فرق اکانت و کمپین گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز

با وجود تحریم‌های حاکم بر کشور از سوی نظام بانکی بین المللی و شرکت گوگل، فرآیند ساخت و راه‌اندازی اکانت گوگل ادوردز با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده است.
در این میان تنها راه باقیمانده، استفاده از حسابهای بین المللی بانک‌های خارج از کشور است. اما افتتاح آن هم برای عموم افراد مشکل است؛ چراکه یک حساب بانکی معتبر، تنها به افراد و شرکت‌های مقیم کشور میزبان ارائه می‌گردد
از طرفی هم استفاده از حساب‌های مجازی منجر به ساسپند شدن اکانت ادوردز و در نتیجه بلوکه شدن مبلغ موجود در آن می‌شود. با داشتن یک اکانت معتبر و مطمئن می‌توانید با خیالی آسوده نسبت به شارژ اکانت ادوردز خود و تبلیغ در گوگل اقدام نمایید.
قادر خواهید بود تمامی تغییرات و مدیریت اکانت را خودتان انجام دهید. در ادامه آموزش مراحل ساخت یک اکانت گوگل ادوردز حرفه ای بیان شده است .

تصویر ساخت اکانت گوگل ادز

اکانت اختصاصی گوگل ادوردز چه مزایایی دارد؟

مزایای اکانت گوگل ادز
پروموشن کد گوگل ادوردز

امکان دریافت پروموشن کد

پروموشن کد، یک شارژ هدیه 81 تا 120 دلاری است که به پارتنرهای رسمی گوگل (از جمله تاپ ادورت) ارائه می گردد. تاپ ادورت پروموشن کد ها را به صورت رایگان ارائه می دهد.

تبلیغ سایت

تبلیغ برای چند سایت مختلف

یک اکانت گوگل ادوردز این قابلیت را دارد که برای چندین سایت با دامنه های مختلف تبلیغ انجام دهد بدون اینکه تداخلی بوجود بیاید.

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادوردز

دسترسی مستقیم به اکانت

با داشتن دسترسی مستقیم به اکانت، تمام امکانات از جمله تعداد کلیک، هزینه و نمایش واقعی بدون محدودیت در اختیار شما قرار میگیرد.

مشاوره ادوردز

مشاوره رایگان بهینه سازی اکانت

هزینه های صرف شده در اکانت گوگل ادوردز می تواند تا حد زیادی کاهش پیدا کند، اگر بهینه سازی در آن صورت بگیرد و به تدریج کیفیت آن بهبود بخشد

تخفیف گوگل ادز

تخفیفات مقطعی تاپ ادورت

تاپ ادورت در هر دوره زمانی جهت شارژ مجدد اکانت اختصاصی، تخفیفات ویژه برای مشتریان در نظر خواهد گرفت. تخفیف در شارژ و مدیریت اکانت !

انتقال اکانت گوگل ادوردز

امکان انتقال اکانت

اگر از خدمات تاپ ادورت رضایت نداشته باشید، این امکان وجود دارد که محتویات اکانت را به شرکت همکار منتقل کرده و بدون اختلال خدمات خود را ادامه دهید.

چگونه یک اکانت گوگل ادوردز حرفه ای بسازم؟!

اضافه کردن افزونه های تبلیغاتی ، یک دنیا امکانات !!!

دنیای گوگل ادوردز پر است از افزونه هایی همچون افزونه تماس تلفنی، افزونه سایت لینک، افزونه Callout و افزونه های مختلفی که به 2 دلیل توصیه می گردد که حتما از آنها استفاده شود.
اول: کاهش هزینه تبلیغات شما !!! این را گوگل تضمین کرده که با اضافه کردن افزونه ها و بهبود کیفیت ، هزینه تبلیغ شما کاهش پیدا کنه. دوم: اضافه کردن افزونه ها باعث افزایش کیفیت بصری تبلیغ شما شده و در نتیجه کاربران بیشتری تبلیغ شما را انتخاب خواهند کرد.

چگونه باید یک کمپین حرفه ای بسازم؟

اولین مرحله از ساخت اکانت گوگل ادوردز، ساخت کمپین و انجام تنظیمات اولیه برای آن است. ساخت کمپین حرفه ای به صورت مستقیم در کاهش هزینه برای کلیک دریافتی تاثیرگذار است. در این مقاله به صورت تصویری و گام به گام ساخت کمپین گوگل ادوردز را به شما آموزش خواهیم داد. همچنین در ادامه آموزش تنظیم زمان به منظور نمایش تبلیغ شرح داده شده است.

