ساخت رایگان اکانت گوگل ادوردز

با وجود تحریم های حاکم بر کشور از سوی نظام بانکی بین المللی و شرکت گوگل، فرآیند ساخت و راه اندازی اکانت گوگل ادوردز با مشکلات عدیده ای مواجه شده است.این مسائل عمدتا ناشی از عدم تایید بانک های ایرانی توسط گوگل ادوردز می باشد.
در این میان تنها راه باقیمانده، استفاده از حسابهای بین المللی بانک های خارج از کشور می باشد. اما افتتاح آن هم برای عموم افراد مشکل است؛ چراکه یک حساب بانکی معتبر، تنها به افراد و شرکت های مقیم کشور میزبان ارائه میگردد. از طرفی هم استفاده از حساب های مجازی منجر به ساسپند شدن اکانت ادوردز و در نتیجه بلوکه شدن مبلغ موجود در آن می شود.
با داشتن یک اکانت معتبر و مطمئن می توانید با خیالی آسوده نسبت به شارژ اکانت ادوردز خود و تبلیغ در گوگل اقدام نمایید

 

مزایای داشتن اکانت اختصاصی گوگل ادوردزتبلیغ در گوگل ادوردز همراه با تاپ ادورت چه برای شما ارمغان خواهد آورد؟


flat-icon

تعیین بودجه روزانه

کنترل دقیق بودجه به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه قابلیت مهم گوگل ادوردز است که در اختیار شما قرار خواهیم داد.

flat icon

کلمات کلیدی نامحدود

حوزه کاری شما ممکن است که نیاز به معرفی محصولات و خدمات متعددی پیدا کند، در تبلیغات گوگل محدودیتی وجود ندارد.

flat-icon

تبلیغات به صورت دقیق و هدفمند

تبلیغات شما دقیقا زمانی برای کاربر نمایش داده می شود که دقیقاً به کالا و یا خدمات شما نیاز دارند.

icon

دریافت گزارش کامل و لحظه ای

اطلاع از تعداد کلیک دریافتی، هزینه میانگین هر کلیک، شارژ انجام شده و باقیمانده آن، میزان نمایش تبلیغات و آمارهای کاربردی دیگر.

بهینه سازی اکانت گوگل ادوردز

بهینه سازی اکانت گوگل ادوردز از این نظر اهمیت دارد که با انجام اصولی آن، می توان هزینه های ادوردز را کاهش داد. این کار به چه صورتی انجام می شود؟ گوگل به تبلیغ دهنده های خود توصیه می کند که تبلیغات بهینه و با کیفیت انجام دهند تا هزینه هر کلیک برای آنها کاهش پیدا کند.
گذشته از آن گاهی اتفاق می افتد که برخی کلمات کلیدی موجود در اکانت با وجود مصرف شارژ اکانت ادوردز شما، بازدهی و جذب مشتری مناسبی ندارند. در نتیجه حالت بهینه این است که این کلمات حذف شوند.
این موارد بهمراه آیتمهای بسیار دیگر در پکیج مدیریت اکانت خدمت دوستان ارائه میگردد.
دریافت پروموشن کد با اکانت اختصاصی


  • شارژ اکانت گوگل ادوردز بیش از ۳۰۰
    دلار
  • شارژ ۲۰۰ دلاری اکانت و تحویل مدیریت آن به کارشناسان تاپ ادورت
  • پروموشن ها برای هر اکانت و هر دامنه فقط یک بار فعال می شوند.مقدار پروموشن دریافتی، معادل مصرف اکانت تان در مدت یک ماه (تا حداکثر ۱۲۰ دلار) پس از فعالسازی آن خواهد بود.چرا دسترسی به اکانت گوگل ادودرز مهم است


فرض کنید به یک شرکت سفارش تبلیغات در گوگل داده اید ولی به اکانت مستقیم ادوردز دسترسی ندارید و یا اینکه یک اکانت فارسی (غیر مستقیم) در اختیار شما قرار گرفته. اتفاقی که ممکن است رخ دهد این است که شما به گزارشات دریافتی از جانب گوگل دسترسی نخواهید داشت و به طور مثال میزان هزینه های مصرف شده در اکانت برای شما شفاف نخواهد بود.
به غیر از این مورد، تمام امکانات موجود در اکانت مستقیم گوگل ادوردز با عدم دسترسی به آن از دست میروند. مشاهده تعداد واقعی کلیک های دریافتی، هزینه هر کلیک، بودجه روزانه اختصاص داده شده، جدول زمانبندی نمایش تبلیغ و… از جمله مواردی هستند که یک تبلیغ دهنده باید اطلاع دقیق از آن داشته باشد.


