تبلیغات اپلیکیشن در صفحه اول گوگل پلی و اپ استور

تبلیغات اپلیکیشن در صفحه اول گوگل

تبلیغات اپلیکیشن در صفحه اول گوگل پلی و اپ استور

برای رونق هر کسب و کاری باید از تبلیغات استفاده نمود. اگر اپلیکیشن خود را به تازگی راه اندازی کرده اید و یا مدت زیادی از راه اندازی ان می گذرد. ولی تعداد نصب مورد نظر خود را دریافت نکرده اید کافیست این مقاله را مطالعه کنید و با متخصصان تاپ ادورت تماس بگیرید. تاپ ادورت به شما کمک می کند تا با استفاده از تبلیغات اپلیکیشن در صفحه اول گوگل پلی و اپ استور  (تبلیغات در صفحه اول گوگل، تبلیغات در یوتیوب و ساییر پلتفرم های تبلیغات در گوگل) تعداد نصب اپلیکیشن خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید.

راه های تبلیغات اپلیکیشن در صفحه اول گوگل

توجه داشته باشید که برای استفاده از تبلیغات اپلیکیشن باید اپلیکیشن خود را در گوگل پلی و یا اپ استور معرفی کرده باشید

  • برروی نتایج جستجو گوگل

در این حالت زمانی که افراد کلمات کلیدی مرتبط با اپلیکیشن شما را جستجو می کنند، اپلیکیشن شما را در بالای صفحه نمایش خود خواهند دید.

  • برروی سایت های مرتبط با گوگل

در این حالت تبلیغ اپلیکیشن بروی سایت های مرتبط با گوگل، برای مخاطب نمایش داده می شود.

  • برروی یوتیوب

در این حالت تبلیغ شما در حالت های مرتبط با کاربر، برروی صفحه نمایش وی، نمایان خواهد شد.

  • برروی گوگل پلی و اپ استور

پرکاربردترین پلتفرم برای تبلیغات اپلیکیشن در صفحه اول گوگل این مورد می باشد. در این حالت زمانی که مخاطبان کلمات کلیدی مرتبط با عملکرد اپلیکیشن را جستجو می کنند، اپلیکیشن شما را مانند یک تبلیغ برروی صفحه نمایش خود خواهند دید.

آموزش ساخت کمپین تبلیغات اپلیکیشن در گوگل ادز

برای شروع وارد اکانت خود شوید و در صفحه ی Campaigns گزینه new campaign  و یا آیکون + آبی رنگ را انتخاب کنید برای ساخت کمپین جدید.

  • در صفحه ی باز شده هدف از تبلیغ خود را انتخاب کنید و بعد از آن نوبت به انتخاب نوع کمپین می رسد. در این قسمت چون میخواهیم تبلیغات اپلیکیشن را انجام دهیم مانند تصویر زیر باید برروی App کلیک کنیم.

کمپین تبلیغات اپلیکیشن

  • در مرحله بعد نوبت انتخاب اپلیکیشن می باشد، در این قسمت باید یکی از گزینه های ios و یا Android را انتخاب کنید سپس مانند تصویر زیر نام اپلیکیشن خود را وارد کرده و بعد از جستجو آن را انتخاب کنید.

انتخاب اپلیکیشن برای تبلیغ

  • تبریک میگنم مرحله ی نخست را برای دریافت میلیون ها نصب طی کرده اید. حال نوبت انتخاب یک نام مناسب برای کمپین می باشد. بعد از انتخاب نام کمپین میرسیم به مرحله ی اصلی و سرنوشت ساز در تبلیغات اپلیکیشن در گوگل . در این جا باید یک راه برای تبلیغ انتخاب کنید. چهار مورد پیش رو را در بالای صفحه برای شما توضیح دادیم. یک راه را برای تبلیغات اپلیکیشن در صفحه اول گوگل انتخاب می کنیم. اجازه بدید نخست تصویر را ببینیم و بعد توضیحات مربوط به تصویر را خدمت شما ارائه دهم…

تبلیغات در گوگل پلی

از بین چهار گزینه پایین، یک گزینه را انتخاب کنید . (بهینه ترین حالت، حالت چهارم می باشد). بعد از انتخاب پیش نمایش تبلیغ اپلیکیشن شما ظاهر خواهد شد.

۱٫ چهار عنوان مناسب برای تبلیغ خود انتخاب کنید. (حداکثر ۲۵ کاراکتر)

۲٫ اگر فیلمی برای معرفی اپلیکیشن دارید آپلود نمایید.

۳٫ عکس های مرتبط با اپلیکیشن خود را آپلود کنید

۴٫ کد خاصی اگر مد نظر دارید می توانید آپلود کنید.

فقط مورد اول الزامی می باشد.

  • این مرحله مانند ساخت کمپین های معمولی می باشد که قبلا خدمتتون توضیح دادیم. در این جا باید محل مورد هدف، زبان مورد نظر و بودجه روزانه ی خود را وارد کنید.

تنظیم ساعت نمایش

  • در آخر نوبت به اختصاصی دادن یک قیمت به ازای هر نصب می باشد. یعنی میزان قیمتی که تمایل دارید به ازای هر نصب پرداخت کنید.

پرداخت به ازای نصب

  • در اینجا ساخت کمپین به اتمام رسیده است و می توانید برای تبلیغ انتخاب کنید.
پیشنهاد ما به شما برای مطالعه بیشتر: نحوه تنطیم ساعت نمایش تبلیغات گوگل 
رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاه ها بسته شده است