تاپ ادورت و کرونا !

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on linkedin
لینکدین
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل
برو بچه های تاپ ادورت
فهرست محتوی

این روزها (10 اسفند ماه 1398) برو بچه های تاپ ادورت مثل همه مردم ایران درگیر مسئله ای به نام کرونا شدن. حالا اینکه کرونا چیه و چیکار میکنه و این داستان ها دیگه مطمئنا همه شما میدونید.

ما هم بنا بر توصیه های پزشکی که انجام شده سعی کردیم رفت و آمدمون رو تا حد امکان به حداقل برسونیم تا خدای نا کرده دچار این بیماری نشیم. اما ی نکته ای که خیلی مهمه این وسط اینه که مشتریان تاپ ادورت که از شهرهای مختلف و حتی کشورهای مختلفی هستند چی پس ؟!!!

خوشبختانه خدماتی که مجموعه تاپ ادورت ارائه میده همگی به صورت دورکاری قابل انجام هستند و از این رو خیال همه راحت شد که کار رو زمین نمیمونه !!!

ما هم تصمیم گرفتیم تا شرح حالی از وضعیت این روزها بگیم تا مرحمی باشه بر روحیه همه هم وطنان و به خصوص مشتریان عزیزمون.

فبل از هر چیزی پیشنهاد می کنیم مطلب ” درباره اعضای تاپ ادورت ” را مطالعه کنید تا مطالب این صفحه برای شما جذابیتی دوچندان پیدا کنه.

داود کامرانی ، ایستاده در غبار

داود مرد همیشه حاضر در صحنه است که حتی در این ایام نیز میز خود را رها نکرده است. او این روزها با خودرو شخصی خود به دفتر آمده و مستقیما به خانه باز می گردد و حتی در ماشین نیز با دستکش حضور به عمل می آورد. او تمام تلاش خود را می کند که راهبر باشد و نه یک رئیس.

خسته نباشی دلاور ، خدا قوت پهلوان !

برو بچه های تاپ ادورت

شیخ هادی ، عزیمت به ملک ری !

هادی حبیبی مردی همیشه در رفت و آمد است. او برخی روزها می آید و برخی روزها نمی آید. کلا وضعیت پایدار و مشخصی ندارد و می آید نصیحتی می کند و می رود. این جمله بارها از وی در این روزها شنیده شده است: “من از قبل هم رعایت میکردم!!!”

مصرف چای هادی در این مدت بسیار زیاد شده و تماما با لیوان چای در حال دیده شدن است.

اگر کسی در تاپ ادورت کرونا بگیرد او بدون شک هادی است ، می پرسید چرا؟! نمیدانیم ، این یک حس غریب است.

برو بچه های تاپ ادورت

علی پارسا ، سلطان قلب ها !!!

هنوز هم متوجه نشده ایم که آیا علی خبر دارد که کرونا آمده یا نه ؟!! اما چرا !؟ چون علی به یک باره پاشده و تمام دفتر را با اسپری الکل ضد عفونی می کند. اما از طرفی دیگر اون زمان پیدا کرده تا تمرین کیبورد نوازی را بیشتر از پیش آغاز کند!!!

علی می گوید علاقه دارد تا در ادامه به عنوان DJ فعالیت خود را ادامه دهد اما دستش کوتاه و خرما بر نخیل !!! هنوز راه زیادی در پیش دارد.

او معتقد است پس از ختم به خیر شدن این داستان کرونا عروسی زیاد شده و در نتیجه می تواند بترکاند!

به دور از این شوخی ها علی به عنوان مسئول اصلی بخش گوگل ادز تاپ ادورت در دفتر حضور دارد تا خللی در اجرای کار مشتریان ایجاد نگردد.

بچه های تاپ ادورت

محمد حسین محمدی ، قدم گذاشتن بر روی ماه

محمدحسین با خودرو شخصی هر روز در دفتر حضور پیدا میکند. از صبح تا غروب او بر روی یک موضوع خاص متمرکز شده است که بعدا صدایش در می آید. شاید بپرسید صدای محمد حسین؟! خیر صدای کاری که اون اکنون انجام می دهد.

برنامه های محمدحسین بدون تغییر باقی مانده و همچنان راس ساعت 11 موز می خورد. کرونا که هیچ ، اگر بابای کرونا هم بی اید نمی تواند محمد حسین را از مسیر خود منحرف کند.

جالب ترین نکته این است که او بسیار مایه دار است و 2 ماسک فیلتر دار N95 دارد که به صورت زوج و فرد از آنها استفاده می کند.

بچه های تاپ ادورت

سوگند رجبی ، عملیات غیر ممکن ؟!

سوگند به صورت دورکاری فعالیت و مسئولیت های خود را پی می گیرد. سوگند واقعا معنای درستی از واژه ی نظم است. او تمامی کارهای خود را بدون کم و کاستی و تغییر در زمان، انجام داده و به جلو حرکت می کند.

برای سوگند اصلا کلاااااا انگار نه انگار که کرونا آمده. احتمالا حتی اگر آتش فشان دماوند نیز فعال شود و یا سونامی اون باز هم بدون کوچکترین تغییری در روند کاری اش به جلو خواهد رفت.

برو بچه های تاپ ادورت

مریم داورزنی ، میم مثل مادر !

مریم نیز به صورت دورکاری فعالیت های خود را پی می گیرد. اما او یک پاتک مشتی خورده است !!!

مادر مریم از وی به سخت ترین حالت ممکن در خانه تکانی و کارهای منزل بهره می جوید !!! در نتیجه مریم از 7.30 دقیقه بامداد که با ضربه مادر از خواب بیدار می شود تا پاسی از شب مشغول جمع آوری پرده های خانه ، کشیدن دستمال بر روی سطوح و همچنین جمع کردن اتاق خود است.

مریم در بین خانه تکانی فرصت کرده و به بهانه اینکه “مشتری پیام داده” خانه تکانی را می پیچاند تا پاسخ مشتری را بدهد. اما خب می دانید که ، از دست مادرها راه گریزی نیست.

البته در این میان کمی هم کار می کند ولی کارهای مریم برای اینکه روی زمین نماند وی در بازه زمانی 23.30 دقیقه الی 4.15 دقیقه بامداد به صورت متمرکز کارهای دفتر را انجام می دهد.

برو بچه های تاپ ادورت

رقیه شیر محمدی ، ماجرای نیمروز ، رد خون !

رقیه نیز به صورت دورکاری فعالیت خود را انجام می دهد و ما هنوز هم که هنوز است از او چیز خاصی نمیدانیم ! البته پیرو درخواست های مکرر از سمت CIA رزومه ای از وی ارسال شده اما تمام صفحات آن خالی است. آنها هم از رقیه خبر و شناختی ندارند.

برو بچه های تاپ ادورت

لیلا سرابی ، فرار از شائوشنگ !!!

محل زندگی لیلا کلا 5 دقیقه و 12 ثانیه تا دفتر فاصله دارد ، آن هم با پاهای پیاده ! از این رو لیلا را از کرونا گزندی نیست ! لیلا در دفتر حضور دارد و همراه علی پاسخگوی مشتریان است.

او طی این مدت بارها و بارها دست خود را با الکل شسته است و حجم الکل استفاده شده توسط وی به گونه ایست که در فاصله یک متری لیلا ویروس کرونا حالش دگرگون شده و راه خود را گم خواهد کرد.

بچه های تاپ ادورت

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (اولین نفر باش که امتیاز میده به این مقاله)
Loading…

مقالات آموزشی