حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل (suspended)

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on linkedin
لینکدین
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل
ساسپند شدن تبلیغ گوگل
فهرست محتوی

ساسپند شدن تبلیغ گوگل

اگر تبلیغ شما مغایر با قوانین تبلیغات گوگل باشد ممکن است که اکانت شما ساسپند (suspended) شود. در مواقع ساسپند شدن تبلیغ گوگل گاهی می توان اکانت را بازگردانی نمود و یا میزان شارژی که توسط گوگل بلوکه شده را به حساب خود برگردانید. در ادامه روش حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل را خدمت شما عزیزان شرح می دهیم. در زمان ساسپند شدن اکانت، اخطار ساسپندی مانند تصویر زیر به صوت یک نوار قرمز رنگ در بالای صفحه نمایش خواهد داشت.

رفع ساسپند شدن اکانت گوگل ادز

 

حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل

برخی از انواع تعلیق حساب گوگل ادوردز را می توان با استفاده از مراحل توصیف شده در این مقاله حل کرد. با این حال، اقدامات خاصی برای بازگردانی یک حساب وجود دارد. قبل از شروع به کار، حتما قوانین گوگل ادوردز  را مطالعه کنید. بسته به دلیل تعلیق حساب کاربری شما، برای حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل، باید اقدامات مختلفی را انجام دهید. در زیر رایج ترین راه ها برای حل ساسپند شدن تبلیغ گوگل آورده شده است. اگر اعتقاد دارید که حساب شما به اشتباه معلق است، بر روی لینک زیر کلیک کنید و فرم را پر کنید.

اقدامات لازم برای اصلاح اکانت گوگل ادوردز

1. ساسپند شدن به دلیل نقض قوانین گوگل

اگر ساسپند شدن تبلیغ گوگل شما، برای نقض قوانین AdWords باشد، این مراحل را دنبال کنید:

  • هر گونه تبلیغات و برنامه های افزودنی غیرمجاز را در حساب خود رفع کنید. اگر نمی خواهید آگهی تأیید نشده را رفع کنید، می توانید آن را حذف کنید.
  • درخواست تجدید نظر را ارسال کنید و تغییراتی را که برای اصلاح نقض قوانین در حسابتان انجام دادید، توضیح دهید. گوگل فقط در شرایط قانونی مجددا حساب را فعال خواهد کرد.
  • توجه داشته باشید که برخی از نقض قوانین ممکن است منجر به تعلیق دائمی شود. اگر مطمئن هستید که نقض قوانین صورت گرفته برای رفع ساسپند شدن تلاش نکنید زیرا اکانت شما باز نخواهد شد. در این مواقع مستقیم به سراغ بازپرداخت یا همان درخواست ریفاند بروید.

2. ساسپند شدن براساس مسائل مالی

اگر حساب شما برای مسائل مالی، تعلیق شده است، این مراحل را دنبال کنید:

  • مبلغ تعادل خود را در صفحه اصلی صورتحساب در حسابتان را پرداخت کنید.
  • به گوگل اطلاع دهید که پرداخت کرده اید.
  • اگر به حساب بانکی خود پرداخت می کنید (حساب معتبر بین المللی)، باید سه پرداخت آخر در گوگل ادوردز را برای گوگل ارسال کنید.

3. ساسپند شدن براساس دسترسی مشکوک

اگر گوگل دسترسی غیرمجاز به یک حساب را شناسایی کند، حساب را برای جلوگیری از اتهامات ناخواسته متوقف خواهد کرد. اگر حساب شما به این دلیل به حالت تعلیق درآمده است، این مسئله را گزارش دهید و گوگل به شما کمک می کند تا کنترل حساب خود را دوباره به دست آورید.

حل مشکل رد تبلیغ به دلیل Malicious or Unwanted Software

برای حل این مشکل توصیه میکنیم حتما مقاله رد تبلیغ گوگل ادوردز (Malicious or Unwanted Software) را مطالعه کنید. در این مقاله رفع مشکل ایرادات نرم افزاری به تشریح ذکر شده است.

نحوه لغو یک حساب ساسپندشده و درخواست بازپرداخت

اگر نمی توانید تعلیق حساب را حل کنید یا اگر نمی خواهید، می توانید حساب خود را در هر زمان لغو کنید. شما هنوز قادر به ورود به یک حساب معلق یا لغو شده برای بررسی کمپینهای خود هستید، اما تبلیغات شما اجرا نخواهد شد. حدود یک هفته تا ده روز زمان لازم است تا مبلغی که داخل اکانت وجود دارد به همان حسابی که از آن پرداخت شده است باز گردد. توجه داشته باشید مه مبلغ پروموشن به هیپ وجه به حساب بانکی واریز نمیشه و صرفا برای استفاده در اکانت گوگل ادز می باشد. همچنین توجه داشته باشید اگر براساس مسائل مالی حساب ساسپند شده باشه در صورت کنسل کردن اکانت پول به حساب بانکی برنمیگردد پس سعی کنید از حساب های واقعی استفاده نمایید تا در زمان ساسپند شدن با ارائه ی مدارک بانکی، اکانت باز شود. گاهی اوقات هم ممکن است به اشتباه یک اکانت به دلیل مسائل مالی ساسپند شود (یعنی نقض قوانین را به اشتباه مسائل مالی اعلام کند) در اینصورت با تقاضای بازبینی مجدد مشکل رفع خواهد شد. برای درخواست بازپرداخت (ریفاند) از منوی تنظیمات مانند شکل زیر اقدام می کنیم.

درخواست ریفاند گوگل ادز

بعد از این کار همانطور که در شکل زیر نشان داده ایم، باید برروی گزینه CANCEL MY ACCOUNT کلیک کنید تا اکانت غیر فعال شود. میتوانید مجدد اکانت خود را از همین محل فعال کنید. برای اطلاع از وضعیت ریفاند و بازپرداخت کافیست بروی Billing summary (همان قسمت که شارژ اکانت را مشاهده می کنید) کلیک کنید و تاریخ روزی که مبلغ ریفاند خواهد شد را ملاحظه کنید و یا بعد از ریفاند مبالغ دقیق ریفاند را ملاحظه کنید.

ساسپند شدن تبلیغ گوگل

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (اولین نفر باش که امتیاز میده به این مقاله)
Loading…

مقالات آموزشی
2
دیدگاه بگذارید
avatar
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
Notify of
شهره
کاربر مهمان
شهره

معمولا چقدر طول میکشه که شارژ بلوکه شده به حساب برگرده؟

رضا محمدی
Admin
رضا محمدی

واقعا زمان دقیقی رو نمیشه برای اون بیان کرد ، اما معمولا بین دو هفته الی 1 ماه طول میکشه تا شارژ ها به حساب برگرده