ایجاد دسترسی به پنل گوگل ادز

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on linkedin
لینکدین
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل
دسترسی به پنل گوگل ادوردز
فهرست محتوی

این پنل همان پنل اصلی است که گوگل در اختیار کاربران قرار می دهد. تاپ ادورت برای جلب رضایت بیشتر مشتری، همان اکانت را به صورت مستقیم در اختیار مشتری قرار داده تا ریز اطلاعات مورد نیاز خود را در پنل گوگل ادز مشاهده کند. در این مقاله نحوه ی دسترسی به اکانت گوگل ادز و همچنین نحوه ی دادن دسترسی به اکانت گوگل ادز آموزش داده شده است.

نحوه ی تایید دسترسی به اکانت گوگل ادز

برای تایید و داشتن دسترسی به اکانت، گام به گام با ما همراه باشید.


مدیریت اکانت گوگل ادز

اولین گام برای مدیریت اکانت گوگل ادز، داشتن دسترسی به اکانت گوگل ادز (تبلیغات در گوگل) است. بعد از دریافت اکانت رایگان از تاپ ادورت و شارژ آن، تاپ ادورت به ایمیل شما دسترسی خواهد داد تا بتوانید بدون واسطه وارد اکانت اصلی گوگل ادز (تبلیغات گوگل) شوید.
بعد از آنکه دسترسی برای شما ارسال شد. وارد ایمیل خود شوید و ایمیلی از که از طرف google ads برای شما ارسال شده است را باز کنید. صفحه ای مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. بر روی آیکون آبی رنگ کلیک نمایید.

تایید دسترسی اکانت گوگل ادز

بعد از کلیک برروی آیکون آبی رنگ صفحه ی جدیدی برای شما باز خواهد شد که باید دسترسی خود را تایید کنید. بر روی گزینه continue کلیک نمایید. بعد از کلیک شما وارد پنل اصلی گوگل ادز خواهید شد و می توانید مدیریت اکانت گوگل ادز را بدون کوچکترین مشکلی انجام دهید.

حال شما به اکانت خود دسترسی پیدا کردید.

نحوه ی دسترسی دادن به اکانت گوگل ادز

اطلاعات نمایش داده شده در پنل گوگل ادز شامل: مقدار شارژ انجام شده اکانت گوگل ادوردز، هزینه ها، تعداد کلیک های دریافتی، تعداد نمایش و تمامی اطلاعات موجود در گوگل ادز در این پنل قابل مشاهده است.

نکته مهمی که در مورد این پنل باید بدانید این است که می توانید این دسترسی را به شرکای خود نیز بدهید، یعنی چندین نفر به پنل گوگل ادوردز دسترسی داشته باشند که سطح این دسترسی ها مختلف است. این پنل دارای چهار سطح دسترسی مختلف می باشد:
1. ADMIN: که قادر به مشاهده و تغییر تمامی اطلاعات است.
2. STANDARD: قادر به مشاهده و تغییر تمامی اطلاعات به جز اطلاعات حساب های بانکی است.
3. READ ONLY: فقط قادر به مشاهده اطلاعات است.
4.EMAIL: هشدارها و نوتیفیکیشن های گوگل برای او ایمیل می شود.

ایجاد دسترسی پنل گوگل ادز

اکانتی که به شما تحویل داده می شود اکانت اختصاصی گوگل ادز است و خودتان نیز می توانید به افرادی که می خواهید، دسترسی بدهید. نحوه کامل دادن دسترسی را در فیلم زیر می توانید مشاهده کنید و آموزش ببینید. امیدواریم با استفاده از آموزش تبلیغات گوگل تاپ ادورت بتوانید گامی بزرگ و ارزان در فروش محصولات و جذب مشتری بردارید.

پیشنهاد تاپ ادورت

تاپ ادورت پیشنهاد می دهد که تعداد کسانی که به این پنل دسترسی دارند محدود باشد تا از بروز مشکلاتی که بعدا ممکن است به وجود بیاید جلوگیری شود. بهتر است تبلیغ یک مدیر داشته باشد و بقیه نظاره گر باشند و صرفا بررسی نمایند و نکات مورد نظر خود را به مدیر تبلیغ اعلام کنند، تا فقط یک شخص تغییرات را در تبلیغات گوگل اعمال کند.

0 0 vote
Article Rating
امتیاز به مقاله

سپاسگزاریم که با ارسال نظر ما را در ارائه خدمات بهتر یاری می کنید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (اولین نفر باش که امتیاز میده به این مقاله)
Loading…
مقالات آموزشی مرتبط
اشتراک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x