ساخت رایگان اکانت گوگل ادوردز

با وجود تحریم های حاکم بر کشور از سوی نظام بانکی بین المللی و شرکت گوگل، فرآیند ساخت و راه اندازی اکانت گوگل ادوردز با مشکلات عدیده ای مواجه شده است.این مسائل عمدتا ناشی از عدم تایید بانک های ایرانی توسط گوگل ادوردز می باشد.
در این میان تنها راه باقیمانده، استفاده از حسابهای بین المللی بانک های خارج از کشور می باشد. اما افتتاح آن هم برای عموم افراد مشکل است؛ چراکه یک حساب بانکی معتبر، تنها به افراد و شرکت های مقیم کشور میزبان ارائه میگردد. از طرفی هم استفاده از حساب های مجازی منجر به ساسپند شدن اکانت ادوردز و در نتیجه بلوکه شدن مبلغ موجود در آن می شود.
با داشتن یک اکانت معتبر و مطمئن می توانید با خیالی آسوده نسبت به شارژ اکانت ادوردز خود و تبلیغ در گوگل اقدام نمایید

 

مزایای داشتن اکانت اختصاصی گوگل ادوردزتبلیغ در گوگل ادوردز همراه با تاپ ادورت چه برای شما ارمغان خواهد آورد؟


flat-icon

تعیین بودجه روزانه

کنترل دقیق بودجه به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه قابلیت مهم گوگل ادوردز است که در اختیار شما قرار خواهیم داد.

flat icon

کلمات کلیدی نامحدود

حوزه کاری شما ممکن است که نیاز به معرفی محصولات و خدمات متعددی پیدا کند، در تبلیغات گوگل محدودیتی وجود ندارد.

flat-icon

تبلیغات به صورت دقیق و هدفمند

تبلیغات شما دقیقا زمانی برای کاربر نمایش داده می شود که دقیقاً به کالا و یا خدمات شما نیاز دارند.

icon

دریافت گزارش کامل و لحظه ای

اطلاع از تعداد کلیک دریافتی، هزینه میانگین هر کلیک، شارژ انجام شده و باقیمانده آن، میزان نمایش تبلیغات و آمارهای کاربردی دیگر.

بهینه سازی اکانت گوگل ادوردز

بهینه سازی اکانت گوگل ادوردز از این نظر اهمیت دارد که با انجام اصولی آن، می توان هزینه های ادوردز را کاهش داد. این کار به چه صورتی انجام می شود؟ گوگل به تبلیغ دهنده های خود توصیه می کند که تبلیغات بهینه و با کیفیت انجام دهند تا هزینه هر کلیک برای آنها کاهش پیدا کند.
گذشته از آن گاهی اتفاق می افتد که برخی کلمات کلیدی موجود در اکانت با وجود مصرف شارژ اکانت ادوردز شما، بازدهی و جذب مشتری مناسبی ندارند. در نتیجه حالت بهینه این است که این کلمات حذف شوند.
این موارد بهمراه آیتمهای بسیار دیگر در پکیج مدیریت اکانت خدمت دوستان ارائه میگردد.
دریافت پروموشن کد با اکانت اختصاصی


  • شارژ اکانت گوگل ادوردز بیش از ۳۰۰
    دلار
  • شارژ ۲۰۰ دلاری اکانت و تحویل مدیریت آن به کارشناسان تاپ ادورت
  • پروموشن ها برای هر اکانت و هر دامنه فقط یک بار فعال می شوند.مقدار پروموشن دریافتی، معادل مصرف اکانت تان در مدت یک ماه (تا حداکثر ۱۲۰ دلار) پس از فعالسازی آن خواهد بود.چرا دسترسی به اکانت گوگل ادودرز مهم است


فرض کنید به یک شرکت سفارش تبلیغات در گوگل داده اید ولی به اکانت مستقیم ادوردز دسترسی ندارید و یا اینکه یک اکانت فارسی (غیر مستقیم) در اختیار شما قرار گرفته. اتفاقی که ممکن است رخ دهد این است که شما به گزارشات دریافتی از جانب گوگل دسترسی نخواهید داشت و به طور مثال میزان هزینه های مصرف شده در اکانت برای شما شفاف نخواهد بود.
به غیر از این مورد، تمام امکانات موجود در اکانت مستقیم گوگل ادوردز با عدم دسترسی به آن از دست میروند. مشاهده تعداد واقعی کلیک های دریافتی، هزینه هر کلیک، بودجه روزانه اختصاص داده شده، جدول زمانبندی نمایش تبلیغ و… از جمله مواردی هستند که یک تبلیغ دهنده باید اطلاع دقیق از آن داشته باشد.


خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت