تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

درباره ما

آژانس تاپ ادورت (topadvert) کار خود را با تیمی حرفه ای از فارغ التحصیل دانشگاه های تراز اول کشور در رشته های نرم افزار، مدیریت، کامپیوتر و … در اوایل سال 1394 با سرویس تبلیغات در گوگل ادوردز و سئو آغاز کرد.
با افزایش محبوبیت تبلیغات در گوگل در کشور، بر آن شدیم تا خدمات خود را در این حوزه به مجموعه خدمات پیشین اضافه کنیم. در این مسیر دامنه کاری مجموعه با خدمات تبلیغ در گوگل، افزایش نصب اپلیکیشن موبایل، تبلیغ در یوتیوب گسترش پیدا کرد.
اکنون پس از اجرای کمپین های تبلیغاتی موفق، مفتخریم اعلام کنیم ما با علم کامل به تمامی فوت و فن های گوگل ادوردز، از شروع کسب و کار اینترنتی تا جذب مشتریان در کنار شما خواهیم بود.

مزایای ویژه تاپ ادورت

سرعت و تخصص بالا

تاپ ادورت با دارا بودن تیم پشتیبان قوی و مجرب در سریعترین زمان ممکن سفارش مشتری را به بهترین شکل انجام می دهد و در اختیار او قرار می دهد.

پشتیبانی همه روزه

برای سفارش و یا عملیات پشتیبانی تاپ ادورت در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح

تعرفه های رقابتی

تعرفه تمامی خدمات تاپ ادورت به صورت رقابتی و کاملا بهینه می باشد، زیرا هدف تاپ ادورت جلب رضایت مشتری و جذب بیشترین تعداد مشتری می باشد.

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت فعال در حوزه تبلیغات در گوگل و همچنین سئو و طراحی سایت است.

گوگل ادوردز

به فکر رشد کسب و کارتان هستید؟ قادر هستیم تا تبلیغات کسب و کار شما را در محل هایی که هزاران نفر از مشتریان هدف شما وجود دارند به نمایش بگذاریم.

افزایش نصب اپلیکیشن

افزایش نصب اپلیکیشن با استفاده از پنل گوگل ادز یکی از مطمئن ترین و بهترین راه حل هایی است که می توان به منظور افزایش تعداد نصب انجام داد. این خدمات از جمله خدمات تاپ ادورت است.

تبلیغات در یوتیوب

تبلیغات در یوتیوب یکی از ارزان ترین و پر بازده ترین انواع تبلیغات است. با هزینه ای بسیار کم می توانید برای جامعه هدف خود دیده شوید. واقعا امکان بزرگی است.

بهینه سازی سایت (سئو)

تاپ ادورت خدمات متنوع سئویی همچون پشتیبانی ماهانه سئو ، پک گزارش های سئویی ، ابزار آنلاین بررسی سئو سایت و مواردی از این قبیل را ارائه می کند.