آموزش افزونه callout

افزونه callout

معرفی افزونه callout:

افزونه callout یکی از افزونه های تبلیغات گوگل ادز هست که با اضافه کردن آن می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تبلیغ خود به مشتری نمایش دهید و علاوه بر آن هزینه های تبلیغ گوگل خود را کاهش دهید زیرا یکی از راه های کاهش هزینه ها در تبلیغات گوگل (گوگل ادز) استفاده کردن از افزونه های تبلیغ گوگل است. نمایش افزونه callout به این صورت است که، متنی که در افزونه callout وارد می کنید، در ادامه ی متن تبلیغ ظاهر خواهد شد و متن تبلیغ شما را افزایش خواهد داد.

گوگل استفاده از افزونه callout را پیشنهاد می دهد زیرا هم موجب کاهش هزینه ها خواهد شد و هم اطلاعات بیشتری را در اختیار مشتری می توانید قرار دهید.

اضافه کردن افزونه callout

اضافه کردن افزونه callout کاری ساده و سریع است که در این فیلم به طور کامل آن را به شما عزیزان آموزش داده ایم. امیدواریم با استفاده از این فیلم بتوانید بیشترین کاهش هزینه را بر پنل گوگل ادوردز خود داشته باشید. در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با متخصصین ما در ارتباط باشید و مشکلات خود را رفع کنید . علاوه بر این می توانید در کارگاه آموزش گوگل ادز شرکت کنید و تمامی مراحل ساخت اکانت گوگل ادوردز و مدیریت اکانت گوگل ادوردز را فرا بگیرید.

 

تنطیمات تبلیغ گوگل

تنطیمات تبلیغ گوگل در تاپ ادورت به صورت رایگان انجام می شود و تمام تلاش خود را داریم تا رضایت کامل مشتریان خود را جلب کنیم. همچنین فرآیند ساخت اکانت گوگل ادز نیز در تاپ ادورت به صورت رایگان انجام می شود و شما تنها هزینه شارژ اکانت گوگل ادوردز را پرداخت خواهید نمود. امیدواریم تا با خدمات خود توانته باشیم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم و گامی بزرگ در رشد کسب و کار آنها داشته باشیم. امیدواریم اضافه کردن افزونه callout را به خوبی یاد گرفته باشید.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.