مدیریت campaign

مدیریت campaign

مدیریت campaign

بخش چهاردهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – در این بخش با تنظیمات و مدیریت ستون های مختلف کمپین ( campaign )، آشنا خواهید شد. حال که اکانت گوگل ادوردز را ساختیم، نوبت به مدیریت و برداشت اطلاعات از حساب گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) می باشد. مدیریت اکانت گوگل ادوردز مهم ترین بخش آن می باشد زیرا هزینه ها را در ازای افزایش مشتری، کاهش خواهد داد. برای مدیریت اکانت گوگل ادوردز مهم است تا با قسمت هایی که باید اطلاعات را از آن قسمت برداشت کنید، آشنا شوید. در این فیلم با قسمت های مختلف کمپین گوگل ادوردز ( campaign ) که باید از آنجا اطلاعات را برداشت کرد، آشنا خواهید شد. قسمت های بعدی نیز مانند این بخش از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا این بخش ها در مورد مدیریت اکانت گوگل ادوردز آموزش می دهد.

بخش سیزدهم – آشنایی با محیط گوگل ادوردز

بخش پانزدهم – مدیریت ad group

 

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.