پاک کردن مخاطبین در تلگرام :

پاک کردن مخاطبین در تلگرام

پاک کردن مخاطبین در تلگرام :

در این مقاله ما قصد داریم که نحوه پاک کردن مخاطبین در تلگرام را به شما آموزش دهیم ،تلگرام یک برنامه پیام رسان فوری است که ویژیگی های دیگری را ارائه می دهد ، مقاله ما مشکل شما را حل خواهد کرد و توضیح می دهد که چگونه یک تماس Telegram را حذف کنید. شما باید بدانید که حذف این مخاطب از این سرویس پیام رسانی نیز آنها را از مخاطبین تلفن خود حذف خواهد کرد و بنابراین از برنامه های دیگر شما و از تلفن به طور کلی ناپدید می شوند. یکی دیگر از گزینه های دریافت اطلاعیه ها از این شخص این است که آنها را به راحتی مسدود کنند. باید به این نکته توجه کرد که بعد از حذف مخاطب در تلگرام ، مخاطب به تلگرام اضافه نمیشود این کار تنها از روش حذف اکانت تلگرام و ساخت اکانت جدید امکان پذیر است.

پاک کردن مخاطبین در تلگرام

روشی برای پاک کردن مخاطبین در تلگرام :

  • برای شروع، برنامه Telegram خود را باز کنید و به منطقه چت بروید، که از نوار افقی پایین به آن دسترسی خواهید داشت. سپس با مکالمه ای که میخواهید حذف کنید، روی مکالمه کلیک کنید.

  • هنگامی که صفحه چت باز است، در مرکز بالای صفحه شما باید بر روی تصویری از مخاطب که می خواهید از Telegram حذف کنید کلیک کنید.
  • اکنون در پنجره جدیدی که ظاهر می شود، روی سه نقطه عمودی که در سمت راست بالای صفحه قرار می گیرید کلیک کنید. یک صفحه کوچک باز خواهد شد، که در آن شما به پیکربندی های مختلف برای آن تماس دسترسی خواهید داشت. شما می توانید اطلاعات تماس خود را ویرایش کنید، او را مسدود کنید یا اطلاعات را به اشتراک بگذارید. اگر چیزی که میخواهید انجام دهید، مخاطب را حذف کنید، روی آخرین گزینه که میخواهید حذف کنید کلیک کنید.
  • سپس برنامه Telegram از شما میپرسد آیا مطمئن هستید که میخواهید این تماس را از Telegram پاک کنید. OK را فشار دهید و حذف مخاطب در تلگرام به پایان میرسد.

  •    حالا شما می دانید که چگونه یک تماس Telegram را حذف کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.