مدیریت اکانت گوگل ادوردز

مدیرانی که فرصت و تجربه کافی در مدیریت اکانت ادوردز خود را ندارند، نیاز نیست سعی و خطا کرده و احیاناً متضرر شوند. ما اکانت گوگل ادوردز شما را مدیریت می کنیم و شما با خیالی آسوده بر روی کسب و کارتان و مشتریانی که از این طریق به سمتتان می آیند تمرکز کنید.

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

مزایای داشتن اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

مجموعه تاپ ادورت به عنوان پارتر رسمی گوگل به خود میبالد که در مسیر رشد و افزایش فروش در کنار نزدیک به ۱۴۰ مجموعه مختلف تجاری است. ارائه گزارش روزانه به صورت رایگان ، بررسی و تحلیل اطلاعات بدست آمده ، به روز رسانی روزانه تنظیمات اکانت ، کنترل هزینه کمپین ها و اد گروه ها به صورت ساعتی ، خارج کردن از دامنه سرچ برای کلماتی که مشتری هدف شما نخواهند بود ، از جمله امکاناتی هستند که شما با سپردن مدیریت اکانت گوگل ادوردز به مجموعه تاپ ادورت از آن بهره مند خواهید شد.

اکانت رایگان گوگل ادوردز

ساخت اکانت رایگان

با ثبت سفارش پلن مدیریت، اکانت اختصاصی گوگل ادز شما به طور رایگان ساخته و در اختیارتان قرار داده خواهد شد. به اینصورت که به جیمیل شما دسترسی داده می شود.
مدیریت بودجه و زمان

مدیریت بودجه و زمان

مدیریت هزینه های تبلیغات و اختصاص بودجه بندی مناسب برای هر کمپین تبلیغاتی. ارائه برنامه زمانبندی مناسب جهت بهبود پیوسته عملکرد اکانت گوگل ادوردز.
اضافه کردن افزونه گوگل ادوردز

اضافه کردن انواع افزونه ها

اضافه کردن انواع افزونه تماس، سایت لینک، callout و… به کمپین های تبلیغات گوگل و در نتیجه افزایش بازدهی تبلیغات.
آموزش رایگان​ ادوردز

آموزش رایگان

در هنگام تبلیغ می توانید از آموزش های رایگان تاپ ادورت استفاده کنید و در صورت نیاز، از پشتیبانی همه روزه در تلگرام کمک بگیرید.
دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادوردز

دسترسی مستقیم به اکانت اصلی

به اکانت اصلی گوگل ادز دسترسی خواهید داشت و قادر خواهید بود تمامی هزینه ها، تنظیمات و … را بررسی نمایید و حتی تغییرات مد نظر خود را اعمال کنید.
بهینه سازی کلمات کلیدی

بهینه سازی کلمات کلیدی

حذف کلمات کلیدی کم بازده که در عین کسر بودجه تبلیغاتی شما، باعث تبدیل کلیک های دریافتی به مشتری نمی شوند.
مزایای اکانت اختصاصی ادوردز

تعرفه شارژ اکانت ادوردز (با مدیریت)

 • میزان شارژ
 • کارمزد شارژ
  و مدیریت
 • مبلغ کل
 • قیمت فعلی دلار حواله ای 13,136
 • میزان شارژ
 • کارمزد شارژ
  و مدیریت
 • مبلغ کل
 • قیمت لحظه ای لیر
 • میزان شارژ
 • کارمزد شارژ
  و مدیریت
 • مبلغ کل
 • قیمت لحظه ای درهم
کاهش هزینه گوگل ادوردز

مدیریت اکانت ادوردز چگونه به کاهش هزینه ها منجر میشود؟

بسیاری از مشتریان ما به علت اینکه بایستی زمان زیادی را صرف یادگیری و مدیریت اکانت ادوردز خود کنند به ناچار به هزینه های بالایی برای هر کلیک تن داده و سرمایه بیشتر از حد معمولی به این کار اختصاص می دهند. حال باید که به این سوال پاسخ داد:
سوال: آیا میدانید که بر اساس سازوکار گوگل ادوردز، هزینه هر کلیک دریافتی با افزایش شاخص کیفیت تبلیغ (QS) کاهش میابد و شما با افزایش آن هزینه زیادی را نزد خود نگه خواهید داشت؟
شاخص کیفیت به طور کلی به سه عامل کیفیت صفحه فرود، مشتری پسند بودن تبلیغ و اسکلت بندی اکانت گوگل ادوردز بستگی دارد که از این بین مورد اول مربوط به طراحی سایت شما و دو مورد دیگر مربوط به تبلیغ ادوردز شماست. با توجه به این موضوع می توان گفت بهینه ترین حالت تنظیمات اکانت ادوردز شما زمانی اتفاق می افتد که اطلاعات شما در رابطه با شغل و بازار خرید شما با تخصص ما در مدیریت اکانت گوگل ادوردز ترکیب شده و هماهنگ با هم عمل نماید.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت