تایید تبلیغ گوگل

تایید تبلیغ گوگل

مراحل تایید تبلیغ گوگل

بعد ساخت گروه آگهی و نوشتن تبلیغ در گوگل ادوردز (تبلیغات گوگل)، نوبت آن است که تبلیغ گوگل شما توسط گوگل تایید شود. این بررسی برای تایید تبلیغ گوگل به این دلیل است که تبلیغ و سایت خارج از قوانین و مقررات کشور نباشد و همچنین قوانین گوگل را نقض نکرده باشید مانند اینکه در تبلیغ نباید شماره تلفن را به صورت کامل بنویسید.

زمان لازم برای تایید تبلیغ گوگل

میزان زمانی که برای تایید تبلیغ گوگل لازم است بین چند دقیقه و حداکثر تا یک روز کاری طول خواهد کشید. در این مدت تبلیغ گوگل (گوگل ادز) شما نمایش داده نخواهد شد لذا تا تایید گوگل صبر نمایید. عدم نمایش تبلیغ در گوگل

محل نمایش تایید تبلیغ گوگل

بعد از آنکه گوگل، تبلیغ شما را مورد بررسی قرار گرفت، چند حالت برای تبلیغ گوگل می تواند رخ دهد. برای مشاهده نتیجه تایید تبلیغ گوگل وارد اکانت تبلیغات گوگل خود شوید و به کمپین و گروه آگهی که تبلیغ را در آن تعریف کرده اید بروید. سپس مانند تصویر زیر بر روی ads کلیک کنید و به عبارات داخل ستون status توجه کنید. زمانی که روی عبارت ستون status باشید می توانید دلیل عدم نمایش تبلیغ گوگل را مشاهده کنید.

نمایش تبلیغ گوگل

 

 

 

حالت های ممکن در تایید تبلیغ گوگل

قبل از بررسی، آگهی شما یکی از این وضعیتها را دارد:

 • Eligible: آگهی هنوز در حال بررسی است در عین حال، می تواند در صفحات جستجوی Google نمایش داده شود، اما نه در Display Network.
 • Under review: آگهی هنوز در حال بررسی است و تا زمانی که تایید نشود، نمایش داده نخواهد شد.

پس از بررسی، آگهی شما ممکن است در صورت داشتن یکی از این وضعیت ها اجرا شود:

 • Approved: آگهی مطابق با خط مشی های AdWords است، بنابراین می توان آن را به تمام مخاطبان نشان داد.
 • (Approved (limite: آگهی می تواند اجرا شود، اما در همه شرایط به دلیل محدودیت های سیاست مانند استفاده از علامت تجاری یا محتوای مربوط به قمار اجرا نمی شود.
 • Serving: آگهی ویدیویی برای نمایش در YouTube تایید شده است.

بعد از بررسی، افزونه تبلیغات گوگل شما میتواند اجرا شود اگر یکی از این وضعیتها را داشته باشد:

 • Approved: این افزونه های تبلیغاتی گوگل با خط مشیهای AdWords منطبق است، بنابراین میتواند به همه مخاطبان نشان داده شود.
 • (Approved (limite: افزونه های تبلیغ گوگل می تواند اجرا شود، اما در همه شرایط به دلیل محدودیت های سیاست مانند استفاده از علامت تجاری یا محتوای مربوط به قمار اجرا نمی شود.
 • (Approved (non-family: این افزونه تبلیغ میتواند اجرا شود، اما در همه ی شرایط نیست، زیرا محتوا به عنوان “خانواده غیر امن” در نظر گرفته می شود.
 • (Approved (adult: این افزونه تبلیغاتی می تواند اجرا شود، اما در همه حالت ها نیست، زیرا محتوای “بالغ” در نظر گرفته می شود.

پس از بررسی، آگهی شما نمی تواند اجرا شود اگر یکی از این وضعیت ها را داشته باشد:

 • Disapproved: تبلیغ نمی تواند اجرا شود زیرا محتوای آن یا مقصد آن، خط مشی AdWords را نقض می کند.
 • (Not serving (video ads: تمام فرمت ها (عنوان، توضیحات، ویدیو و غیره) آگهی ویدیویی تایید نشده است.
 • (With issues (video ads: یک یا چند فرمت ویدیوی تبلیغاتی “تأیید نشده” یا “تأیید شده (محدود شده)” است.

آگهی شما ممکن است شامل مواردی باشد که به تایید آگهی مربوط نیست، آگهی شما ممکن است دارای وضعیت دیگری مانند توقف (Paused)، پایان (Ended) و در انتظار (Pending) باشد.

 

خدمات تاپ ادورت

در هر مرحله از ساخت و مدیریت گوگل ادوردز که مشکل داشته باشید تاپ ادورت در سریعترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز شما را انجام خواهد داد. این خدمات شامل:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

شارژ اکانت گوگل ادوردز

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر تمایلی به استفاده ی مستقیم نداشته باشید تاپ ادورت به ازای دریافت هزینه تعداد کلیک مشخصی را به شما تحویل می دهد یعنی مقدار مشخصی که در لینک زیر می باشد، مشتری وارد سایت شما خواهد شد.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.