ایجاد دسترسی به پنل گوگل ادز

دسترسی به پنل گوگل ادوردز

پنل گوگل ادز

این پنل همان پنل اصلی است که گوگل در اختیار مشتری قرار می دهد. تاپ ادورت نیز برای جلب رضایت بیشتر مشتری، همان اکانت را به صورت مستقیم در اختیار مشتری قرار می دهد تا ریز اطلاعات مورد نیاز خود را از پنل گوگل ادز مشاهده کند. این اطلاعات شامل: مقدار شارژ انجام شده اکانت گوگل ادوردز، هزینه ها، تعداد کلیک دریافتی، تعداد نمایش و تمامی اطلاعات موجود در گوگل ادز در این پنل قابل مشاهده است. نکته ی مهم که در مورد این پنل باید بدانید این است که می توانید این دسترسی را به شرکای خود نیز بدهید، یعنی چند نفر به پنل گوگل ادوردز دسترسی داشته باشند که سطح این دسترسی ها مختلف است.این پنل دارای چهار سطح مختلف می باشد:
۱٫ ADMIN: که قادر به مشاهده و تغییر تمامی اطلاعات است.
۲٫ STANDARD: قادر به مشاهده و تغییر تمامی اطلاعات به جز اطلاعات حساب های بانکی است.
۳٫ READ ONLY: فقط قادر به مشاهده ی اطلاعات است.
۴٫EMAIL: هشدارها و نوتیفیکیشن های گوگل برای او ایمیل می شود.

ایجاد دسترسی پنل گوگل ادز

چون اکانتی که تحویل شما داده می شود اکانت اختصاصی گوگل ادز است، ایجاد دسترسی به پنل گوگل ادز را خودتان نیز می توانید انجام دهید. نحوه ی کامل انجام دادن آن را در فیلم بالا می توانید مشاهده کنید و آموزش ببینید. امیدواریم با استفاده از آموزش تبلیغات گوگل تاپ ادورت بتوانید گامی بزرگ و ارزان در فروش محصولات و جذب مشتری بردارید.

فیلم آموزشی ایجاد دسترسی

پیشنهاد تاپ ادورت

تاپ ادورت پیشنهاد می دهد که تعداد کسانی که به این پنل دسترسی دارند محدود باشد تا از بروز مشکلاتی که بعدا ممکن است پیش آید جلوگیری شود. بهتر است تبلیغ یک مدیر داشته باشد و بقیه نظاره گر باشند و صرفا بررسی نمایند و نکات مورد نظر خود را به مدیر تبلیغ اعلام کنند تا فقط یک شخص تغییرات را در تبلیغات گوگل اعمال کند.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت