نمایندگی گوگل ادوردز

نمایندگی تبلیغات گوگل

اگر چنانچه مایل هستید در زمینه تبلیغات در گوگل فعالیت کنید و یا با توجه به نوع کسب و کارتان فکر میکنید که به تعداد زیادی مشتری گوگل ادوردز دسترسی دارید برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم. پس با ما همراه باشید.

قبل از هرچیز مفتخریم که اعلام کنیم مجموعه تاپ ادورت به عنوان پارتر رسمی گوگل تبلیغات در گوگل را با استفاده از پنل گوگل ادوردز در فضاهای مختلفی منتشر می کند.

شما با استفاده از پنل گوگل ادز می توانید در فضاهایی همچون تبلیغات در صفحه جست و جوی گوگل ، تبلیغات بنری گوگل ، تبلیغات اپلیکیشن اندروید و ios ، تبلیغات ویدئویی در یوتیوب ، بازاریابی مجدد بازدیدکنندگان سایت و نمایش در سایت های خارجی اقدام به انجام تبلیغات کنید.

نمایندگی گوگل ادوردز

چه کسانی به نمایندگی تبلیغات در گوگل ادوردز نیاز دارند؟

مجموعه هایی که در زمینه هایی همچون طراحی سایت ، شرکت‌های هاستینگ ، موسسات تبلیغاتی ، فعالان سئو و سایر اشخاص حقیقی و حقوقی که با صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در ارتباط هستند و می‌توانند مشتری تبلیغات گوگل جذب کنند، می‌توانند به عنوان نماینده تبلیغات گوگل با تاپ ادورت همکاری کنند.

همچنین در صورتی که شما ارتباطات زیادی دارید می توانید از آن استفاده کرده و به عنوان نماینده تاپ ادورت با مشتریان مختلف مذاکره کرده و اقدام به جذب آنها کنید. از این طریق می توانید به عنوان یک نمایندگی از امتیازات آن استفاده کنید.

مزایای دریافت نمایندگی گوگل ادز از تاپ ادورت

مزایای نمایندگی گوگل ادز
اضافه کردن افزونه گوگل ادوردز

امکان دریافت پروموشن کد برای اکانت ها

با دریافت پروموشن کد برای اکانت های جدید می توانید حاشیه سود خود را افزایش دهید. این امکان فوق العاده می تواند به تعداد دلخواه برای شما انجام پذیرد.

بهینه سازی کلمات کلیدی

مدیریت مشتریان به اسم خود شما

چنانچه زمان مدیریت اکانت های مشتریان خود را ندارید کارشناسان ما در تاپ ادورت اکانت ها را به اسم خود شما مدیریت خواهند کرد. از این طریق می توانید صرفه جویی زیادی در زمان خود انجام دهید.

اکانت رایگان گوگل ادوردز

آموزش رایگان گوگل ادز برای مدیریت اکانت

کارشناسان تاپ ادورت نحوه مدیریت صحیح اکانت های گوگل ادز را به شما به صورت رایگان آموزش خواهند داد تا شما بتوانید با انجام مدیریت اکانت برای مشتریان خود سود مدیریت را از آنها برای خود دریافت کنید.

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادوردز

انجام خدمات به صورت لحظه ای

به منظور جلب اعتماد بیشتر مشتریان خدمات شارژ و مدیریت اکانت گوگل ادز در تاپ ادورت به سرعت و در لحظه انجام می شود. از این طریق می توانید اعتماد مشتریان خود را کاملا جلب کنید.

شرایط دریافت نمایندگی گوگل ادوردز

چنانچه شرایط ویژه ای دارید که مایل به مذاکره هستید بسیار خوشحال خواهیم شد که در یک گفتمان صمیمانه درباره شرایط همکاری صحبت داشته باشیم. خوشحال خواهیم شد که گامی هرچند کوتاه در مسیر رشد کسب و کار شما داشته باشیم.

شرایط اخذ نمایندگی گوگل ادوردز

پلن برنزی

1000 دلاری
حداقل تعداد سایت = 4 سایت
میزان مصرف مجموع سایتها = 1000 تا 1999 دلار
سقف اعتبار پلنهای قابل استفاده = 300 دلار و یا معادل آن در ارزهای دیگر
دریافت پروموشن برای سایت جدید = 700 هزار تومان و برای سایت تکراری 50 دلار
20 درصد تخفیف بر روی کارمزد

ثبت سفارش

پلن نقره ای

2000 دلاری
حداقل تعداد سایت = 7 سایت
میزان مصرف مجموع سایتها = 2000 تا 2999 دلار
سقف اعتبار پلنهای قابل استفاده = 750 دلار و یا معادل آن در ارزهای دیگر
دریافت پروموشن برای سایت جدید = 600 هزار تومان و برای سایت تکراری 50 دلار
40 درصد تخفیف بر روی کارمزد

ثبت سفارش

پلن طلایی

3000 دلاری
حداقل تعداد سایت = 10 سایت
میزان مصرف مجموع سایتها = 3000 دلار به بالا
سقف اعتبار پلنهای قابل استفاده = 750 دلار و یا معادل آن در ارزهای دیگر
دریافت پروموشن برای سایت جدید = 500 هزار تومان و برای سایت تکراری 50 دلار
50 درصد تخفیف بر روی کارمزد

ثبت سفارش

به چه چیزهایی نیاز پیدا می کنید؟!!

سوالات متداول تبلیغات اینترنتی

شاید براتون سوال باشه !؟

سود شما از طریق دریافت نمایندگی به این صورت خواهد بود:

1- دریافت هزینه مدیریت اکانت از مشتریان
2- دریافت اختلاف موجود حاصل از تخفیفات درصد میزان شارژ
3- می توانید قیمت های بالاتری از ما را به مشتریان خود ارائه دهید و از این طریق نیز حاشیه سود خود را افزایش دهید.
4- امکان استفاده از پروموشن کد برای اکانت ها که سود شما خواهد بود.

بله ، شما می توانید کیف پول خود را شارژ کنید و هر زمان به میزان مورد نیاز از آن برداشت انجام داده و شارژ خریداری کنید.

بله ، پس از کنسل کردن اکانت و Refound شدن شارژ باقیمانده اکانت و محاسبه نرخ ارز با قیمت به روز ، این مبلغ به حساب شما عودت داده خواهد شد.

بله ، ما همواره در کنار شما هستیم. دو طرح مدیریت اکانت وجود دارد. یکی مدیریت کامل و تخصصی که در آن هزینه مدیریت اکانت از شما دریافت خواهد شد و دیگری پلن مدیریت نیمه حرفه ای که برخی از فعالیت های مهم مدیریت اکانت در آن اجرا خواهد شد که در این صورت از شما نیمی از مبلغ مدیریت اکانت دریافت خواهد شد.

یک اصل مهم در فعالیت حرفه ای اعتبار و اعتماد است. بدون شک مشتریان شما بر حسب اعتماد و اعتبار شما ، با شما فعالیت خود را ادامه می دهند که این مورد برای ما در تعامل با مشتری شما وجود ندارد. در نتیجه ترجیح بر این است که شما در ارتباط با مشتری خودتان باشید تا زمان فعالیت شما طولانی تر باشد.

بله، پس از شروع فعالیت شما اکانت های مشتریان شما به یک اکانت mcc به اسم خود شما انتقال پیدا خواهد کرد تا بتوانید مدیریت اکانت ها را به راحتی انجام دهید.