 
1آیا پنل ادوردز ارائه شده توسط تاپ ادورت تمام امکانات مورد نیاز را دارد؟
بله. در واقع این پنل همان اکانتی است که گوگل به کاربران خود جهت تبلیغات در گوگل ارائه می دهد. در نتیجه قرار نیست محدودیت خاصی داشته باشد و اساسا این امکان وجود ندارد.
2پنل گوگل ادز فارسی هم ارائه می دهید؟
خیر. تاپ ادورت معتقد است که اکانت ادوردز ارائه شده توسط خود گوگل تکمیل، حرفه ای و جامع است و دلیلی وجود ندارد که یک پنل فارسی برای مدیریت اکانت ساخته شود. علاوه بر این تمام پنل های فارسی گوگل ادوردز ساخته شده توسط کارشناسان مربوطه در ایران است و ممکن است باعث بروز ابهاماتی در خصوص مسائل مالی شود.
3اکانت ارائه شده دارای شارژ اولیه می باشد؟
همانطور که گفته شد، ارائه اکانت ادوردز در تاپ ادورت رایگان می باشد. اما مشتریانی که درخواست ساخت اکانت می دهند هزینه شارژ اولیه اکانت را پرداخت می کنند. در نتیجه پس از ثبت سفارش مشتری یک اکانت ادوردز با تمام امکانات مربوطه (رایگان) ، به همراه شارژ اولیه (هزینه شارژ اولیه متناسب با میزان شارژ است) دریافت می کند.
4هزینه شارژ اکانت چقدر است؟
هزینه شارژ اکانت بستگی به میزان آن دارد. شارژ اکانت با اگر با ارز دلار انجام شود به میزان حداقل 20 دلار و اگر با ارز لیر ترکیه شارژ شود حداقل 100 لیر و اگر با ارز درهم امارات شارژ شود حداقل100 درهم قابل شارژ است. برای مشاهده جدول کامل هزینه ها می توانید به صفحه شارژ اکانت ادوردز مراجعه نمایید.
5من میخوام اکانت قبلی ام (از شرکت دیگر) شارژ شود.
برای انجام این کار لازم است که اکانت قبلی شما به مجموعه شرکت تاپ ادورت (با تمام محتوای قبلی) انتقال پیدا کند و سپس ادامه کار طبق دستور شما صورت گیرد.
6آیا می توانم این پنل که تاپ ادورت ارائه میدهد را خودم شارژ کنم؟
خیر. اکانت ارائه شده متصل به حساب بانکی خارج از کشور که به نام تاپ ادورت است می باشد. در صورتی که میخواهید این کار انجام شود، می توانید یک اکنت با جیمیل خودتان بسازید و پیمنت متد اکانت مورد نظر را برای حساب بانکب خودتان تنظیم نمایید.
7در نظر دارم به اکانت دسترسی مستقیم داشته باشم.
وقتی صحبت از اکانت اختصاصی گوگل ادوردز می شود، منظور این است که مشتری به طور اختصاصی یک دسترسی داشته باشد. این دسترسی با ایمیل شخصی مشتری به طور مستقیم و بی واسطه ارائه می شود.
8آیا امکان دریافت پروموشن کد از این اکانت وجود دارد؟
تاپ ادورت به عنوان پارتنر رسمی گوگل در ایران پنل هایی به مشتریان خود ارائه می دهد که در صورت احراز شرایط، امکان دریافت کوپن های تخفیفی گوگل یا همان پروموشن کد را داراست. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص پروموشن کد و شرایط دریافت آن، می توانید به صفحه پروموشن کد گوگل ادوردز مراجعه نمایید.
9آیا امکان تبلیغ چند سایت با یک اکانت ادوردز وجود دارد؟
این امکان وجود دارد اما گوگل توصیه کرده که برای هر سایت یک اکانت مجزا داشته باشید. اما در هر حال ساخت اکانت در تاپ ادورت رایگان است و به تعدادی که نیاز داشته باشید قابل ارائه است. در نتیجه نیازی نیست که تبلیغات گوگل خود را محدود کنید.
10امکان دسترسی چند نفر بصورت همزمان وجود دارد؟
بله . شما می توانید به عنوان ادمین و مدیر اکانت برای هر شخصی که صلاح می دانید دسترسی ارسال کنید و این افراد با جیمیل شخصی خودشان به طور مستقل وارد اکانت شوند.
 
خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت