نحوه وصل کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادز

وصل کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادز

گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس یکی از ابزارهای تحلیل و بررسی ورودی های سایت می باشد که با آن می توانید سئو سایت خود را بررسی کنید و آنرا بهبود بخشید. یکی از ابزارهای گوگل آنالیتیکس، بررسی آمار گوگل ادز (تبلیغات در گوگل) هست. در این قسمت گوگل آنالیتیکس ورودی های سایت شما را از گوگل ادز بررسی می کند و نتایج آن را در اختیار شما قرار می دهد. این کار نیازمند وصل کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادز می باشد. دقت نمایید گوگل ادز را نمی توان به گوگل آنالیتیکس وصل کرد زیرا با توجه به فیلتر بودن، بخش زیادی از هزینه شما هدر خواهد رفت.

وصل کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادز

نکته ی اولی که در وصل کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادز باید توجه داشته باشید این است که باید دارای اکانت اختصاصی گوگل ادز باشید که به آن دسترسی admin داشته باشید، دسترسی ها معمولا به صورت standard می باشد، در صورتی که می خواهید از گوگل آنالیتیکس برای اکانت گوگل ادز خود استفاده کنید، کافیست به شرکت طرف قرارداد تبلیغات گوگل خود بفرمایید تا دسترسی شما را از حالت standard به حالت admin تبدیل نمایند.

 

مراحل وصل کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادز

۱٫ وارد اکانت گوگل آنالیتیکس شوید.

۲٫ در نوار سمت چپ و پایین صفحه بر روی admin کلیک کنید.

گوگل آنالیتیکس

 

۳٫ در صفحه جدید بروری ان دکمه کلیک نمایید.

وصل کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادز

 

۴٫ انتخاب اکانت مورد نظر

تمامی اکانت هایی که به آن ها دسنرسی admin دارید در این قسمت قابل مشاهده می باشد که باد اکانت مورد نظر خود را از میان آنها انتخاب کنید. حال دکمه continue را بزنید.

 

بعد از اتمام مراحل گوگل آنالیتیکس شما به اکانت گوگل ادز وصل شده است و می توانید اکانت ها را  در ستون Account، تغییر و یا حذف کنید. امیدواریم که از آمار بتوانید به خوبی برای بهینه سازی سایت کمک بگیرید و وصل کردن گوگل آنالیتیکس به گوگل ادز را به ساده ترین شکل ممکن فرا گرفته باشید.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.