خرید اکانت کیورد پلنر

اکانت کیورد پلنر چیست و چرا بهش نیاز داریم؟
اگر تا به حال با گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) آشنایی پیدا کرده باشید و یا حتی در رابطه با سئو وب سایت خودتون کمی اندیشیده باشید، حتما می دونید که قبل از هر کاری باید کلمات کلیدی خودتون رو مشخص کنید و با برنامه ریزی اونها بتونید برای وب سایت خودتون جذب مخاطب انجام بدید. به زبان خودمونی با چه کلمات کلیدی ای میخواید که وب سایت شما در گوگل بالا بیاد؟!
با استفاده از ابزار کیورد پلنر شما قادر هستید کلمات مرتبط با حوزه فعالیت خودتون رو که توسط کاربران جستجو میشن رو بیابید و از میزان جستجوی این کلمات در روز و ماه مطلع بشید.
برای استفاده از این ابزار شما ابتدا باید یک اکانت گوگل ادوردز داشته باشید. ساخت اکانت ادوردز توسط تاپ ادورت به صورت رایگان انجام میشه.
همچنین میتونید از مشاوره رایگان برو بچه های تاپ ادورت استفاده کنید.

لوگوی کیورد پلنر

قیمت اکانت کیورد پلنر

با یک هزینه خیلی خیلی کم شما میتونید کلمات کلیدی مناسب کسب و کار خودتون رو پیدا کنید و با کار کردن بر روی اونها و رشد در موتور های جست و جو گر ، مخاطبین خودتون رو جذب کنید. با افزایش جذب مخاطب در نتیجه میتونید فروش خودتون رو بالا ببرید و در نهایت درآمد خودتون رو افزایش بدید.

خرید اکانت keyword planner
6 ماه ضمانت توسط تاپ ادورت

80000 تومان

دسترسی مستقیم به اکانت
استفاده از کلیه امکانات به صورت نا محدود
مشاوره رایگان انجام تنظیمات اکانت توسط تاپ ادورت با دریافت هزینه جزئی درخواست تماس با شما
قیمت اکانت گوگل کیورد پلنر

می خواهید فورا در لینک اول گوگل ظاهر شوید؟!

گوگل ادوردز راه حل شماست.

خرید اکانت کیورد پلنر

با وجود مقاله کامل آموزشی تاپ ادورت در زمینه آموزش تصویری کیورد پلنر، ساخت این اکانت به آسانی و صرف کمی دقت و البته در زمان کوتاهی توسط خود شما امکان پذیر خواهد بود.
ما در صورت علاقه شما، تیم تاپ ادورت، این کار رو در نهایت دقت به عهده میگیره تا با انجام یک تنظیمات حرفه ای شمارو به اونچه مد نظر دارید برسونه. بهتره که شما وقت و انرژی خودتون رو صرف کارهای با اهمیت بیشتر قرار بدید.

تنظیمات اکانت گوگل ادوردز
آموزش کیورد پلنر

کیوردپلنر کجاست!؟

داخل اکانت گوگل ادز بشید ، با کلیک بر روی Setting یا همون شکل آچار در گوشه سمت راست و بالا ، یک منو برای شما باز میشه.
از منوی باز شده گزینه Keyword planner رو انتخاب کنید.

به چه چیزهایی نیاز پیدا می کنید؟!!

شاید براتون سوال باشه !؟

بعد از سفارش و خرید اکانت، از اکانت فعال گوگل ادز به ایمیل شما دسترسی ارسال می‌شود و می‌توانید از همه امکانات آن به صورت نامحدود استفاده کنید.

اعتبار این اکانت یک ساله بوده و از سمت مجموعه تاپ ادورت تضمین شده است.

تاپ ادورت با دریافت هزینه ای جزئی این کار را برای شما انجام خواهد داد و با دقت و بدون هیچ گونه اشتباهی تنظیمات اکانت را برایتان فعال می کند.

مهم ترین مقالات آموزش کیورد پلنر