متن آگهی خود را چطور بنویسیم؟

بدون شک نوشتن یک متن درست و حرفه ای گام مهمی در جذب مشتری محسوب می شود. شما با معرفی ساده خودتان در متن تبلیغ باید مشتری را متقاعد کنید که از سایت شما بازدید کرده و در ادامه از خدمات یا محصولات شما استفاده کند.

بهینه سازی صفحه فرود، چرا و چگونه؟!

گوگل برای شرایط وب سایت شما اهمیت ویژه ای قائل است. اینکه سایت شرایط خوب و ایده آلی داشته باشد باعث کاهش هزینه کلمات کلیدی شما می گردد. در این مقاله رعایت نکات مهم و نحوه اصلاح صفحه فرود شرح داده شده است.

بهینه سازی گوگل ادوردز

بهینه سازی اکانت گوگل ادوردز

بهینه سازی اکانت گوگل ادوردز از این نظر اهمیت دارد که با انجام اصولی آن، می توان هزینه های ادوردز را کاهش داد. این کار به چه صورتی انجام می شود؟ گوگل به تبلیغ دهنده های خود توصیه می کند که تبلیغات بهینه و با کیفیت انجام دهند تا هزینه هر کلیک برای آنها کاهش پیدا کند.
گذشته از آن گاهی اتفاق می افتد که برخی کلمات کلیدی موجود در اکانت با وجود مصرف شارژ اکانت ادوردز، بازدهی و جذب مشتری مناسبی ندارند. در نتیجه حالت بهینه این است که این کلمات حذف شوند.
این موارد به همراه آیتمهای بسیار دیگر در پکیج مدیریت اکانت به مشتریان ارائه می گردد.

به چه چیزهایی نیاز پیدا می کنید؟!!

شاید براتون سوال باشه !؟

قيمتهاي موجود در سايت بصورت سيستماتيک از صرافي هاي رسمي کشور خوانده مي شود و شرکت تاپ ادورت هيچ دخالتي در آن ندارد. لازم به ذکر است که اين قيمتها هر 15 دقيقه بصورت خودکار بروزرساني مي شوند.

خیر. تاپ ادورت معتقد است که اکانت ادوردز ارائه شده توسط خود گوگل تکمیل، حرفه ای و جامع است و دلیلی وجود ندارد که یک پنل فارسی برای مدیریت اکانت ساخته شود. علاوه بر این تمام پنل های فارسی گوگل ادوردز ساخته شده توسط کارشناسان مربوطه در ایران است و ممکن است باعث بروز ابهاماتی در خصوص مسائل مالی شود.

همانطور که گفته شد، ارائه اکانت ادوردز در تاپ ادورت رایگان می باشد. اما مشتریانی که درخواست ساخت اکانت می دهند هزینه شارژ اولیه اکانت را پرداخت می کنند. در نتیجه پس از ثبت سفارش مشتری یک اکانت ادوردز با تمام امکانات مربوطه (رایگان) ، به همراه شارژ اولیه (هزینه شارژ اولیه متناسب با میزان شارژ است) دریافت می کند.

هزینه شارژ اکانت بستگی به میزان آن دارد. شارژ اکانت با اگر با ارز دلار انجام شود به میزان حداقل ۲۰ دلار و اگر با ارز لیر ترکیه شارژ شود حداقل ۱۰۰ لیر و اگر با ارز درهم امارات شارژ شود حداقل۱۰۰ درهم قابل شارژ است. برای مشاهده جدول کامل هزینه ها می توانید به صفحه شارژ اکانت ادوردز مراجعه نمایید.

برای انجام این کار لازم است که اکانت قبلی شما به مجموعه شرکت تاپ ادورت (با تمام محتوای قبلی) انتقال پیدا کند و سپس ادامه کار طبق دستور شما صورت گیرد.

خیر. اکانت ارائه شده متصل به حساب بانکی خارج از کشور که به نام تاپ ادورت است می باشد. در صورتی که میخواهید این کار انجام شود، می توانید یک اکنت با جیمیل خودتان بسازید و پیمنت متد اکانت مورد نظر را برای حساب بانکب خودتان تنظیم نمایید.

وقتی صحبت از اکانت اختصاصی گوگل ادوردز می شود، منظور این است که مشتری به طور اختصاصی یک دسترسی داشته باشد. این دسترسی با ایمیل شخصی مشتری به طور مستقیم و بی واسطه ارائه می شود.

این امکان وجود دارد اما گوگل توصیه کرده که برای هر سایت یک اکانت مجزا داشته باشید. اما در هر حال ساخت اکانت در تاپ ادورت رایگان است و به تعدادی که نیاز داشته باشید قابل ارائه است. در نتیجه نیازی نیست که تبلیغات گوگل خود را محدود کنید.

مهم ترین مقالات آموزش تصویری گوگل ادز

مقالات آموزشی گوگل ادوردز