تبلیغات پولی گوگل

تبلیغات پولی گوگل

تبلیغات پولی گوگل

بخش اول فیلم های آموزش تبلیغات گوگل  – تبلیغات پولی گوگل همان تبلیغات گوگل است که افراد به ازای ورود مشتری به سایت هزینه پرداخت خواهند نمود و این ورود افراد کاملا هدفمند می باشد یعنی تمام افرادی که وارد سایت شما می شوند، به دنبال محصولات و یا خدماتی هستند که سایت شما ارائه می دهد. به عنوان مثال شخصی صاحب سایت و یا کانال تلگرام و یا هر صفحه ی اینترنتی می باشد که کسب و کار او فروش تلفن همراه می باشد، اگر او از تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) استفاده نمایند تنها افرادی وارد سایت و یا شبکه ی اینترنتی او شود به دنبال خرید تلفن همراه می باشد.

مزیت تبلیغات پولی گوگل

مزیت عالی تبلیغات پولی این است که به ازای هر مشتری هزینه پرداخت خواهید کرد و بر روی همه ی شبکه های اجتماعی، سایت، وبلاگ قادر به تبلیغ خواهید بود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی مزیت های گوگل ادوردز بروید و به طور کامل قادر به خواندن این مزیت ها می باشد.

بخش دوم – گوگل ادوردز چیست ؟

گوگل ادوردز چیست ؟

بخش دوم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – سوالی که برای افراد بعد از تماشای فیلم اول پیش می آید این است که گوگل ادوردز چیست ؟ در این فیلم گوگل ادوردز (تبلیغات گوگل) معرفی می شود. گوگل ادوردز یک ابزار قدرتمند گوگل است که تنها به ازای ورود مشتری به سایت، گوگل هزینه ناچیزی دریافت خواهد کرد. هزینه به صورت مزایده ای است در بین سایت هایی که دارای کلمات کلیدی مشترکی باشند (سایت هایی که در یک حوضه کار می کنند) سایتی بالاتر دیده خواهد شد که هزینه بیشتری پرداخت کند. البته کیفیت سایت نیز بر روی این هزینه تاثیر خواهد داشت و هرچه سایت دارای رتبه سایت و سئو قوی تری باشد نیاز به پرداخت هزینه کمتری می باشد.

بخش اول – تبلیغات پولی گوگل

بخش دوم – محل نمایش تبلیغ گوگل

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: ساسپند شدن تبلیغ گوگل

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.