رفع مشکل بررسی تبلیغ گوگل

بررسی تبلیغ گوگل

بررسی تبلیغ گوگل

بعد از نوشتن آگهی گوگل در سیستم گوگل ادوردز (تبلیغات گوگل)، حال نوبت به بررسی تبلیغ گوگل می باشد. اگر گوگل تایید تبلیغ گوگل را اعلام کرد که هیچ، در غیر اینصورت باید نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید تا هرچه سریع تر تبلیغ گوگل شما مورد تایید گوگل قرار بگیرد. برای اینکار راه حل را در زیر توضیح داده ایم.

حل مشکل بررسی تبلیغ گوگل

برای اینکه مشکل را حل کنیم همانطور که در مقاله تایید تبلیغ گوگل نشان دادیم، باید به پنل گوگل ادوردز و آگهی مورد نظر بروید.

تایید تبلیغ گوگل

مراحل حل مشکل بررسی تبلیغ گوگل

  1. در ستون Status، بر روی گزینه Ad disapproval bubble که در کنار عبارت “Disapproved” می باشد، کلیک کنید. این کار به سبب آن است که دلیل گوگل برای رد کردن تبلیغ را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که سایت و یا کانال تلگرام (صفحه فرود) با قوانین مغایرت نداشته باشد.
  2. دلیل را خوانده و مشکل را بیابید.
  3. در ستون Ads بر روی علامت Edit کلیک کنید.
  4. تبلیغ را در جهت رفع مشکل، به روزرسانی کنید.
  5. و در آخر برروی گزینه Save کلیک کنید.

بعد از پایان اصلاح تبلیغ، دوباره گوگل تبلیغ گوگل را مورد بررسی قرار می دهد و ممکن است حداکثر تا یک روز کاری زمان ببرد.

نکته مهم: هر گروه اگهی مربوط به یک سایت می باشد و هنگامی که میخواهید آدرس سایت ها را عوض کنید، باید تمامی آگهی های مربوط به آن گروه آگهی عوض شود و معمولا هم بار اول تایید نمی شود و باید دوباره امتحان کنید.

پیوند مورد نیاز: درخواست بررسی مشکل از گوگل

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

1 دیدگاه

  1. علی گفت:

    سلام مهندس و ممنون از توضیحات شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.