تبلیغات در بینگ

تبلیغات ارزان و هدفمند در صفحه اول بینگ

شارژ اکانت بینگ تنها در 10 دقیقه

ساخت اکانت بینگ رایگان و در 5 دقیقه

انتقال رایگان اکانت شما برای انجام شارژ

پشتیبانی 24 ساعته به صورت آنلاین

تجارتهایی که در آنها کالا یا خدمات، بصورت اینترنتی عرضه می شود و یا سایتی جهت ارائه محصول خود دارند، جهت انجام تبلیغات ارزان، هدفمند و حرفه ای تر می توانند از این ابزار استفاده کنند و با ایجاد و پیگیری کمپین های تبلیغات قدرتمند سعی در گسترش تجارت خود داشته و بخشی از بازار گسترده اینترنت را از آن خود کنند. ما در این مسیر که پتانسیل فوق العاده ای جهت سوددهی داراست، در کنار شما خواهیم بود.
طبق آمارهای رسمی، شرکتهایی که از تبلیغات بینگ استفاده میکنند شاهد رشد 50 الی 250 درصدی در فروش اینترنتی خود خواهند بود.
تبلیغات ارزان: هزینه تبلیغات در بینگ نسبت به روشهای سنتی بسیار پایین بوده و هزینه هر کلیک از یک سنت شروع می شود.
تبلیغات هدفمند: تبلیغات شما تنها زمانی برای مشتری نمایش داده می شود که دقبقاً در همان زمان به کالا و خدمات شما نیاز دارند.
نمایش رایگان تبلیغ: موجودی حساب بانکی مربوط به تبلیغات در بینگ تنها زمانی کاهش میابد که سایت شما توسط مشتری باز شود.
نتایج نشان داده، سایتهایی که رتبه های بالای بینگ را تصاحب می کنند، در فروش بسیار موفقیت تر از دیگر سایتها عمل می کنند. به ندرت اتفاق می افتد که مشتریها برای خرید به سایتهای پایین مراجعه کنند و آنها نیاز خود را در همان نتایج ابتدایی بینگ برطرف می کنند. حتی اگر در دیگر سایتهای دیگر کالای ارزانتر و مناسبتر وجود داشته باشد. بدین ترتیب روش تبلیغات در بینگ بصورت مفید و هدفمند در اختیار وبمستران عزیز قرار گرفته تا در جهت گسترش کار و دسترسی به سطح وسیعتری از بازار اینترنت قدم بردارند.
بینگ یکی از محبوبترین و پربازدیدترین موتورهای جستجو در ایران و جهان محسوب میشود و مردم پاسخ نیازهای خود را در بینگ جستجو می کنند. لذا موج ترافیک زیادی از نیازهای روزمره مردم روانه صفحه اول بینگ می شود. اگر با تبلیغات در بینگ سایت خود را در مسیر این ترافیک عظیم، یعنی رتبه های ابتدایی بینگ قرار دهیم بخش مهمی از مشتریان اینترنتی سهم ما خواهد بود. در ضمن، طبق آمار رسمی گوگل، ایران در زمینه استفاده از خدمات بینگ یکی از بزرگترین میزبانها است و این فرهنگ استفاده از اینترنت و خرید آنلاین در کشور به طور روزافزون در حال رشد است.

تبلیغات در بینگ چیست؟


تبلیغات در بینگ ابزار قدرتمندی است که کمپانی بینگ در اختیار دارندگان سایت ها قرارداده تا با پرداخت هزینه ای نسبتا کم تبلیغات سایت خود را در صفحه اول بینگ نمایش دهند. سایت های مختلف با تبلیغ در بینگ این امکان را دارند که بیشتر دیده شوند، بازدیدشان افزایش پیدا کند و فروششان جهش یابد. تبلیغات بینگ یک روش نوین در تبلیغات بوده و نسبت به روشهای دیگر بسیار کارآمدتر و ارزانتر است. در روش تبلیغات در بینگ نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نیست و شما می توانید با انتخاب بسته های کم هزینه کار خود را شروع کرده و نتیجه آن را در کوتاه مدت مشاهده کنید.

تاپ ادورت تیمی قدرتمند در زمینه ی تبلیغ در بینگ است با پشتیبانی 24 ساعته در کنار شماست.

تبلیغات در گوگل به عنوان مکمل


همانطور که می دانید، موتور جستجو گوگل محبوب ترین موتور جستجو در ایران می باشد که عموم مردم از آن استفاده می کند پس نیاز است تا برای جذب بیشترین مشتری از فضای کسب و کار اینترنتی در گوگل نیز علاوه بر بینگ، تبلیغات نمود. تبلیغات گوگل نیز همانند تبلیغات در بینگ می باشد و عملکرد مشابهی دارد با این تفاوت که در موتور جستجو گوگل انجام می شود. تاپ ادورت به عنوان اولین شرکتی که در این دو موتور جستجو تبلیغ می کند، در راه جذب مشتریان در فضای کسب و کار اینترنتی همراه شما خواهد بود. مدیریت تبلیغات گوگل و تبلیغات در بینگ در یک جا با تاپ ادورت.


چرا مشتریان تبلیغات در بینگ خود را به ما واگذار می کنند؟

پشتیبانی همه روزه

ثبت سفارش تبلیغ در بینگ و پشتیبانی 7 روز هفته

تعرفه های رقابتی

کارمزد شارژ اکانت بینگ تا دو درصد

ایجاد دسترسی مشتری

مشاهده تمام هزینه ها و تنظیمات صورت گرفته توسط مشتری در اکانت اصلی بینگ ادز

خدمات فوری

شارژ اکانت تبلیغات بینگ در 10 دقیقه و ساخت اکانت بینگ در 30 دقیقه

اکانت بینگ رایگان

ساخت اکانت تبلیغ بینگ با دسترسی کامل به صورت رایگان

تعرفه خدمات تبلیغات بینگ

تمامی خدمات ساخت و تنطیمات اکانت بینگ در تاپ ادورت به صورت رایگان انجام می شود و شما کافیست فقط اکانت خود را شارژ کنید و با دسترسی کامل بر آن نظارت داشته باشید و یا تغییر دلخواه خود را اعمال کنید.


قابل توجه مشتریانی که در تاپ ادورت اکانت ندارند ، انتقال رایگان اکانت بینگ و شارژ در کمتر از 1 ساعت انجام میگیرد
قیمت فعلی دلار حواله ای 14,113 می‌باشد(آخرین به روزرسانی: همین لحظه) ، که قیمت شارژ اکانت بینگ با احتساب کارمزد به شرح جدول زیر می‌باشد.
ردیفمیزان شارژکارمزدمبلغ کل
120 دلار12%316,100
250 دلار10%790,300
3100 دلار8%1,524,200
4150 دلار7.5%2,275,700
5200 دلار7%3,020,200
6300 دلار6%4,487,900
7500 دلار5.5% 5%7,409,300
8800 دلار5% 4%11,742,000
91000 دلار4.5% 3%14,536,400
101500 دلار4% 2.4%21,677,600
112000 دلار3% 2%28,790,500

دسترسی به پنل تبلیغ بینگ

تبلیغ در بینگ

دسترسی به پنل اصلی تبلیغ بینگ امتیازی است که تاپ ادورت به رایگان در اختیار مشتریان قرار داده است. ایران جزو کشورهای تحریمی آمریکا بوده و در نتیجه تمامی پنل های فارسی ساخته شده توسط خود شرکت های ارائه کننده هستند.
از آنجاییکه این پنل کد نویسی شده و اطلاعات بینگ را به صورت مستقیم نشان نمیدهد امکان هرگونه اعمال تغییرات به منظور دستکاری آمار و موارد مالی وجود دارد. به طور مثال در پنل فارسی به جای نمایش هزینه ی هر کلیک شرکت های تبلیغاتی هزینه ی میانگین هر کلیک نشان داده می شود. هزینه میانگین از مقدار هزینه واقعی تا حدودی بالاتر است. یا به عنوان مثالی دیگر در زمان شارژ تنها درصدی از شارژ شما به حساب واریز می گردد و شما ضریبی از آن را که مبلغی بالاتر است در پنل فارسی مشاهده می کنید. حتی این امکان وجود داره که پنل فارسی پروموشن کدها را نیز جزو شارژ شما نمایش دهد.

آموزش های تبلیغات در گوگل

فرم تماس
به جهت تماس کافی است فرم زیر را ارسال نمایید، کارشناسان ما در زمانی کوتاه با شما تماس خواهند گرفت

 سفارش

تلفن تماس: 66402942-021 - تلگرام: 09195913319

۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.