تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

مقالات آموزشی تاپ ادورت

ما در تاپ ادورت مجموعه‌ای قوی و قدرتمند از مقالات نگارش کرده‌ایم. این مقالات در که در دسته‌بندی‌های زیر ارائه شده حاصل تجربه کارشناسان تاپ ادورت و همچنین ترجمه مقالات به روز و معتبر دنیاست.

بخش اول: مقالات آموزشی تخصصی گوگل ادوردز

حتما، لطفا پادکست توضیحی کوتاه مقالات گوگل ادز و گوش بدید

بخش مقالات گوگل ادوردز وب سایت تاپ ادروت یکی از کامل ترین مراجع به زبان فارسی است و پس از مطالعه مقالات این بخش به راحتی خواهید توانست اکانت گوگل ادوردز خود را مدیریت کنید. با مطالعه مقالات این بخش مباحثی همچون این موارد را فرا خواهید گرفت:
ساخت و مدیریت اکانت گوگل ادوردز، تنظیمات زمانبندی تبلیغ، بودجه بندی کمپینهای تبلیغاتی، بهینه سازی اکانت و کاهش هزینه ها، مسائل مالی و پرداختها در گوگل ادوردز و چندین مهارت دیگر

بخش دوم: مقالات سئو، سئودان شوید!

حتما، لطفا پادکست توضیحی کوتاه مقالات سئویی و گوش بدید

بدون شک اهمیت وب سایت و ورود به دنیای مجازی بر کسی پوشیده نیست. اما برای اینکه بتونید در دنیای مجازی دیده بشید بایستی بر اساس اصول و قواعد مشخصی قدم بردارید.
برای نمایش درست در موتور جست و جوی گوگل و سایر موتورهای جست و جوگر باید اصول سئو رو رعایت کنید.

تیم سئو تاپ ادورت در این قسمت مقالات با اهمیتی رو نگارش کرده که مطمئنا مطالعه این مقالات برای شما نکات مثبت زیادی رو در پی داره.

با ابزارهای سئویی رایگان تاپ ادورت مشکلات سایت خود را بیابید!

ما در مجموعه تاپ ادورت ابزارهایی بررسی سئو سایت به صورت آنلاین و رایگان را در اختیار شما قرار داده ایم. شما می توانید بسیاری از فعالیت های انجام شده را بررسی کنید تا از صحت ادعای ما اطمینان کسب کنید.

بخش سوم: بحث داغ دیجیتال مارکتینگ!

حتما، لطفا پادکست توضیحی کوتاه مقالات مارکتینگ و گوش بدید

دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت هایی که به منظور تبلیغ محصول، خدمات، برند و بررسی رفتار مشتری با استفاده از ابزارها در فضای دیجیتال مانند وب، موبایل، شبکه های اجتماعی و… صورت میگیره، گفته می شه.
داخل این بخش مقالات فوق العاده سودمندی رو آماده کردیم که حتما پیشنهاد میکنیم اونهارو بخونید و برای رشد کسب و کارتون از اونها حسابی بهره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید