تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

تبلیغات در اپلیکیشن موبایل با گوگل ادموب

AdMob یک پلتفرم تبلیغات در اپلیکیشن است که توسط گوگل ارائه شده و به توسعه دهندگانی که اپلیکیشن خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد این امکان را می‌دهد که با نمایش تبلیغات هدفمند در کنار محتوای برنامه خود ، درآمد کسب کنند. آن‌ها می توانند تبلیغات مرتبط و جذاب را به کاربران برنامه خود نشان دهند و حتی شکل و ظاهر تبلیغات را متناسب با برنامه خود تنظیم کنید.
از طرف دیگر، تبلیغ کنندگان به گوگل پول پرداخت می کنند تا بتوانند از ادموب به عنوان بستری برای تبلیغ ​اپلیکیشن خود استفاده کرده و از درون اپلیکشن های موجود، اپلیکیشن یا خدمات خود را تبلیغ و معرفی کنند.

تبلیغات ادموب

مزایای تبلیغات ادموب با تاپ ادورت

آیکن فعالسازی تبلیغ

تبلیغات ایمن

اسیاست های تبلیغاتی قوی ، کنترل تبلیغ کنندگان و بررسی های جامع تبلیغات به شما کمک می کند انواع تبلیغاتی را که در برنامه خود نمایش می دهید کنترل کنید تا نام تجاری خود را ایمن نگه دارید.

آیکن تبلیغات هدفمند

گزارشات کامل و دقیق

ادموب با یکپارچه سازی Google Analytics و Firebase ، ویژگی های تجزیه و تحلیل و گزارشگری هوشمندتری را ارائه می دهد تا بتوانید نحوه تعامل کاربران با تبلیغات را بهتر درک کرده و تبلیغات خود را به بهترین شکل بهینه کنید.

تبلیغ موبایلی

ios or/& Android

اینکه اپلیکیشن شما بر پایه چه سیستم عاملی ساخته شده است اهمیتی ندارد.چرا که تبلیغات ادموب برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios در دسترس است.

تبلیغات ادموب چگونه کار می‌کند؟


AdMob به شما کمک می کند تا از طریق تبلیغات درون برنامه ای از اپلیکیشن خود کسب درآمد کنید. قبل از اینکه بتوانید تبلیغات را در اپلیکیشن خود نمایش دهید، باید یک حساب AdMob ایجاد کنید و یک یا چند شناسه واحد تبلیغ (ad unit ID) را فعال کنید تا تعیین کنند که در کدام بخش از برنامه شما قرار است تبلیغات نمایش داده شوند.
AdMob از SDK تبلیغات موبایل گوگل استفاده می کند که به توسعه دهندگان برنامه اجازه می‌دهد در مورد کاربران خود اطلاعات (مانند اطلاعات دستگاه) کسب کنند و درآمد تبلیغات را به حداکثر برسانند.

تعرفه تبلیغات در اپلیکیشن با گوگل ادموب

پلن های گوگل ادموب با قیمت های متنوع

به منظور سفارش هر یک از پلن های قیمتی، داخل پنل کاربری ثبت نام کرده و در ادامه ثبت سفارش نمایید و یا فرم تماس را تکمیل کرده تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند.

شارژ 50 دلاری
[tprice dolar=50 darsad=10] تومان

میزان کارمزد 10 درصد
حدود 500 تا 2500 نصب
شارژ 100 دلاری
[tprice dolar=100 darsad=8] تومان

میزان کارمزد 8 درصد
حدود 1000 تا 5000 نصب
شارژ 200 دلاری
[tprice dolar=200 darsad=7] تومان

میزان کارمزد 7 درصد
حدود 2000 تا 10000 نصب
شارژ 500 دلاری
[tprice dolar=500 darsad=5] تومان

میزان کارمزد 5 درصد
حدود 5000 تا 25000 نصب
تبلیغ در اپلیکیشن

چگونه تبلیغی که در اپلیکیشن ما نمایش داده می‌شود انتخاب کنیم؟

ادموب بصورت خودکارتبلیغی را از بین تمام منابع تبلیغات موجود انتخاب می‌کند که بالاترین عملکرد و بازخورد را در اپلیکیشن شما داشته باشد. با این حال، شما می‌توانید آنچه در برنامه شما نشان داده می شود کنترل کنید و تبلیغات برخی از تبلیغ کنندگان و دسته ها را در برنامه خود مسدود کنید.
در گوگل ادموب، همه چیز تحت کنترل مالک برنامه است. بنابراین ، با فیلترهای خاص می توانید دسته‌های تبلیغات موردنظر خود را تعیین کنید. همچنین ، شما می توانید تصمیم بگیرید که تبلیغ و زمان نمایش کجا باشد. به عنوان مثال، در میان دسته های عمومی، می توانید دسته هایی مانند املاک و یا وسایل نقلیه را که مربوط به برنامه شما نیستند فیلتر کنید تا با نمایش تبلیغات بی‌ربط مزاحم کاربران خود نشوید.

