تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

طراحی اپلیکیشن اندروید و آی او اس

طراحی اپلیکیشن آیفون طراحی اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل اندروید و ios. تنها با یک تیر دو نشان بزنید!!! تنها یک اپلیکیشن طراحی شده و شما می توانید در اندروید و ios از آن به راحتی و بدون نگرانی از تحریم ها استفاده کنید. نکته اساسی اینکه شما تنها با یک به روز رسانی ساده می توانید اپ خود را در هر دو سیستم عامل به روز رسانی کنید.
یک نکته مهم: شما یک پنل کاربری خواهید داشت که می توانید از طریق آن محتوی اپلیکیشن خود را مدیریت کنید و سریعا محتوی جدید را بر روی اپ کاربران به نمایش بگذارید!!!

مزایای طراحی اپلیکیشن به سبک تاپ ادورت چیست؟

پنل مدیریت محتوی

با وجود یک پنل مدیریت محتوی خواهید توانست تا تغییرات را سریع و بدون نیاز به تخصص خاصی بر روی اپلیکیشن خود انجام دهید. کار با این پنل مدیریت فارسی و ساده را در به شما خواهیم آموخت.

سئو ! و سرعت اجرای بی نظیر

اپ شما در نتایج جست و جوی گوگل نمایش خواهد داشت و این یعنی بازار کاربران برای همیشه!!!
با بهینه سازی های انجام شده حجم اپلیکیشن شما بسیار بسیار اندک خواهد بود و این یعنی سرعت اجرای بی نظیر اپلیکیشن شما در دستگاه های مختلف.

به روزرسانی فوق العاده

شما به روزرسانی را انجام می دهید و بلافاصله و بدون نیاز به انتشار و نصب نسخه جدید این به روزرسانی برای همه کاربران نمایش داده خواهد شد.

اندروید یا ios ؟ هر دو !!!

با طراحی یک اپلیکیشن شما می توانید بر روی هر دستگاهی اعم از موبایل ، تبلت و حتی کامپیوتر اپلیکیشن خود را نصب کنید. بدون نگرانی از تحریم!

تفاوت وب اپلیکیشن و اپ های نصبی

اپلیکیشن نصبی

وب اپلیکیشن پیشرفته

موبایل دوستانه

سئو دوستانه

نوتیفیکیشن

مقرون به صرفه

حالت آفلاین

عدم اشغال فضای موبایل

امنیت

موقعیت مکانی

نصب آسان

تجربه کاربری بهتر

چگونه اپلیکیشن را به روز رسانی کنم؟!

نکته مهم این است که با به روزرسانی پنل مدیریت خود تمامی 4 مورد یعنی اپ اندروید، اپ ios ، نرم افزار کامپیوتر و وب سایت شما بدون نیاز به نصب مجدد به روز رسانی خواهد شد.
این مورد علاوه بر اینکه هزینه نگهداری شما را به شدت کاهش می دهد هماهنگی و سرعت عمل شما را به شدت افزایش خواهد داد.

چرا می گوییم وب اپ بهینه است!؟

بسیار ساده است. شما با یک تیر چهار نشان خواهید زد!!!! شما با داشتن وب اپ یک اپلیکیشن اندروید، اپ ios، نرم افزار کامپیوتر و یک وب سایت خواهید داشت. شما برای داشتن هر یک از این موارد باید هزینه جداگانه ای را پرداخت کنید. همچنین هزینه نگهداری و پشتیبانی از هر یک از این موارد را نیز باید در نظر بگیرید. در نتیجه بهینه ترین حالت استفاده از وب اپلیکیشن است.

هزینه طراحی وب اپ چقدر است؟

هزینه طراحی وب اپلیکیشن زمانی مشخص می شود که تمامی امکانات و خواسته های شما از اپلیکیشن مشخص گردد و اینکه چگونه محیطی مد نظر دارید؟
ممکن است برخی امکانات موجود برای شما کاربردی نباشد و در نتیجه شما نباید که هزینه ای بدون کاربرد را پرداخت کنید. از طرفی ممکن است به امکان خاصی نیاز داشته باشید که در حالت نرمال جزو خواسته های شما قرار نگیرد.
در نتیجه هزینه نهایی طراحی وب اپلیکیشن پس از مشاوره رایگان و کامل کارشناسان تاپ ادورت با شما مشخص خواهد گردید. بدون شک کارشناسان تاپ ادورت می توانند مشاوره های ارزشمندی برای شما داشته باشند که تصمیم گیری نهایی را برای شما آسان خواهد کرد.

چگونه کاربران اپلیکیشن افزایش پیدا می کند؟

برای اپلیکیشن های نصبی می توان با استفاده از افزایش نصب اپلیکیشن گوگل ادز اقدام به گسترش اپ در میان کاربران نمود. اما در وب اپ این راه بسیار ساده تر است!!!

شما می توانید با استفاده از تبلیغ در گوگل تعداد کاربر بسیار بیشتری را برای اپلیکیشن خود نسبت به اپ های نصبی پیدا کنید. همچنین با توجه به اینکه برای نصب وب اپ تنها ارسال یک لینک کافی است، شما می توانید با ارسال لینک در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام اقدام به جذب کاربر کنید.

اما یک نکته مهم !!! وب اپ شما به عنوان یک وب سایت برای گوگل شناخته خواهد شد. در نتیجه وب سایت شما در جست و جوهای انجام شده در گوگل نمایش خواهد داشت و این بدان معناست که شما می توانید بدون هیچگونه هزینه ای در معرض دید کاربران بسیاری حضور داشته باشید.

مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل با تاپ ادورت

در این قسمت مراحل رسیدن به اپلیکیشن مورد انتظار شرح داده خواهد شد. با وجود یک تعهد محکم خیال شما از بابت انجام کار آسوده خواهد بود.

1 - تایید طرح کلی طراحی اپلیکیشن

پس از جلسه میان کارشناسان تاپ ادورت و شما طرح کلی خواسته شده به صورت مکتوب به تایید و امضای طرفین خواهد رسید.

2 - تعیین و توافق هزینه انجام کار

با تعیین هزینه و در نهایت توافق نهایی بر سر هزینه و پس از واریز قسط اول، فرایند ساخت اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

3 - ساخت اپ و تایید گام به گام

اپ در چندین مرحله به رویت شما رسیده و در هر مرحله تاییدیه لازم کسب خواهد شد تا بیشترین میزان هماهنگی ایجاد گردد.

4 - تسویه حساب نهایی و تحویل اپ

پس از مشاهده و تایید نهایی شما و واریز هزینه نهایی منبع اپلیکیشن به همراه تمامی اطلاعات مورد نیاز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نکته مهم: پس از تحویل اپ ، در کنار شما خواهیم بود تا مشکلات احتمالی را پیدا کرده و آن را به سرعت بر طرف کنیم. داشتن یک پشتیبانی بی نظیر حق شماست.

سوالات متداول

اپ اندروید یا ios ، کدام بهتر است؟

پاسخ ما: هردو !!! با تکنولوژی جدید وب اپلیکیشن، اپ شما بر روی هر سیستم عاملی نصب شده و قابل اجرا خواهد بود.

آیا همواره نیاز به اتصال به اینترنت است؟

خیر !! پس از نصب، اپلیکیشن شما بدون نیاز به اتصال اینترنت فعال شده و کاربران می توانند از آن استفاده کنند.

برای هر به روز رسانی اپ جدیدی لازم است؟

خیر! شما با هر تغییر ساده در پنل مدیریت خود می توانید بلافاصله آن را برای کاربران به اجرا در آورید. بدون نیاز به نصب مجدد !!!

آیا خودم می توانم تغییرات را اجرا کنم؟

بله، شما یک پنل کاربری خواهید داشت تا مدیریت محتوی را برای اپ خود به سادگی انجام دهید.

مهم ترین مقالات طراحی اپلیکیشن

پرسش و پاسخ در کامنت ها

دیدگاهتان را بنویسید