تنظیم زمان نمایش تبلیغ

تنظیم زمان نمایش تبلیغ

تنظیم زمان نمایش تبلیغ برای تبلیغات گوگل

در پنل تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) می توان، تنظیم زمان نمایش تبلیغ گوگل را متناسب با کسب و کار و مشتریان انجام داد. بیشتر کسب وکارها در بخش های خاصی از روز بیشترین مشتری را جذب می کنند،و یا در این ساعات از شبانه روز مشغول به کار هستند، این موضوع بدین معنی است که اگر تبلیغ خود را به گونه ای فعال سازی کنید که متناسب با ساعت اوج جذب مشتری باشد، بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

برخی از شرکت ها، مانند شرکت هواپیمایی ممکن است در طول شبانه روز مشتری جذب کنند در نتیجه تبلیغات ۲۴ ساعته در گوگل برایشان حائز اهمیت است. همچنین برخی از شرکت ها ممکن است فقط در بخش خاصی از روز مشتری جذب کنند،  بنابراین این شرکت ها باید در ساعت های خاصی تبلیغات خود را فعال کنند. انجام این کار برای کنترل هزینه ها در ساعت‌هایی که جذب مشتری کمتری دارید و یا زمان هایی که نیازی به رتبه خیلی بالا در نتایج گوگل ندارید مفید است.

تنظیم ساعت و روز در تبلیغات گوگل

مراحل تنظیم ساعت نمایش تبلیغ در گوگل بعد از ساخت کمپین بصورت زیر می باشد.

به عنوان مثال ما می خواهیم که تاپ ادورت همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۶ بعد از ظهر تبلیغات در گوگل داشته باشد. حال باهم جلو خواهیم رفت.

 

۱٫ تب Ad schedule را انتخاب کنید.

تنظیم ساعت گوگل ادز

 

۲٫ براساس ساعت امارات ساعت هارا وارد می کنیم و All days رو انتخاب می کنیم. اگر روز های خاصی را در نظر دارید فقط آن روزها را انتخاب کنید.

ساعت گوگل ادز

 

حال بر روی SAVE  کلیک کنید.

اکانون ساعت و روز گوگل ادز تنطیم شده است. دقت داشته باشید ساعت براساس ساعت محلی اکانت باشد.

 

 

خدمات تاپ ادورت

در هر مرحله از ساخت و مدیریت گوگل ادوردز که مشکل داشته باشید تاپ ادورت در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز شما را انجام خواهد داد. این خدمات شامل:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

شارژ اکانت گوگل ادوردز

مدیریت اکانت گوگل ادوردز


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − هفت =