مدیریت ad group

ad group

مدیریت و ساخت ad group

بخش پانزدهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – بعد از مدیریت کمپین گوگل ادوردز، نوبت به مدیریت گروه آگهی گوگل ادوردز ( ad group) می رسد. گروه آگهی ( ad group ) نکنه ای خاصی در مدیریت اکانت گوگل ادوردز ندارد، بلکه ساخت آن به دلیل جداسازی تبلیغ ها از یکدیگر و مدیریت راحت تر است. اهمیت گروه آگهی ( ad group ) به این دلیل است که تبلیغ محصولات مختلف را از هم جدا کنید، تا امتیاز کیفیت تبلیغ افزایش یابد. دلیل اینکه امتیاز کیفیت را باید افزایش دهیم این است که، افزایش امتیاز کیفیت، هزینه ها را کاهش خواهد داد. به عنوان مثال برای یک کمپین فروشگاه لباس، لباس مردانه و لباس زنانه دو گروه آگهی ( ad group ) در تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) ما می باشند. در این فیلم آموزشی ساخت یک گروه آگهی جدید نیز آموزش داده شده است.

بخش چهاردهم – مدیریت campaign

بخش شانزدهم – مدیریت تبلیغ گوگل (ads)

 

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.

 

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با ما