورهای جستجو بالاتر می باشد.

اهمیت گوگل در کسب و کار چیست؟

پیش از آنکه اهمیت افزایش رتبه سایت را برای شما بگوییم، اهمیت گوگل در کسب و کار را برای شما عزیزان خواهیم گفت، با توجه به مشغله ی افراد در جامعه ی امروزی و افزایش سطح امکانات افراد بیشتر تمایل دارند تا وقت خود را در بازارهای شلوغ صرف نکنند، بلکه خرید خود راه در خانه در هنگام استراحت و یا جتی در محل کار و هنگام کار کردن خرید خود را انجام دهند تا وقت بیشتری برای استراحت، کار و .. داشته باشند. در نتیجه خرید اینترنتی می تواند در وقت آنها صرفه جویی کند. همچنین دیگر مجبور نیستند که در گرما، سرما، ترافیک و … از خانه و محل کار خود بیرون روند.

اهمیت افزایش رتبه سایت در گوگل چیست؟

با توجه به ذهنیت افراد و ارزش زمان، معمولا افراد مختلف جامعه برای رفع نیازهای خود در گوگل، پس از جستجو، سایت های اول را مشاهده می کنند و بیشتر اوقات خرید و سفارش خود را در همان سایت های نخست انجام می دهند و خیلی کم پیش می آید که به صفحات بعدی بروند. پس واضح است که حضور در صفحه ی اول و رتبه سایت های بالاتر خیلی به سود صاحبان سایت می باشد.

افزایش رتبه سایت:

شما می توانید رتبه سایت خود را با سئو و گوگل ادوردز بالا ببرید. تفاوت گوگل ادوردز و سئو

 1. سئو
 2. گوگل ادوردز

رتبه سایت

کمک ما به شما چیست؟

تاپ ادورت می تواند شما را در این راه به راحتی و با ضمانت همراهی کند، شما به کسب و کارتان بپردازید پیدا کردن مشتری با ما. تنها با پرداخت هزینه اندک شما می توانید صاحب مشتریانی فراوان در گوگل بشوید که حتی انتظار آن ها نداشته اید پس با ما در این راه همراه باشید.

رتبه سایت چیست؟

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

2 دیدگاه ها

 1. ساسان گفت:

  سلام
  امکان استفاده همزمان از هر دو روش هست؟

  • رضا محمدی گفت:

   سلام خدمت شما
   بله معمولا در مدت زمانی که طول می کشد تا سایت با سئو بالا بباد برای جذب مشتری از تبلیغات گوگل استفاده می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.