کوپن تبلیغ در گوگل

کوپن تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل (گوگل ادوردز) یک سرویس تبلیغات اینترنتی می باشد که با استفاده از آن می توانید طی ده دقیقه در لینک اول گوگل باشید و بیشترین مشتری را جذب سایت خود کنید. گوگل معمولا به صورت تصادفی در هرسال به تعدادی از افرادی که دارای اکانت اختصاصی گوگل ادوردز باشند، جایزه ای به صورت کوپن تبلیغ در گوگل اعطا می کند که معمولا از ۵۰ دلار تا ۲۰۰ دلار می باشد.

کوپن تبلیغ در گوگل

زمانی که گوگل به یک اکانت اختصاصی گوگل ادوردز، کوپن تبلیغ در گوگل می دهد، این کوپن تنها در این اکانت اختصاصی قابل استفاده است و در دیگر اکانت ها اعتباری ندارد لذا تاپ ادورت تمامی کوپن های اعطایی از سوی گوگل را به مشتری تحویل می دهد زیرا به غیر از اکانت اختصاصی مشتری در جایی دیگر کاربرد نخواهد داشت.

خرید اکانت گوگل ادوردز

کوپن تخفیف گوگل ادوردز

طرز استفاده از کوپن تبلیغ در گوگل

  1. وارد اکانت گوگل ادوردز خود شوید.
  2. بر روی  کلیک کنید.
  3. سپس بر روی گزینه Billing & payments رفته و آن را انتخاب کنید.
  4. از منوی سمت چپ داشبورد بر روی گزینه Settings کلیک کنید.
  5. به سمت پایین اسکرول کرده و بر روی گزینه Manage promotional codes کلیک کنید.
  6. حال Promotional code+ را انتخاب کنید.
  7. کد کوپن تبلیغ گوگل خود را وارد کنید.
  8. در نهایت بر روی Save کلیک کنید.

حال کوپن تبلیغ در گوگل برای شما فعال شده است و با توجه به مقدار کوپن اکانت اختصاصی گوگل ادوردز شما شارژ خواهد شد، که این مقدار معمولا بین ۵۰ دلار تا ۲۰۰ دلار می باشد. اگر پلن مدیریت اکانت گوگل ادوردز و یا پلن ویژه تبلیغات گوگل ادوردز را انتخاب کرده باشید، تاپ ادورت سریعا کوپن تبلیغ در گوگل شما را فعال خواهد نمود و تا مدتی دیگر نیاز به شارژ اکانت گوگل ادوردز نخواهید داشت.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است