خرید اکانت کیورد پلنر

اکانت کیورد پلنر چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

اکانت کیورد پلنر چیست و چرا به آن نیاز داریم؟
اگر تا به حال با گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) آشنایی پیدا کرده باشید، حتما می دانید که یکی از الزامات کار با این سرویس محبوب، انتخاب کلمات کلیدی متناسب با کسب و کارتان خواهد بود.

با استفاده از این ابزار شما قادر خواهید بود کلمات مرتبط با حوزه فعالیتتان را که توسط کاربران جستجو می شود، بیابید و از میزان جستجوی این کلمات در روز و ماه مطلع شوید.
برای استفاده از این ابزار شما ابتدا باید یک اکانت گوگل ادوردز داشته باشید. ساخت اکانت ادوردز توسط تاپ ادورت به طور رایگان برایتان انجام خواهد شد.

کیورد پلنر
لوگوی کیورد پلنر
آموزش کیورد پلنر

نگران یادگیری نحوه کار با محیط کیورد پلنر هستید؟!

تیم تاپ ادورت توضیحات مرحله به مرحله از محیط اکانت گوگل کیورد پلنر را، در مقاله آموزش کیورد پلنر در اختیار شما گذاشته است، بنابراین با صرف زمانی کمتر از 10 دقیقه، کار با کیورد پلنر را بیاموزید و لذت کار با این سرویس مفید و محبوب را از دست ندهید!

هزینه پشتیبانی ماهانه سئو چقدر است؟

بازار برای برخی کلمات بسیار پر رقابت بوده (تور استانبول، باربری و …) و در برخی دیگر از کلمات رقبای کمتری فعالیت می کنند. از این رو بدون شک نمی توان برای تمامی سایت ها یک قیمت را اعلام کرد.

ما سایت شما را دقیق بررسی می کنیم، گزارش اولیه کاملی از وب سایت به شما ارائه شده، رقبای شما مورد آنالیز و بررسی قرار خواهند گرفت و بر اساس کلمه کلیدی مورد نظر و خواسته های شما در جلسه هماهنگی مبلغ نهایی تعیین خواهد شد.

انجام کلیه تنظیمات اولیه اکانت کیورد پلنر را به ما بسپارید.

با وجود مقاله کامل آموزشی تاپ ادورت در زمینه آموزش تصویری کیورد پلنر، ساخت این اکانت به آسانی و صرف کمی دقت و البته در زمان کوتاهی توسط خودتان امکان پذیر خواهد بود.
اما در صورت علاقه شما، تیم تاپ ادورت با دریافت هزینه ی جزئی، انجام این امر را برعهده خواهد گرفت تا مشتریان، بدون اتلاف وقت و صرف انرژی، با خیالی آسوده از مزایای این سرویس استفاده کنند.

تنظیمات اکانت گوگل ادوردز
تصویر متحرک دلار

ساخت اکانت Keyword Planner

 و انجام کلیه تنظیمات اولیه

خرید اکانت keyword planner

6 ماه ضمانت توسط تاپ ادورت
هزار تومان 80
  • دسترسی مستقیم به اکانت
  • استفاده از کلیه امکانات به صورت نا محدود
  • مشاوره رایگان انجام تنظیمات اکانت توسط تاپ ادورت با دریافت هزینه جزئی درخواست تماس با شما

می خواهید فورا در لینک اول گوگل ظاهر شوید؟!

راه حل شماست.

چرا تاپ ادورت را برای خرید اکانت کیورد پلنر انتخاب کنیم؟!
خرید اکانت موز
ساخت اکانت و ایجاد کمپین
خرید اکانت موز
خرید اکانت با حساب بانکی واقعی
خرید اکانت موز
ارائه اکانت با با کلیه امکانات موجود
خرید اکانت موز
معرفی سایت و اتصال به گوگل آنالتیکس
سوالات متداول
شاید براتون سوال باشه !؟

بعد از سفارش و خرید اکانت، از اکانت فعال گوگل ادز به ایمیل شما دسترسی ارسال می‌شود و می‌توانید از همه امکانات آن به صورت نامحدود استفاده کنید.

اعتبار این اکانت همیشگی و به صورت مادام العمر خواهد بود و تا 6 ماه از سمت تاپ ادورت تضمین شده است.

تاپ ادورت با دریافت هزینه ای جزئی این کار را برای شما انجام خواهد داد و با دقت و بدون هیچ گونه اشتباهی تنظیمات اکانت را برایتان فعال می کند.