تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

ad strength چیست؟

ad strength، شاخص جدید گوگل ادوردز

به تازگی در اکانت گوگل ادوردز ابزار جدیدی معرفی شده است. این ابزار به کاربران تبلیغات در گوگل ادوردز کمک می‌کند، پیش از پخش آگهی‌های خود اثربخشی آن‌ها را اندازه بگیرند. این کار به منظور نمایش موفق آگهی در صفحه اول گوگل می باشد. شاخص جدید قدرت آگهی (ad strength)، آگهی‌های ریسپانسیو کمپین نمایش و جستجو را در مقیاسی از ضعیف تا عالی ارزیابی می‌کند. ad strength، شاخصی جدید برای اثربخشی تبلیغات است.

قدرت آگهی در ادوردز شاخصی جدید برای اثربخشی تبلیغات
در اندازه‌گیری قدرت آگهی، گوگل به ارتباط آگهی با جستجوهای کاربران، کمیت و تنوع متن آگهی توجه می‌کند. گوگل، به هر آگهی یک رتبه کلی اختصاص می دهد. علاوه بر آن گوگل به تبلیغ‌کننده بازخورد می‌دهد تا بتواند بر اساس آن اقدام کرده و حوزه‌های مورد نیاز را بهبود بخشد.

برای استفاده از سرویس قدرت آگهی که به زودی عرضه خواهد شد، گوگل، برای آماده‌سازی آگهی‌ها، توصیه‌هایی برای تبلیغ‌کنندگان دارد:

 • برای آگهی‌های ریسپانسیو کمپین جستجو: هر تعداد تیتر (سرخط) و توضیح که برای کسب ‌و‌کارتان مفید و منطقی است آماده کنید. توصیه می‌شود حداقل پنج تیتر تهیه کنید.
 • برای آگهی‌های ریسپانسیو کمپین نمایش: برای هر آگهی، حداکثر 15 تصویر و 5 لوگو، تیتر و توضیح تهیه کنید.

گوگل در نظر دارد این سرویس جدید را در چند مرحله عرضه کند. در هفته‌های پیش‌رو، زمانی که در حال نوشتن یک آگهی ریسپانسیو در کمپین جستجو هستید؛ گوگل میزان قدرت آگهی‌ را ارزیابی و اعلام می کند.


پیشنهاد ویژه برای سال ۱۴۰۰
تخفیف 30% کارمزد بر روی شارژ 300 دلاری
همین امروز با شارژ اکانت گوگل ادز 30 درصد تخفیف بگیرید.

به روزرسانی آگهی‌های ریسپانسیو با شاخص قدرت آگهی ادوردز

گوگل در اعلان اخیر خود، اعلام کرد که چندین آپدیت به آگهی‌های ریسپانسیو کمپین جستجوی خود اضافه کرده است که هم اکنون در دسترس قرار گرفته‌اند.

حالا تبلیغ‌کنندگان می‌توانند در حین ساخت آگهی‌ها برای تبلیغات اینترنتی و مارکتینگ خود، پیش‌نمایش ترکیب آن‌ها را هم ملاحظه کنند. در این پیش‌نمایش، تبلیغ‌کننده متوجه می‌شود آگهی‌ها با چینش‌ها و ترکیب‌های مختلف چطور به نظر می‌رسند. به این ترتیب می‌تواند به بهترین شکل آن‌ها را ترکیب کند.

گوگل ادوردز از آگهی‌های ریسپانسیو کمپین جستجو گزارش هایی تهیه می‌کند. حالا تبلیغ‌کنندگان می‌توانند داده‌های مربوط به تیترها، توضیحات و بهترین ترکیب آگهی‌های خود را ببینند. به این ترتیب متوجه می شوند؛ کدام بخش‌ها بیشتر در نتایج جستجو نمایش داده می‌شود.

منبع : searchenginejournal

4 دیدگاه دربارهٔ «ad strength چیست؟»

 1. سلام وقتتون بخیر چه قابلیت خوبی اینجوری نیازی نیست بعد از چندوقت چک کنیم که کدوم تبلیغ کیفیت بهتری داشته

  پاسخ
  • سلام وقت شما هم بخیر
   بله با این قابلیت قبل از نمایش تبلیغ میتونید کیفیت اون ور ارزیابی کنید

   پاسخ
 2. سلام وقت بخیر
  این ابزار فقط برای تبلیغ رسپانسیو هست و یا در تبلیغ های عادی هم وجود دارد؟ برای تبلیغ های عادی چگونه باید متن مناسب را پیدا کرد؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید