فعال کردن پروموشن کد در گوگل ادز

پروموشن کد

فعال کردن پروموشن کد

گوگل معمولا به اکانت های جدید و برخی از اکانت ها هدیه هایی به صورت پروموشن کد می دهد که تنها قادر به استفاده در همان اکانت گوگل ادز (تبلیغات در گوگل) می باشد. تا پیش از این هدیه به صورت ۷۵ و ۸۱ دلاری بود ولی در حال حاضر گوگل با توجه به مصرف ماه اول اکانت در ماه دوم به اکانت هدیه ای به صورت پروموشن کد می دهد که برای دریافت نیاز دارید تا فعال کردن پروموشن کد (promotion code) را بیاموزید.

نحوه فعال کردن پروموشن کد در پنل جدید گوگل ادز

در این مقاله می خواهیم نحوه فعال کردن پروموشن کد در پنل جدید گوگل ادز را خدمت شما آموزش دهیم. ابتدا باید کدی که گوگل برای شما فرستاده را در دسترس داشته باشید. این کد به صورت ایمیل برای شما توسط گوگل ارسال خواهد شد.

۱٫ وارد اکانت اختصاصی گوگل ادز شوید.

۲٫ بر روی آیکون تنظیمات (بالا و سمت راست صفحه) کلیک کنید و سپس بر روی گزینه Billing & payments نمایید.

۳٫ در صفحه باز شده، از نوار سمت چپ گزینه Settings را انتخاب کنید.

۴٫ به انتهای صفحه بروید و بر روی گزینه Manage promotional codes کلیک کنید.

۵٫ در کادر وسط صفحه کد خود را وارد کنید

۶٫ بعد از وارد کردن کد حالا می توانید نسبت به فعال کردن آن خود اقدام کنید.

۷٫ برای فعال کردن کد کافیست بر روی گزینه APPLY کلیک کنید.

فعال کردن پروموشن کد

مقدار متوسط پروموشن کد چقدر است؟

معمولا مقدار پروموشن کدی که گوگل به هر اکانت می دهد به طور متوسط بین ۸۰ تا ۱۲۰ دلار است و حتی رقم های بالاتر از ۱۲۰ دلار هم برای مشتریان تاپ ادورت هدیه داده شده است. تاپ ادورت برای اکانت هایی که بیش از ۳۰۰ دلار شارژ نمایند به طور تضمینی پروموشن کد اعطا خواهد کرد. اگر مایل به دریافت پروموشن کد هستید، نسبت به شارژ اکانت گوگل ادوردز اقدام نمایید. در ضمن فعال کردن پروموشن کد را تاپ ادورت به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت