خرید اکانت گوگل ادوردز رایگان

به طور رایگان صاحب یک اکانت اختصاصی در گوگل ادوردز شوید و در گوگل تبلیغ کنید.

خرید اکانت تبلیغ گوگل رایگان

برای شروع فرآیند تبلیغ در گوگل یک اکانت مورد نیاز می باشد که تاپ ادورت آن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید اکانت تبلیغ گوگل


خرید اکانت گوگل ادوردز

برای خرید اکانت گوگل ادوردز نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت زیرا تاپ ادورت به صورت رایگان آن را در اختیار شما قرار می دهد

در صورتی که یک اکانت گوگل ادوردز داشته باشید، تاپ ادورت به صورت رایگان آن را به سرور خود انتقال می دهد و صرفا هزینه شارژ را پرداخت خواهید کرد

فرم تماس
به جهت تماس کافی است فرم زیر را ارسال نمایید، کارشناسان ما در زمانی کوتاه با شما تماس خواهند گرفت

 سفارش

گروه تبلیغاتی تاپ ادورت

تلفن تماس: 66930593-021 شماره تلگرام: 09195913319

گوگل ادوردز

قبل از خرید اکانت گوگل ادوردز بهتر است کمی با آن آشنا شوید. گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) یک سیستم تبلیغات اینترنتی است که امروزه در بازاریابی اینترنتی مطرح شده و جایگاه ویژه ای بدست آورده است. به طوری که به بهینه ترین نوع تبلیغات معروف شده است، زیرا تنها مشتریان بالقوه را به سوی شما جذب می کند.

عملکرد گوگل ادوردز به گونه ای است که شما پس از خرید و یا ساخت اکانت گوگل ادوردز، کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار خود را در آن معرفی می کنید و هرگاه که کاربران اینترنتی این کلمات و یا کلمات نزدیک به آن را سرچ کنند، آگهی شما را بالاتر از همه آگهی ها و در صفحه اول گوگل خواهند دید.

حضور در صفحه اول گوگل با کمک گوگل ادوردز

شاید از خود بپرسید چطور می شود بدون نیاز به بهینه سازی سایت و یا سئو در طی یک ساعت کاری به لینک اول در صفحه اول گوگل رسید؟ در حالی که این کار در زمان معمولی طی چند ماه انجام می شود! جواب این سوال این است که گوگل ادوردز با دریافت هزینه ای اندک به ازای هر نفری که وارد سایت شما شود (پرداخت کلیکی ادوردز)، سایت را در صفحه اول گوگل نشان می دهد. یعنی به ازای هر نفری که وارد سایتتان می شود، شما هزینه اندکی به گوگل پرداخت خواهید کرد.

نقطه قوت این امر اینجاست که با توجه به کلمات کلیدی انتخابی کسانی وارد سایت شما می شوند که مشتریان بالقوه هستند. با توجه به کیفیت طراحی سایت، به احتمال زیاد این افراد، مشتری خواهند شد. حتی می توانید برای جذب کاربر تلگرام فعال و همچنین شبکه های اجتماعی دیگر نیز از این امکان استفاده کنید .

خرید اکانت گوگل ادوردز

چگونه خرید اکانت گوگل ادوردز را انجام دهیم؟

برای اینکه بتوانید از سیستم تبلیغاتی گوگل ادوردز استفاده کنید، در ابتدا باید یک اکانت گوگل ادوردز داشته باشید. البته با وجود تحریم ایران از سوی گوگل باید دارای حساب بین المللی و آدرس خارج از کشور باشید.

تاپ ادورت این کار را به راحتی و در کمتر از یک ساعت کاری برای شما انجام می دهد. تاپ ادورت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز (گوگل ادز) را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده و همچنین به صورت رایگان تنظیمات اولیه آن را برای شما انجام می دهد.

ورود به حساب گوگل ادز

بعد از آنکه اکانت خود را از تاپ ادورت به صورت رایگان دریافت کردید، تاپ ادورت تنظیمات اولیه را به صورت رایگان انجام داده و در ادامه اکانت در اختیار شما قرار می گیرد. برای وارد شدن به اکانت گوگل ادوردز ابتدا باید وارد آدرس رسمی گوگل ادز شوید.

اکانتی که تاپ ادورت به شما می دهد همان اکانت اصلی گوگل ادز است و هیچ اکانت رسمی فارسی وجود ندارد زیرا گوگل ایران را در لیست تحریم قرار داده است. در نتیجه تمامی پلن های فارسی توسط خود شرکت ها نوشته شده و از طرف گوگل تایید شده نیست.

مراحل ورود:

  1. ورود به سایت اصلی گوگل ادز - ورود
  2. اگر جیمیل روی مرورگر فعال باشد. بلافاصله وارد خواهید شد ولی اگر فعال نباشد باید آدرس جیمیل و رمز خود را وارد کنید تا وارد پلن اصلی گوگل ادز شوید.

گوگل ادز

اگر چند جیمیل داشته باشید بعد از کلیک بر روی sign in در قسمت بالا و سمت راست می توانید جیمیل مورد نظر خود را انتخاب کنید و فرآیند خرید اکانت گوگل ادوردز خود را تکمیل نمایید.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ
پشتیبانی زنده تاپ ادورت