حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل (suspended)

ساسپند شدن تبلیغ گوگل

ساسپند شدن تبلیغ گوگل

اگر تبلیغ شما مغایر با قوانین تبلیغات گوگل باشد ممکن است که اکانت شما ساسپند(suspended) شود. در مواقع ساسپند شدن تبلیغ گوگل گاهی می توان اکانت را بازگردانی نمود و میزان شارژی که توسط گوگل بلوکه شده را بازگردانی کرد. در ادامه روش حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل را خدمت شما عزیزان شرح می دهیم. ساسپند شدن اکانت مانند تصویر زیر به صوت یک نوار قرمز رنگ در بالای صفحه نمایش خواهد داشت.

رفع ساسپند شدن اکانت گوگل ادز

 

حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل

برخی از انواع تعلیق حساب گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) را می توان با استفاده از مراحل توصیف شده در این مقاله حل کرد. با این حال، اقدامات خاصی برای بازگردانی یک حساب وجود دارد. قبل از شروع به کار، حتما قوانین گوگل ادوردز  را مطالعه کنید.

نحوه رفع تعلیق اکانت گوگل ادوردز

بسته به دلیل تعلیق حساب کاربری شما، برای حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل ، باید اقدامات مختلفی را انجام دهید. در زیر رایج ترین راه ها برای حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل آورده شده است. اگر نمی خواهید تعلیق را اصلاح کنید، می توانید حساب خود را لغو یا درخواست بازپرداخت کنید. اگر اعتقاد دارید که حساب شما به اشتباه معلق است، بر روی لینک زیر کلیک کنید و فرم را پر کنید.

 

 

 

اقدامات لارم برای اصلاح اکانت گوگل ادوردز

1. نقض قوانین در حساب کاربری خود را رفع کنید

اگر ساسپند شدن تبلیغ گوگل شما، برای نقض قوانین AdWords باشد، این مراحل را دنبال کنید:

 • هر گونه تبلیغات و برنامه های افزودنی غیرمجاز را در حساب خود رفع کنید. اگر نمی خواهید آگهی تأیید نشده را رفع کنید، می توانید آن را حذف کنید.
 • درخواست تجدید نظر را ارسال کنید و تغییراتی را که برای اصلاح نقض قوانین در حسابتان انجام دادید، توضیح دهید. گوگل فقط در شرایط قانونی مجددا حساب را فعال خواهد کرد.

توجه داشته باشید که برخی از نقض قوانین ممکن است منجر به تعلیق دائمی شود.

 

2. ایجاد یک پرداخت

اگر حساب شما برای تعادل پرداخت نشده یا بازپرداخت، تعلیق شده است، این مراحل را دنبال کنید:

 • مبلغ تعادل خود را در صفحه اصلی صورتحساب در حسابتان را پرداخت کنید.
 • به گوگل اطلاع دهید که پرداخت کرده اید.
 • اگر به حساب بانکی خود پرداخت می کنید (حساب معتبر بین المللی)، باید سه پرداخت آخر در گوگل ادوردز را برای گوگل ارسال کنید.

 

3. حساب کاربری خود را بازیابی کنید

اگر گوگل دسترسی غیرمجاز به یک حساب را شناسایی کند، حساب را برای جلوگیری از اتهامات ناخواسته متوقف خواهد کرد. اگر حساب شما به این دلیل به حالت تعلیق درآمده است، این مسئله را گزارش دهید و گوگل به شما کمک می کند تا کنترل حساب خود را دوباره به دست آورید.

نحوه لغو یک حساب ساسپندشده

اگر نمی توانید تعلیق حساب را حل کنید یا اگر نمی خواهید، می توانید حساب خود را در هر زمان لغو کنید. شما هنوز قادر به ورود به یک حساب معلق یا لغو شده برای بررسی کمپینهای خود هستید، اما تبلیغات شما اجرا نخواهد شد.

 

 

نحوه درخواست بازپرداخت

اگر مبلغی در حساب شما باقی مانده است، می توانید برای بازپرداخت آن به گوگل درخواست دهید.

 

 

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

2 دیدگاه ها

 1. شهره گفت:

  معمولا چقدر طول میکشه که شارژ بلوکه شده به حساب برگرده؟

  • رضا محمدی گفت:

   واقعا زمان دقیقی رو نمیشه برای اون بیان کرد ، اما معمولا بین دو هفته الی 1 ماه طول میکشه تا شارژ ها به حساب برگرده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت