مقالات آموزشی تاپ ادورت

ما در تاپ ادورت مجموعه ای قوی و قدرتمند از مقالات نگارش کرده ایم. این مقالات در که در دسته بندی های زیر ارائه شده حاصل تجربه کارشناسان تاپ ادورت و همچنین ترجمه مقالات به روز و معتبر دنیاست. 

 

مقالات آموزش سئو و ادوردز

مقالات آموزشی تخصصی گوگل ادوردز

بخش مقالات گوگل ادوردز وب سایت تاپ ادروت یکی از کامل ترین مراجع به زبان فارسی است و پس از مطالعه مقالات این بخش به راحتی خواهید توانست اکانت گوگل ادوردز خود را مدیریت کنید. با مطالعه مقالات این بخش مباحثی همچون این موارد را فرا خواهید گرفت:

ساخت و مدیریت اکانت گوگل ادوردز، تنظیمات زمانبندی تبلیغ، بودجه بندی کمپینهای تبلیغاتی، بهینه سازی اکانت و کاهش هزینه ها، مسائل مالی و پرداختها در گوگل ادوردز و چندین مهارت دیگر

۱۰ نکته آموزشی برای داشتن تبلیغ کلیکی مؤثر در گوگل
تبلیغ کلیکی مؤثر در گوگل امروزه از اهمیت زیادی برخوردار است. استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل می‌تواند مفید و بسیار سودآور باشد و یا می‌تواند یک اتلاف وقت و به نوعی هدر دادن زمان باشد.
مطالعه بیشتر
Previous
Next
سئودان شوید!

بدون شک اهمیت وب سایت و ورود به دنیای مجازی بر کسی پوشیده نیست. برای آنکه بتوانید در دنیای مجازی دیده شوید بایستی بر اساس اصول و قواعد محل نمایش وب سایت و یا پروفایل خود قدم بردارید.
برای نمایش درست در موتور جست و جوی گوگل و سایر موتورهای جست و جوگر باید اصول سئو را رعایت کنید. تیم سئو تاپ ادورت در این قسمت مقالات با اهمیتی را نگارش کرده که مطمئنا مطالعه آنها برای شما نکات مثبت زیادی را در پی خواهد داشت.

Previous
Next

بحث داغ دیجیتال مارکتینگ!

دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت هایی که به منظور تبلیغ محصول،خدمات، برند و بررسی رفتار مشتری با استفاده از ابزارهادر فضای دیجیتال مانند وب، موبایل، شبکه های اجتماعی و… صورت میگیرد گفته می شود. در واقع بازاریابی دیجیتال مجموعه ای از تلاش ها در زمینه بازاریابی است که در فضای وب، موبایل و… انجام می شود.

Previous
Next
ابزارهای رایگان سئو

با ابزارهای سئویی رایگان تاپ ادورت
مشکلات سایت خود را بیابید!

ما در مجموعه تاپ ادورت ابزارهایی بررسی سئو سایت به صورت آنلاین و رایگان را در اختیار شما قرار داده ایم.
شما می توانید بسیاری از فعالیت های انجام شده را بررسی کنید تا از صحت ادعای ما اطمینان کسب کنید.