تغییر شماره تلفن در تلگرام

تغییر شماره تلفن در تلگرام

تغییر شماره تلفن در تلگرام

از قابلیت های دیگر این اپلیکیشن  می توان به امکان تغییر شماره تلفن در تلگرام اشاره کرد، وقتی برای اولین بار اقدام به نصب این برنامه می کنید، تلگرام از شما یک شماره تلفن درخواست میکند و در ابتدا باید شماره خود را وارد نمایید و همچنین کاربران دراین برنامه می توانند شماره تلفن خود را تغییر دهند، ممکن است تصورکنید که راهی بجز حذف و نصب مجدد تلگرام وجود ندارد. قطعا این کار اشتباهی است چرا که در اینصورت تمام اطلاعات خود را از دست خواهید داد. می توانید تمام محتویات اکانت قبلی خود را از قبیل : اطلاعات چت ها ، نام و شماره تلفن مخاطبین و غیره را به خط جدید انتقال دهید. باید به این نکته توجه کنید که با تغییر شماره تلفن در تلگرام شماره شما حذف خواهد شد واز این پس مخاطبین شما شماره جدیدتان را رویت خواهند کرد.

آموزش تصویری تغییر شماره تلفن در تلگرام:

وارد منو شوید و تنظیمات یا Setting را انتخاب کنید.

  • در مرحله بعدی شماره شما نمایش داده می شود وارد Info اطلاعات خود شوید وشماره تلفن خود را انتخاب نمایید.

  • در پنجره ی باز شده Change Number را انتخاب نمایید. این گزینه امکان تغییر شماره را به شما می دهد شماره جدیدتان را وارد کنید ودر مرحله آخر از شما میپرسد که آیا از این کار اطمینان دارید Ok را انتخاب کنید.

  • درصفحه ی باز شده New Number شماره جدید خود را وارد نمایید و بلافاصله کد فعال سازی برای شما ارسال می گردد.

  • همان طور که مشاهده می کنید تمامی اطلاعات و شماره تلفن شما برروی شماره جدید انتقال خواهند یافت و مخاطبانتان شماره جدیدتان را پیدا می کنند باید به این نکته توجه کرد که اگر دوست ندارید شماره شما برای مخاطبینتان نمایان شود باید حساب کاربری خود را تغییر دهید.
رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