تنطیم زمان و روز نمایش تبلیغ گوگل

نمایش تبلیغ گوگل

نمایش تبلیغ گوگل

برای بهینه سازی کردن تبلیغات گوگل  (گوگل ادز) و کاهش هزینه ها نیاز است تا نمایش تبلیغ گوگل را بهینه کرد. منظور از بهینه کردن نمایش تبلیغ گوگل این است که تبلیغ گوگل شما زمانی نمایش داشته باشد که در محل کار و قادر به پاسخگویی باشید. زمانی که کسب و کار شما فعال نباشد به صرفه نمی باشد که تبلیغ فعال باشد. به طور مثال شما دارای فروشگاه فرش هستید و در زمینه ی فروش فرش در گوگل تبلیغ نموده اید، بدیهی است که در زمان هایی که فروشگاه باز است، تبلیغ گوگل شما باید نمایش داشته باشد. این موضوع برای روز های کاری نیز صادق است یعنی در زوزهایی که فعالیت دارید، تبلیغ شما نمایش داشته باشد.

تنظیم نمایش تبلیغ گوگل

در تبلیغات گوگل امکان تنظیم به طور دلخواه وجود دارد تا تبلیغ شما در روزها و ساعت های مورد نظر شما نمایش داشته باشد. دقت نمایید که بحث بسیار مهم در تنظیم زمان و روز نمایش تبلیغ گوگل این است که به واحد زمانی دقت کنید و ساعت را طبق وقت محلی که اکانت با آن تنطیم شده است، تنطیم کنید. بسیار دیده شده است که مشتریان اشتباه می کنند و در نمایش تبلیغ دچار مشکل شده اند.

 

ساعت های مناسب نمایش تبلیغ گوگل

معمولا در زمان هایی مناسب است تا تبلیغ نشان داده شود که مشتری هایتان تراکم بالایی دارند و شما قادر به انجام خدمات هستید. پس زمان مناسب کاملا مربوط به کسب و کار شما می باشد و برای انتخاب بهترین ساعت نمایش تبلیغ گوگل می توانید از متخصصین تاپ ادورت کمک بگیرید. انتخاب زمان مناسب می تواند گامی بزرگ در کاهش هزینه های شما داشته باشد و تبلیغات شما را به بهینه ترین شکل ممکن تبدیل کند.

 

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

02166402942