فعال یا متوقف کردن تبلیغ گوگل براساس زمان و هدف

فعال یا متوقف کردن تبلیغ گوگل

قوانین خودکار گوگل ادوردز

فعال یا متوقف کردن تبلیغ گوگل براساس زمان به شما کمک می کند تا با انجام تنظیمات خاص، تبلیغ گوگل خود را در ساعات مورد نظر از روز، نمایش دهید.

از قوانین خودکار گوگل ادوردز (تبلیغات گوگل) برای تنظیم قیمتها استفاده کنید، بسته به زمان روز، عوامل فصلی یا سایر شرایط جاری.

بودجه و هزینه های خود را با نمایش تبلیغات تنها در زمانی که می خواهید، کنترل کنید.

آیا می خواهید آگهی های خود را در حالی که در خواب هستید برنامه ریزی کنید؟ آگهی ها با کمترین میزان کلیک را متوقف کنید؟ هزینه هر کلیک خود را افزایش دهید تا در صفحه اول باقی بمانند؟ قوانین خودکار می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

فعال یا متوقف کردن تبلیغ گوگل براساس زمان و هدف

برای فعال یا متوقف کردن تبلیغ گوگل براساس زمان و هدف لازم است تا به وارد تب ADS شوید و تبلیغ مورد نظر خود را انتخاب کنید، حال بروی دکمه Automate کلیک کنید.

فعال یا متوقف کردن تبلیغ گوگل براساس زمان

اگر میخواهید تبلیغ گوگل شما در ساعات یا روزهایی خاصی که میل دارید تا تبلیغ شما در آن زمان ها نشان داده شود بدون آنکه در هر روز و هر ساعت نیاز به فعال کردن یا متوقف کردن داشته باشید بهتر است تا این پاراگراف را مطالعه کنید.

فرض می کنیم ما یک مجموعه تفریحی در جاده چالوس داریم که میخواهیم در روزهای پنجشنبه و جمعه تبلیغ ما نشان داده شود.(این بازه می تواند هفتگی و یا ماهانه نیز باشد.)

برای این کار لازم است تا بعد از کلیک بر روی Automate گزینه Enable ads when… را انتخاب کنیم. با توجه به تصویر زیر باید گزینه هارا انتخاب کنیم. (انتخاب گزینه ها کاملا به ساعات و روزهایی بستگی دارد که میخواهید تبلیغ شما در گوگل نشان داده شود.

تبلیغ گوگل

سپس برای متوقف کردن خودکار تبلیغ نیز بعد از کلیک بر روی دکمه Automate گزینه ی Pause ads when… را انتخاب کنیم.

تبلیغ ارزان گوگل

فعال یا متوقف کردن تبلیغ گوگل براساس هدف

ممکن است هر کسب و کاری برای خود هدف و یا ظرفیتی داشته باشد که به تقاضای بیش از آن، توانایی پاسخ گویی نداشته باشد. به عنوان نمونه فرض می کنیم که مجموعه تفریحی ما 100 نفر ظرفیت دارد و از آمار تبلیغ گوگل می دانیم که حدود ده درصد بازدید کنندگان سایت مشتری خواهند شد، پس تبلیغ ما در گوگل بیش از 1000 نفر وارد سایت نشوند زیرا برای افراد بیش از هزار توانایی پاسخ گویی وجود نخواهد داشت و صرفا هزینه ی اضافی خواهد بود. پس ما باید قانونی معرفی کنیم که وقتی 1000 نفر وارد سایت شدند، تبلیغ متوقف شود.

برای اینکار همانند آدرس بالا عمل می کنیم با این تفاوت که در پنجره باز شده باید مانند تصویر زیر تنظیمات را اعمال کرد.

گوگل ادوردز

فعال یا متوقف کردن تبلیغ گوگل می تواند براساس بازدید، نمایش، متوسط نرخ کلیک، هزینه و…. باشد. به ظور مثال یعنی اینکه اگر هزینه کل 20 دلار شد تبلیغ خودکار متوقف شود.

 

پشتیبانی تاپ ادورت

به دلیل وجود اهداف فراوان در کسب و کار و امکانات فراوان در پنجره بالا، امکان توضیح تمامی امکانات نیست لذا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با تاپ ادورت

مطالب آموزشی گوگل ادوردز

فیلم های آموزشی گوگل ادوردز


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

2 دیدگاه ها

  1. سامان گفت:

    واقعا مطالبتون کاربردیه حقش نیست استفاده کنم و تعریف نکنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت