مقالات آموزشی تاپ ادورت


ما در تاپ ادورت از چندین سال پیش در نظر داشتیم تا در زمینۀ تخصصی خود، یک مجموعه آموزشی در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهیم. در تابستان 1396 موفق به جمع آوری مقالاتی شدیم که توسط کارشناسان گوگل ادوردز و بهینه سازی سایت تدوین شده است. امیدواریم که با استفاده ازاین مجموعه بتوانیم به کسب و کار اینترنتی شما کمک کرده باشیم.
لازم به ذکر است که برخی از مقالات و فیلمهای آموزشی از منابع معتبر خارجی تهیه شده و توسط کارشناسان ما به فارسی ترجمه شده است و برخی دیگر از محتواها نیز توسط تیم کارشناسی ما نگارش و تدوین شده است.


 

مقالات آموزشی گوگل ادوردز را از ما بخواهید.


 
با مطالعه مقالات موجود در این بخش به این مهارت ها دست خواهید یافت: ساخت و مدیریت اکانت گوگل ادوردز، تنظیمات زمانبندی تبلیغ، بودجه بندی کمپینهای تبلیغاتی، بهینه سازی اکانت و کاهش هزینه ها، مسائل مالی و پرداختها در گوگل ادوردز و چندین مهارت دیگر


 

با گوگل ادوردز ملاقات کنید!


 
ادوردز یکی از سیستم های تبلیغاتی شرکت گوگل است که در آن تبلیغ کنندگان می توانند بر روی کلیدواژه های خاص سرمایه گذاری کنند تا تبلیغات آن ها در نتایج جستجو دیده شود. در این قسمت فیلمهای آموزش ساخت و مدیریت اکانت گوگل ادز به طور کامل ارائه گردیده است.


 

سئودان شوید!


 
در 5 سال اخیر کشور ایران در زمینه استفاده از گوگل در بین 5 کشور اول دنیا قرار گرفته است، از این رو مسئله سئو یا بهینه سازی سایت اخیراً به شدت مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است به طوریکه بیش از 50 درصد سایتهای برتر ایران، بیشترین ورودی و فروش خود را مدیون گوگل هستند.


 

بحث داغ دیجیتال مارکتینگ!


 
دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت هایی که به منظور تبلیغ محصول،خدمات، برند و بررسی رفتار مشتری با استفاده از ابزارهادر فضای دیجیتال مانند وب، موبایل، شبکه های اجتماعی و… صورت میگیرد گفته می شود. در واقع بازاریابی دیجیتال مجموعه ای از تلاش ها در زمینه بازاریابی است که در فضای وب، موبایل و… انجام می شود.
خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت