خرید اکانت گوگل ادوردز (رایگان)

خرید اکانت گوگل ادوردز زمینه ساز انجام تبلیغات گوگل است. پس از دریافت اکانت گوگل ادز و انجام تنظیمات می توان بلافاصله لینک اول گوگل بود. این نوع از تبلیغات از موثرترین نوع تبلیغات است و تنها به چند جست و جوی ساده می توان مشاهده نمود که چه وسعتی از کسب و کارهای مختلف از این امکان بی نظیر استفاده می کنند.

خرید اکانت گوگل ادز در تاپ ادورت به صورت رایگان بوده و شما صرفا هزینه شارژ اکانت را پرداخت خواهید کرد.

بازاریابی ارزان
ٍثبت سفارش گوگل ادز

چگونه می توانم تبلیغات خود را اجرا کنم ؟!

اولین مرحله ثبت نام شما در پنل کاربری گوگل ادز مجموعه تاپ ادورت است. پس از ثبت نام، اکانت گوگل ادز ساخته شده ، شارژ اکانت گوگل ادز انجام شده و دسترسی آن برای شما ارسال خواهد شد.

در ادامه کارشناسان تاپ ادورت با شما تماس خواهند گرفت تا شما را برای انجام تنظیمات مطلوب و بهینه تر راهنمایی کنند.

پس از انجام تنظیمات و تایید از طرف گوگل تبلیغ شما فعال شده و شما قادر خواهید بود تا وب سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که با دریافت اکانت گوگل ادز شما قادر خواهید بود که تبلیغ در یوتیوب ، افزایش نصب اپلیکیشن موبایل و تبلیغات بنری گوگل را نیز انجام دهید.

هزینه پنل گوگل ادوردز ، رایگان است!!!

تاپ ادورت در کنار شماست. اکانت گوگل ادز را به رایگان در اختیار شما قرار داده و کمک خواهیم کرد تا بهترین و حرفه ای ترین تنظیمات را اعمال کنید.

این اطمینان را به شما خواهیم داد که با انجام تبلیغات در گوگل در تعامل با یک مجموعه با سابقه و حرفه ای تغییرات شگرف و بزرگی در کسب و کار خود ایجاد خواهید نمود.

وجه تمایز تاپ ادورت با رقبا

پارتنر رسمی گوگل​
کار با پارتنر رسمی گوگل​

در این قسمت تاپ ادورت مجموعه ای از مفاهیم و تعاریف سئو را خدمت شما عزیزان ارائه می دهد.

قیمت مناسب شارژ اکانت
قیمت مناسب شارژ اکانت
در هر لحظه می توانید آمار بازدید ، میزان شارژ و گزارشات رسمی گوگل را کنترل کنید و تنظیمات لازم را اعمال نمایید
پروموشن کد گوگل ادز
امکان استفاده از پروموشن کد
با خرید اکانت اختصاصی ادوردز، کوپن های تخفیفی که گوگل ارائه می دهد به ایمیل شخصی شما ارسال میگردد
پشتیبانی 24 ساعته ادوردز
پشتیبانی 24/7 از اکانت
می توانید از اکانت ادوردز خود برای چندین سایت مختلف استفاده کنید و کمپین های مختلف را مدیریت کنید
قیمت رقابتی خدمات ادوردز
شارژ اکانت با حساب بانکی معتبر
علاوه بر شارژ اولیه، کماکان امکان شارژ مجدد اکانت وجود دارد و در هر زمان می توانید از خدمات شارژ اکانت ادوردز ما استفاده کنید
تحویل فوری سفارشات
امکان سپردن اکانت به متخصصان تاپ ادورت
در صورتی که نیاز به مدیریت تخصصی تر و دقیق تر اکانت احساس شد، می توانید با استفاده از خدمات مدیریت اکانت ادوردز ما استفاده کنید
مقالات آموزشی تصویری
شاید براتون سوال باشه !؟

این قرارداد دارای بندهایی اعم از وظایف پیمانکار، وظایف کارفرما، چارچوب کار و… می باشد که در دو نسخه توسط طرفین امضا میگردد.

معمولا هزینه ها بصورت دوره های سه ماهه و در ابتدای شروع هر دوره دریافت می گردد

این سوال جواب مشخصی ندارد. چون هر کلمه کلیدی در فضای گوگل رقابت خاص خود و در نتیجه مستلزم حجم کاری مشخصی است. در نتیجه ذکر کردن زمان در قراردادهای سئو حرفه ای به نظر نمیرسد.

در انتهای هر ماه یک گزارش از ابزارها و آالیزورهای مرسوم برای کارفرما ارسال می شود که در آن نتیجه کار بصورت تصویری به اطلاع کارفرما می رسد.
تیم پشتیبانی سئوی تاپ ادورت همواره بر این اعتقاد بوده که استراتژی اتخاذ شده در امر بهینه سازی سایت باید منطبق بر چارچوب های مطرح شذه توسط گوگل باشد تا فرآیند مورد نظر به نتیجه مطلوب ختم شود.