از طریق تبلیغات ادموب چقدر می‌توان درآمد کسب کرد؟

هیچ پاسخی برای این سوال وجود ندارد. اما لازم است بدانید درآمد حاصل از AdMob به عواملی مانند رتبه برنامه ، تعداد دانلودها در Google Play و App Store و زمان صرف شده کاربران در برنامه وابسته است. بنابراین ، افزایش نظرات و بازخورد مثبت برای برنامه شما ، کاربران بالقوه و Google را جذب می کن و از این طریق با افزایش تعداد نصب برنامه ، می توانید درآمد خود را افزایش دهید.

انواع فرمت‌های تبلیغاتی Admob

با انتخاب فرمت تبلیغاتی برای یک واحد تبلیغات (ad unit) ، در واقع انواع تبلیغاتی را که اجازه می‌دهید به کاربران شما نمایش داده شود، تعیین می‌کنید و هنگامی که واحد تبلیغات از AdMob آگهی می خواهد ، فقط می تواند آگهی ای را دریافت کند که با یکی از انواع آگهی های اختصاص یافته خود مطابقت داشته باشد.

تبلیغ reward در ادموب

Rewarded


واحدهای تبلیغاتی Rewarded به شما این امکان را می دهد تا به دلیل تعامل با تبلیغات ویدئویی ، تبلیغات قابل پخش و نظرسنجی ، با موارد درون برنامه ای ، به کاربران امتیاز ویژه ای پاداش دهید برای مثال فرض کنید کاربری که مشغول بازی شما است جان دیگری ندارد.در این هنگام از کاربر سوال می شود که آیا می خواهد با دیدن یک تبلیغ ویدیویی بلافاصله جان بگیرد؟. متناوباً ، کاربر می تواند تصمیم به خرج کردن پول بگیرد یا زمان مشخصی را به تماشای تبلیغ اختصاص دهد تا به همان نتیجه برسد.

تبلیغ banner در ادموب

banner


واحدهای تبلیغاتی بنری، تبلیغاتی در یک کتادر مستطیلی هستند که بخشی از صفحه را اشغال می‌کندد و در حالی که کاربران در حال تعامل با برنامه هستند، در بالا یا پایین صفحه باقی می مانند. تبلیغات بنری می توانند پس از مدت زمان مشخصی به صورت خودکار refresh شوند.
تبلیغات بانری قالب تبلیغاتی موثری هستند زیرا با بسیاری از انواع برنامه ها به خوبی کار می کنند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند. آنها همچنین ساده ترین قالب آگهی برای پیاده سازی هستند.

تبلیغ Interstitial در ادموب

Interstitial


native،یک قالب آگهی قابل برنامه ریزی است که با ظاهر و احساس برنامه شما مطابقت می‌یابد. این نوع تبلیغات به صورت ادغام شده با محتوای برنامه شما نشان داده می شوند و از محتوای ویدئویی نیز پشتیبانی می کند.

تبلیغ native در ادموب

native


تاپ ادورت یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان اپ موبایل رو با انجام افزایش نصب اپلیکیشن با کمک گوگل ادز حل کرده. افزایش نصب ها در این روش به صورت تضمینی هستش و تنها شما زمانی هزینه رو به گوگل پرداخت میکنید که اپ شما نصب واقعی رو گرفته باشه. شرح کوتاهی از خدمات تاپ ادورت در حوزه افزایش نصب اپلیکیشن در این ویدئو بیان شده.

سوالات متداول

آیا تاپ ادورت دیگر روش های افزایش نصب را هم انجام می‌دهد؟

تاپ ادورت مجری تبلیغات در بستر گوگل از جمله گوگل پلی، گوگل ادوردز، گوگل ادسنس، تبلیغات در یوتیوب و … است.

به منظور افزایش نصب در کافه بازار چه کار کنم؟

افزایش نصب در بازار هم با استفاده از تبلیغات کلیکی امکان‌پذیر است که این تبلیغات خارج از محدوده گوگل است. چراکه بازار یک مجموعه ایرانی و مستقل است. در این مورد با کارشناسان تاپ ادورت تماس بگیرید.

تعداد نصب های انجام شده چه تعداد است؟

بسته به میزان هزینه کرد رقبا و بسته نصبی انتخابی شما تعداد نصب متفاوت است. با کارشناسان تاپ ادورت در تماس باشید تا تخمین درستی از تعداد نصب برای شما انجام بدیم.

تبلیغ اپلیکیشن من در کجا نمایش داده می شود؟

تبلیغات در گوگلی پلی یا اپ استور و همچنین محیط یوتیوب و وبسایت همکاران گوگل (به صورت بنری) نمایش داده می‌شود.

هزینه هر نصب چقدر است؟

هزینه افزایش نصب اپلیکیشن بستگی به عوامل مختلفی از جمله رقبای بازار، کیفیت، اعتبار اپلیکیشن، تعداد نصب های حال حاضر و… دارد. اما در مجموع هر هزینه نصب بین 5 الی 30 سنت می باشد.

مهم ترین مقالات آموزش تصویری گوگل ادز

تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور

تا با استفاده از تبلیغات اپلیکیشن در صفحه اول گوگل و اپ استور (تبلیغات در صفحه اول گوگل، تبلیغات در یوتیوب و سایر پلتفرم های تبلیغ در گوگل) تعداد نصب اپلیکیشن خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید.

تبلیغات در گوگل پلی و اپ استور

پرسش و پاسخ در کامنت ها

دیدگاهتان را بنویسید