مدیریت تبلیغ گوگل

مدیریت تبلیغ گوگل

مدیریت تبلیغ گوگل (ads)

بخش شانزدهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – در این بخش از فیلم های آموزشی با مدیریت تبلیغ گوگل (ads) آشنا خواهید شد. بیشتر تنظیمات مربوط به مدیریت اکانت گوگل ادوردز مربوط به مدیریت تبلیغ گوگل می باشد، زیرا بخش اصلی، که ترافیک را جذب سایت و یا شبکه های اجتماعی می کند، بخش تبلیغ گوگل و کلمات کلیدی می باشد. پس بسیار مهم است تا اجزای مختلف آن را شناسایی کنید و ببینید که چگونه می توان از تنطیمات تبلیغ گوگل، اطلاعات لازم برای مدیریت تبلیغ گوگل را برداشت نمود. با توجه به تجربه تاپ ادورت باید هر چند روز یکبار اطلاعات اکانت گوگل ادوردز را برداشت کرد و نسبت به مدیریت تبلیغ گوگل اقدام نمود تا با کاهش هزینه ها، درآمد ها را از تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) افزایش داد. با ما همراه باشید.

بخش پانزدهم – مدیریت ad group

بخش هفدهم – مدیریت کلمات کلیدی (keywords)

 

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.

 

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با ما