خرید اکانت گوگل ادوردز

خرید اکانت گوگل ادوردز

گوگل ادوردز

قبل از خرید اکانت گوگل ادوردز بهتر است کمی با گوگل ادوردز آشنا شوید. گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) یک سیستم تبلیغات اینترنتی است که امروزه در بازاریابی اینترنتی مطرح شده است و به بهینه ترین نوع تبلیغات معروف می باشد، زیرا تنها مشتریان بالقوه را به سوی شما جذب می کند. گوگل ادوردز اینگونه می باشد که شما پس از خرید اکانت گوگل ادوردز و یا ساخت اکانت گوگل ادوردز، کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار خود را معرفی می کنید و هرگاه که کاربران اینترنتی این کلمات و یا کلمات نزدیک به آن را سرچ کنند، آگهی شما را بالاتر از همه ی آگهی ها و در صفحه اول گوگل خواهند دید.

حضور در صفحه اول گوگل با گوگل ادوردز

شاید از خود بپرسید چگونه ممکن است بدون نیاز به بهینه سازی سایت و یا سئو می شود در طی یک ساعت کاری به لینک اول در صفحه اول گوگل رسید، در حالی که این کار در زمان معمولی طی چند ماه انجام می شود؟ جواب این سوال این است که گوگل ادوردز با دریافت هزینه ای اندک به ازای هر نفری که وارد سایت شما شود،(پرداخت کلیکی ادوردز) سایت را در صفحه اول گوگل نشان می دهد. یعنی به ازای هر نفری که وارد سایت شما شود هزینه اندکی به گوگل پرداخت خواهید کرد. نقطه قوت این امر اینجاست که با توجه به کلمات کلیدی کسانی که وارد سایت می شوند مشتریان بالقوه هستند. با توجه به طراحی سایت به احتمال زیاد این افراد، مشتری خواهند شد. حتی می توانید برای جذب کاربر تلگرام فعال و همچنین شبکه های اجتماعی دیگر نیز از این امکان استفاده کنید .

خرید اکانت گوگل ادوردز

خرید اکانت گوگل ادوردز

برای اینکه بتوانید از سیستم تبلیغاتی گوگل ادوردز استفاده نمایید باید در ابتدا یک اکانت گوگل ادوردز داشته باشید که با وجود تحریم بودن ایران باید دارای حساب بین المللی و آدرس خارج از کشور باشید. تاپ ادورت این کار را به راحتی و در کمتر از یک ساعت کاری برای شما انجام می دهد. تاپ ادورت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز (گوگل ادز) را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد و همچنین به صورت رایگان تنطیمات اولیه را برای شما انجام می دهد.

 

ورود به حساب گوگل ادز

بعد از آنکه اکانت خود را از تاپ ادورت به صورت رایگان دریافت کردید، تاپ ادورت تنطیمات اولیه را به صورت رایگان انجام می دهد و اکانت را در اختیار شما قرار می دهیم.  برای وارد شدن به اکانت گوگل ادز ابتدا باید وارد آدرس رسمی گوگل ادز شوید. (اکانتی که تاپ ادورت به شما می دهد همان اکانت اصلی گوگل ادز هست و هیچ اکانت رسمی فارسی وجود ندارد زیرا گوگل ایران را در لیست تحریم قرار داده است. در نتیجه تمامی پلن های فارسی توسط خود شرکت ها نوشته شده است و از طرف گوگل تایید شده نمی باشد.

مراحل ورود:

  1. ورود به سایت اصلی گوگل ادز – ورود
  2. اگر جیمیل روی مرورگر فعال باشد. بلافاصله وارد خواهید شد ولی اگر فعال نباشد باید آدرس جیمیل و رمز خود را وارد کنید تا وارد پلن اصلی گوگل ادز شوید.

گوگل ادز

 

اگر چند جیمیل داشته باشید بعد از کلیک بر روی sign in در قسمت بالا و سمت راست می توانید جیمیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. و فرآیند خرید اکانت گوگل ادوردز خود را تکمیل نمایید.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.