تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

حل مشکل ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 • چرا اکانت گوگل ادز من ساسپند شده است؟
 • چگونه می توانم اکانت گوگل ادز خودم رو رفع ساسپندی کنم و از حالت تعلیق دربیارم؟
 • رفع ساسپندی اکانت من چقدر طول میکشه؟
 • آیا اگه اکانت من رفع انسداد نشه ، هزینه داخل اون به حساب من برمیگرده؟

ساسپند شدن تبلیغ گوگل

اگر تبلیغ مغایر با قوانین تبلیغات گوگل باشد ممکن است که اکانت ساسپند (suspended) شود. در مواقع ساسپند شدن تبلیغ گوگل گاهی می توان اکانت را بازگرداند یا میزان شارژ بلوکه شده را به حساب برگردانید. در ادامه روش برطرف کردن مشکل ساسپند شدن تبلیغ گوگل را شرح می دهیم.

پیشنهاد ویژه برای سال ۱۴۰۰
تخفیف 30% کارمزد بر روی شارژ 300 دلاری
همین امروز با شارژ اکانت گوگل ادز 30 درصد تخفیف بگیرید.

ذکر این نکته مهم است که گوگل ادز برای کاربران حاضر در ایران با مشکلات عدیده ای مواجه است که اطلاعات تکمیلی در این باره را می توانید در مقاله ” مشکلات گوگل ادز در ایران ” مطالعه کنید.

هنگام ساسپند شدن اکانت، مانند تصویر زیر یک نوار قرمز رنگ در بالای صفحه نمایش داده می شود.

رفع ساسپند شدن اکانت گوگل ادز

حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل

برخی از انواع تعلیق حساب گوگل ادوردزرا می توان با استفاده از مراحل توصیف شده در این مقاله حل کرد. با این حال، اقدامات خاصی برای بازگردانی یک حساب وجود دارد. قبل از شروع به کار، حتما قوانین گوگل ادوردز را مطالعه کنید. بسته به دلیل تعلیق حساب کاربری، برای حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل، باید اقدامات مختلفی را انجام داد.

در زیر رایج ترین راه ها برای حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل آورده شده است.

اقدامات لازم برای اصلاح اکانت گوگل ادوردز

1. ساسپند شدن به دلیل نقض قوانین گوگل
اگر ساسپند شدن تبلیغ گوگل، به دلیل نقض قوانین AdWords باشد، این مراحل را انجام دهید:

 • هر گونه تبلیغ و برنامه های افزودنی غیرمجاز در حساب خود را رفع کنید. آگهی تأیید نشده را حذف کنید.
 • درخواست تجدید نظر ارسال کنید و تغییراتی که برای اصلاح نقض قوانین در حسابتان انجام داده اید، توضیح دهید. گوگل فقط در شرایط قانونی مجددا حساب را فعال خواهد کرد.
 • توجه داشته باشید که برخی از نقض قوانین ممکن است منجر به تعلیق دائمی شود. اگر مطمئن هستید که نقض قوانین صورت گرفته برای رفع ساسپند شدن تلاش نکنید زیرا اکانت شما باز نخواهد شد. در این مواقع مستقیم به سراغ بازپرداخت یا همان درخواست ریفاند بروید.
 • اگر اعتقاد دارید که حساب شما به اشتباه معلق شده، بر روی لینک زیر کلیک کنید و فرم را پر کنید.

2. ساسپند شدن بر اساس مسائل مالی
اگر حساب شما بخاطر مسائل مالی، تعلیق شده است، این مراحل را دنبال کنید:

 • مبلغ بدهی خود را در صفحه اصلی صورتحساب در حسابتان را پرداخت کنید.
 • به گوگل اطلاع دهید که پرداخت کرده اید.
 • اگر به حساب بانکی پرداخت می کنید (حساب معتبر بین المللی)، باید سه پرداخت آخر در گوگل ادوردز را برای گوگل ارسال کنید.

3. ساسپند شدن براساس دسترسی مشکوک
اگر گوگل دسترسی غیرمجاز به یک حساب را شناسایی کند، اکانت را تعلیق خواهد کرد. اگر حساب شما به این دلیل به حالت تعلیق درآمده است، این مسئله را گزارش دهید و گوگل به شما کمک می کند تا کنترل حساب را دوباره به دست آورید.
حل مشکل رد تبلیغ به دلیل Malicious or Unwanted Software
برای حل این مشکل توصیه می کنیم حتما مقاله رد تبلیغ گوگل ادوردز (Malicious or Unwanted Software) را مطالعه کنید. در این مقاله راه حل برطرف کردن این مشکل بیان شده است.

نحوه لغو یک حساب ساسپند شده و درخواست بازپرداخت

زمانی که یک اکانت به دلیل نقض قوانین ساسپند می شود و دیگر نمی توان آن را برگرداند، باید اقدام به ریفاند یا تقاضای برگشت شارژ داخل اکانت را داد. توجه داشته باشید زمانی که یک اکانت ساسپند شده همچنان میتوان به آن وارد شد و کمپین های تبلیغاتی را بررسی نمود اما امکان اجرای تبلیغ وجود ندارد.

حدود هفت تا ده روز بعد از درخواست ریفاند، مبلغ به همان حسابی که از آن پرداخت شده است باز می گردد. توجه داشته باشید مبلغ پروموشن به حساب بانکی واریز نخواهد شد و صرفا برای استفاده در اکانت گوگل ادز می باشد.

همچنین توجه داشته باشید اگر به دلیل مسائل مالی حساب ساسپند شده باشد، وجه به حساب عودت داده نخواهد شد. برای شارژ حساب از حساب های واقعی استفاده نمایید تا در زمان ساسپند شدن با ارائه ی مدارک بانکی، اکانت بازگردانده شود. گاهی اوقات هم ممکن است به اشتباه یک اکانت به دلیل مسائل مالی ساسپند شود، در اینصورت با تقاضای بازبینی مجدد مشکل رفع خواهد شد. برای درخواست بازپرداخت (ریفاند) از منوی تنظیمات مانند شکل زیر اقدام می کنیم.

درخواست ریفاند گوگل ادز

بعد از این کار مانند تصویر زیر، باید برروی گزینه CANCEL MY ACCOUNT کلیک کرد تا اکانت غیر فعال شود. می توان مجدد اکانت را از همین محل فعال کرد. برای اطلاع از وضعیت ریفاند و بازپرداخت کافیست بروی Billing summary کلیک کنید و تاریخ روزی که مبلغ ریفاند خواهد شد را ملاحظه کنید و یا بعد از ریفاند مبلغ دقیق ریفاند را ملاحظه کنید.

ساسپند شدن تبلیغ گوگل

4 دیدگاه دربارهٔ «حل مشکل ساسپند شدن تبلیغ گوگل»

  • واقعا زمان دقیقی رو نمیشه برای اون بیان کرد ، اما معمولا بین دو هفته الی 1 ماه طول میکشه تا شارژ ها به حساب برگرده

   پاسخ
 1. سلام وقت شما بخیر ممنون از محتوای عالیتون. لطفا بفرمائید برای تبلیغ صرافی ارز دیجیتال چه اقداماتی را باید انجام بدیم تا کمتر در خطر ساسبند شدن باشیم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید