تست کردن تبلیغ گوگل

تست کردن تبلیغ گوگل

تست کردن تبلیغ گوگل

بخش هجدهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – در این بخش از فیلم های آموزشی گوگل ادوردز(تست کردن تبلیغ گوگل) ، خواهید آموخت که چگونه بعد از ساخت تبلیغ گوگل ادوردز (تبلیغات گوگل)، تبلیغ گوگل خود را تست کنید تا ببینید که تبلیغ در چه جایگاهی از گوگل نمایش داده خواهد شد. این تست برای هر کلمه کلیدی از کلمات کلیدی معرفی شده در سیستم تبلیغات گوگل، قابل اجرا می باشد و می توانید جایگاه تبلیغ را با هر کلمه کلیدی مشاهده کنید. دقت نمایید که بعد از تایید تبلیغ توسط گوگل این کار را انجام دهید، زیرا قبل از تایید گوگل، تبلیغ گوگل نمایش داده نمی شود. اگر بعد از تایید گوگل، تبلیغ گوگل شما نمایش داده نشد می توانید مقاله عدم نمایش تبلیغ در گوگل را مطالعه کنید.

بخش هفدهم – مدیریت کلمات کلیدی (keywords)

برای آموزش های بیشتر در مورد گوگل ادوردز، بهینه سازی سایت و تبلیغات اینترنتی به وبلاگ تاپ ادورت مراجعه کنید.

 

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.