تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

تبلیغات در بینگ

  • تبلیغات در بینگ ارزان و هدفمند در صفحه اول
  • شارژ اکانت بینگ تنها در ۱۰ دقیقه
  • ساخت اکانت بینگ رایگان و در ۵ دقیقه
  • انتقال رایگان اکانت شما برای انجام شارژ
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته به صورت آنلاین
تبلیغات بینگ

تبلیغات در بینگ چیست؟

تبلیغات در بینگ ابزار قدرتمندی است که کمپانی بینگ در اختیار دارندگان سایت ها قرارداده تا با پرداخت هزینه ای نسبتا کم تبلیغات سایت خود را در صفحه اول بینگ نمایش دهند. سایت های مختلف با تبلیغ در بینگ این امکان را دارند که بیشتر دیده شوند، بازدیدشان افزایش پیدا کند و فروششان جهش یابد. تبلیغات بینگ یک روش نوین در تبلیغات بوده و نسبت به روشهای دیگر بسیار کارآمدتر و ارزانتر است. در روش تبلیغات در بینگ نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نیست و شما می توانید با انتخاب بسته های کم هزینه کار خود را شروع کرده و نتیجه آن را در کوتاه مدت مشاهده کنید.

تبلیغات بینگ

مزایای تبلیغ در بینگ

آیکن نمایش تبلیغ

نمایش رایگان تبلیغ

موجودی حساب بانکی مربوط به تبلیغات در بینگ تنها زمانی کاهش میابد که سایت شما توسط مشتری باز شود.

آیکن تبلیغ هدفمند

تبلیغات هدفمند

تبلیغات شما تنها زمانی برای مشتری نمایش داده می شود که دقبقاً در همان زمان به کالا و خدمات شما نیاز دارند.

آیکن تبلیغات

تبلیغات ارزان

هزینه تبلیغات در بینگ نسبت به روشهای سنتی بسیار پایین بوده و هزینه هر کلیک از یک سنت شروع می شود.

تبلیغات بینگ چقدر سود دارد؟

طبق آمارهای رسمی، شرکتهایی که از تبلیغات بینگ استفاده میکنند شاهد رشد ۵۰ الی ۲۵۰ درصدی در فروش اینترنتی خود خواهند بود.

تبلیغ در بینگ برای چه کسانی مناسب است؟

تجارتهایی که در آنها کالا یا خدمات، بصورت اینترنتی عرضه می شود و یا سایتی جهت ارائه محصول خود دارند، جهت انجام تبلیغات ارزان، هدفمند و حرفه ای تر می توانند از این ابزار استفاده کنند و با ایجاد و پیگیری کمپین های تبلیغات قدرتمند سعی در گسترش تجارت خود داشته و بخشی از بازار گسترده اینترنت را از آن خود کنند. ما در این مسیر که پتانسیل فوق العاده ای جهت سوددهی داراست، در کنار شما خواهیم بود.

آمار فوق العاده بینگ

بینگ یکی از محبوبترین و پربازدیدترین موتورهای جستجو در ایران و جهان محسوب میشود و مردم پاسخ نیازهای خود را در بینگ جستجو می کنند. لذا موج ترافیک زیادی از نیازهای روزمره مردم روانه صفحه اول بینگ می شود. اگر با تبلیغات در بینگ سایت خود را در مسیر این ترافیک عظیم، یعنی رتبه های ابتدایی بینگ قرار دهیم بخش مهمی از مشتریان اینترنتی سهم ما خواهد بود. در ضمن، طبق آمار رسمی گوگل، ایران در زمینه استفاده از خدمات بینگ یکی از بزرگترین میزبانها است و این فرهنگ استفاده از اینترنت و خرید آنلاین در کشور به طور روزافزون در حال رشد است.

چرا مشتریان تبلیغات در بینگ خود را به ما واگذار می کنند؟

دسترسی به پنل اصلی تبلیغ بینگ امتیازی است که تاپ ادورت به رایگان در اختیار مشتریان قرار داده است.
ایران جزو کشورهای تحریمی آمریکا بوده و در نتیجه تمامی پنل های فارسی ساخته شده توسط خود شرکت های ارائه کننده هستند. از آنجاییکه این پنل کد نویسی شده و اطلاعات بینگ را به صورت مستقیم نشان نمیدهد امکان هرگونه اعمال تغییرات به منظور دستکاری آمار و موارد مالی وجود دارد.
به طور مثال در پنل فارسی به جای نمایش هزینه ی هر کلیک شرکت های تبلیغاتی هزینه ی میانگین هر کلیک نشان داده می شود. هزینه میانگین از مقدار هزینه واقعی تا حدودی بالاتر است. یا به عنوان مثالی دیگر در زمان شارژ تنها درصدی از شارژ شما به حساب واریز می گردد و شما ضریبی از آن را که مبلغی بالاتر است در پنل فارسی مشاهده می کنید. حتی این امکان وجود داره که پنل فارسی پروموشن کدها را نیز جزو شارژ شما نمایش دهد.

تبلیغات بینگ با تاپ ادورت

پرسش و پاسخ

1 دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات در بینگ»

دیدگاهتان را بنویسید