خرید اکانت گوگل ادوردز

خرید اکانت گوگل ادوردز

گوگل ادوردز

قبل از خرید اکانت گوگل ادوردز بهتر است کمی با گوگل ادوردز آشنا شوید. گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) یک سیستم تبلیغات اینترنتی است که امروزه در بازاریابی اینترنتی مطرح شده است و به بهینه ترین نوع تبلیغات معروف می باشد، زیرا تنها مشتریان بالقوه را به سوی شما جذب می کند. گوگل ادوردز اینگونه می باشد که شما پس از خرید اکانت گوگل ادوردز و یا ساخت اکانت گوگل ادوردز، کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار خود را معرفی می کنید و هرگاه که کاربران اینترنتی این کلمات و یا کلمات نزدیک به آن را سرچ کنند، آگهی شما را بالاتر از همه ی آگهی ها و در صفحه اول گوگل خواهند دید.

حضور در صفحه اول گوگل با گوگل ادوردز

شاید از خود بپرسید چگونه ممکن است بدون نیاز به بهینه سازی سایت و یا سئو می شود در طی یک ساعت کاری به لینک اول در صفحه اول گوگل رسید، در حالی که این کار در زمان معمولی طی چند ماه انجام می شود؟ جواب این سوال این است که گوگل ادوردز با دریافت هزینه ای اندک به ازای هر نفری که وارد سایت شما شود،(پرداخت کلیکی ادوردز) سایت را در صفحه اول گوگل نشان می دهد. یعنی به ازای هر نفری که وارد سایت شما شود هزینه اندکی به گوگل پرداخت خواهید کرد. نقطه قوت این امر اینجاست که با توجه به کلمات کلیدی کسانی که وارد سایت می شوند مشتریان بالقوه هستند. با توجه به طراحی سایت به احتمال زیاد این افراد، مشتری خواهند شد. حتی می توانید برای جذب کاربر تلگرام فعال و همچنین شبکه های اجتماعی دیگر نیز از این امکان استفاده کنید .

خرید اکانت گوگل ادوردز

خرید اکانت گوگل ادوردز

برای اینکه بتوانید از سیستم تبلیغاتی گوگل ادوردز استفاده نمایید باید در ابتدا یک اکانت گوگل ادوردز داشته باشید که با وجود تحریم بودن ایران باید دارای حساب بین المللی و آدرس خارج از کشور باشید. تاپ ادورت این کار را به راحتی و در کمتر از یک ساعت کاری برای شما انجام می دهد. هزینه ی این کار تنها ۱۳۰ هزار تومان است که با تخفیف ویژه ی تاپ ادورت تنها با مبلغ ۸۸ هزار تومان می توانید صاحب تبلیغات گوگل شوید. همچنین تاپ ادورت به صورت رایگان به شما مشاوره می دهد و سایت شما را مورد تحلیل رایگان قرار می دهد.

۱۳۰ هزار تومان

۸۸ هزار تومان

با عضویت در کانال تلگرام تاپ ادورت از آموزش ها و تخفیف های روز تاپ ادورت آگاه شوید.
عضویت

پارسا کامرانی
پارسا کامرانی
فارغ التحصیل رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه شهید بهشتی هستم و نزدیک به یک سال است که در گروه تبلیغاتی تاپ ادورت به عنوان کارشناس محتوی افتخار همکاری دارم.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با ما