خرید اکانت گوگل ادوردز

خرید اکانت گوگل ادوردز (رایگان)

خرید اکانت گوگل ادوردز زمینه ساز انجام تبلیغات گوگل است. پس از دریافت اکانت گوگل ادز و انجام تنظیمات می توان بلافاصله لینک اول گوگل بود. این نوع از تبلیغات از موثرترین نوع تبلیغات است و تنها به چند جست و جوی ساده می توان مشاهده نمود که چه وسعتی از کسب و کارهای مختلف از این امکان بی نظیر استفاده می کنند.
خرید اکانت گوگل ادز در تاپ ادورت به صورت رایگان بوده و شما صرفا هزینه شارژ اکانت را پرداخت خواهید کرد.

چگونه می توانم تبلیغات خود را اجرا کنم ؟!

اولین مرحله ثبت نام شما در پنل کاربری گوگل ادز مجموعه تاپ ادورت است. پس از ثبت نام، اکانت گوگل ادز ساخته شده ، شارژ اکانت گوگل ادز انجام شده و دسترسی آن برای شما ارسال خواهد شد.

در ادامه کارشناسان تاپ ادورت با شما تماس خواهند گرفت تا شما را برای انجام تنظیمات مطلوب و بهینه تر راهنمایی کنند.

پس از انجام تنظیمات و تایید از طرف گوگل تبلیغ شما فعال شده و شما قادر خواهید بود تا وب سایت خود را در صفحه اول گوگل مشاهده کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که با دریافت اکانت گوگل ادز شما قادر خواهید بود که تبلیغ در یوتیوب ، افزایش نصب اپلیکیشن موبایل و تبلیغات بنری گوگل را نیز انجام دهید.

وجه تمایز تاپ ادورت با رقبا

کار با پارتنر رسمی گوگل

در این قسمت تاپ ادورت مجموعه ای از مفاهیم و تعاریف سئو را خدمت شما عزیزان ارائه می دهد.

قیمت مناسب شارژ اکانت

در هر لحظه می توانید آمار بازدید ، میزان شارژ و گزارشات رسمی گوگل را کنترل کنید و تنظیمات لازم را اعمال نمایید

امکان استفاده از پروموشن کد

با خرید اکانت اختصاصی ادوردز، کوپن های تخفیفی که گوگل ارائه می دهد به ایمیل شخصی شما ارسال میگردد

امکان سپردن اکانت به متخصصان تاپ ادورت

در صورتی که نیاز به مدیریت تخصصی تر و دقیق تر اکانت احساس شد، می توانید با استفاده از خدمات مدیریت اکانت ادوردز ما استفاده کنید

شارژ اکانت با حساب بانکی معتبر

علاوه بر شارژ اولیه، کماکان امکان شارژ مجدد اکانت وجود دارد و در هر زمان می توانید از خدمات شارژ اکانت ادوردز ما استفاده کنید

پشتیبانی 24/7 از اکانت

می توانید از اکانت ادوردز خود برای چندین سایت مختلف استفاده کنید و کمپین های مختلف را مدیریت کنید.

به چه چیزهایی نیاز پیدا می کنید؟!!

شاید براتون سوال باشه !؟

به منظور ساخت اکانت هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیشود و هزینه دریافت شده تنها به منظور شارژ اکانت گوگل ادز است که دقیقا مبلغ شارژ شده عینا به حساب شما واریز خواهد شد.

بله ، این کار به سادگی و به سرعت و بدون هیچگونه هزینه اضافه ای توسط کارشناسان ما انجام خواهد پذیرفت.

خیر ، اکانت ساخته شده توسط شما بر روی پروفایل پیمینت شما تنظیم شده است و بنا به دلایل امنیتی ما نمیتوانیم اطلاعات حساب خود را در اکانت شما وارد کنیم. در نتیجه شما می توانید از اکانت های ساخته شده توسط مجموعه ما استفاده نمایید.

این اکانت ها به صورت نا محدود هستند. شارژی که توسط شما در این اکانت ها انجام بپذیرد متعلق به خود شماست و نوسانات نرخ ارز در آن تاثیرگذار نخواهد بود. در نتیجه هر زمان که شما مایل باشید از اکانت گوگل ادز خود می توانید استفاده کنید.

بله ، اختیار کامل اکانت با شما خواهد بود و در نتیجه به هر فردی که مایل باشید خواهید توانست که دسترسی بدهید.

خیر ، اکانت به رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و چنانچه کارشناسان مجموعه تاپ ادورت تنظیمات اولیه و ساخت اکانت را برای شما انجام دهند هزینه ساخت بسته به تعداد کمپین ها ، تعداد اد گروپ ها ، تعداد کلمات کلیدی و همچنین تنظیمات مورد نظر از شما دریافت خواهد شد.

اکانت هایی که در اختیار شما قرار می گیرد بدون تضمین در دریافت پروموشن هستند و چنانچه مایل به درسافت پروموشن کد هستید حتما با کارشناسان تاپ ادورت تماس بگیرید.

مقالات آموزشی تصویری گوگل ادوردز

مقالات آموزشی گوگل ادوردز