تنظیم زمان نمایش تبلیغ

تنظیم زمان نمایش تبلیغ

تنظیم زمان نمایش تبلیغ برای تبلیغات گوگل

در پنل تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) می توان، تنظیم زمان نمایش تبلیغ گوگل را متناسب با کسب و کار و مشتریان انجام داد. بیشتر کسب وکارها در بخش های خاصی از روز بیشترین مشتری را جذب می کنند،و یا در این ساعات از شبانه روز مشغول به کار هستند، این موضوع بدین معنی است که اگر تبلیغ خود را به گونه ای فعال سازی کنید که متناسب با ساعت اوج جذب مشتری باشد، بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

برخی از شرکت ها، مانند شرکت هواپیمایی ممکن است در طول شبانه روز مشتری جذب کنند در نتیجه تبلیغات 24 ساعته در گوگل برایشان حائز اهمیت است. همچنین برخی از شرکت ها ممکن است فقط در بخش خاصی از روز مشتری جذب کنند،  بنابراین این شرکت ها باید در ساعت های خاصی تبلیغات خود را فعال کنند. انجام این کار برای کنترل هزینه ها در ساعت‌هایی که جذب مشتری کمتری دارید و یا زمان هایی که نیازی به رتبه خیلی بالا در نتایج گوگل ندارید مفید است.

تنظیم ساعت و روز در تبلیغات گوگل

مراحل تنظیم ساعت نمایش تبلیغ در گوگل بعد از ساخت کمپین بصورت زیر می باشد.

1. تب Settings را انتخاب کنید.

2. تب Ad schedule را انتخاب نمائید تا تنظیمات مربوط به زمان نمایش تبلیغ گوگل نمایش داده شود.

3. برای ایجاد تنظیمات جدید زمان، سربرگ Ad schedule را انتخاب نمائید.

4. در صفحه جدید سربرگ choose را انتخاب نمائید.

5. در این قسمت کمپین مورد نظر را انتخاب کنید.

6. در این قسمت تنظیمات مربوط به ساعت و روز نمایش تبلیغ را تنظیم کنید.

7. مراحل فوق را ذخیره کنید.

نکته مهمی که در تنظیم زمان نمایش تبلیغ ، باید به آن توجه شود، این است که، زمان انتخابی متناسب با زمان محلی ای می باشد که هنگام ایجاد حساب ادوردز انتخاب کرده اید. بنابراین اگر زمان محلی انتخابی ‌تان ایران نیست باید در تنظیم این ساعت‌ها به اختلاف ساعت توجه کنید و آن را در محاسبات خود لحاظ کنید.

تنظیم زمان نمایش تبلیغ (1)

تنظیم زمان نمایش تبلیغ (2)

تنظیم زمان نمایش تبلیغ (3)

 

خدمات تاپ ادورت

در هر مرحله از ساخت و مدیریت گوگل ادوردز که مشکل داشته باشید تاپ ادورت در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز شما را انجام خواهد داد. این خدمات شامل:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

شارژ اکانت گوگل ادوردز

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر تمایلی به استفاده ی مستقیم نداشته باشید تاپ ادورت به ازای دریافت هزینه تعداد کلیک مشخصی را به شما تحویل می دهد یعنی مقدار مشخصی که در لینک زیر می باشد، مشتری وارد سایت شما خواهد شد.

تعرفه کلیکی

اگر تمایل دارید که مدیریت از طرف ما انجام شود و شما به تمامی مراحل دسترسی داشته باشید و قادر به تنطیم هزینه های مورد نظر خود باشید، (تمامی هزینه ها و شارژ های انجام شده قابل رویت می باشد) می توانید از پلن ویژه گوگل ادوردز استفاده نمایید.

پلن ویژه گوگل ادوردز

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

نازنین محمدی
نازنین محمدی
علاقه مند به بازريابى ديجيتال به خصوص تبلیغات ادوردز هستم و مدتى هست در اين زمينه به مطالعه و فعاليت می پردازم.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با ما