ساخت اکانت تبلیغات گوگل در یک نگاه

ساخت اکانت تبلیغات گوگل

ساخت اکانت تبلیغات گوگل

بخش پنجم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – در این فیلم نگاهی کلی به ساخت اکانت تبلیغات گوگل می اندازیم. قبل از شروع ساخت اکانت تبلیغات گوگل اگر بدانید که باید چه گام هایی را در ساخت اکانت تبلیغات گوگل، طی کنیم بسیار می تواند در روند تبلیغات به شما کمک کند. ساخت اکانت نخستین مرحله ی تبلیغات در گوگل است ولی مهم ترین نمی باشد زیرا تنظیماتی که تبلیغات را نشان می دهد و هزینه ها را کنترل می کند در مرحله های بعدی می باشد.

بخش چهارم – آمار جستجو در گوگل

بخش ششم – ساخت اکانت تبلیغ گوگل

گوگل ادوردز چیست ؟

گوگل ادوردز یک ابزار قدرتمند گوگل است که تنها به ازای ورود مشتری به سایت، گوگل هزینه ناچیزی دریافت خواهد کرد. هزینه به صورت مزایده ای است در بین سایت هایی که دارای کلمات کلیدی مشترکی باشند (سایت هایی که در یک حوضه کار می کنند) سایتی بالاتر دیده خواهد شد که هزینه بیشتری پرداخت کند. البته کیفیت سایت نیز بر روی این هزینه تاثیر خواهد داشت و هرچه سایت دارای رتبه سایت و سئو قوی تری باشد نیاز به پرداخت هزینه کمتری می باشد.

 

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.

 

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

هادی حبیبی
هادی حبیبی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. علاقه من در زمینه های تبلیغات اینترنتی و روش های نوین بازاریابی است.

دیدگاه ها بسته شده است

تماس با ما