ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز

گوگل ادوردز

گوگل ادوردز (تبلیغات گوگل) یکی از پرسودترین انواع تبلیغات اینترنتی است که با ساخت اکانت گوگل ادوردز شروع به کار می کند. نحوه ی عملکرد گوگل ادوردز اینگونه است که شما به ازای هر نفری که وارد سایت شما می شوند مبلیغی ناچیز به گوگل پرداخت خواهید کرد. همچنین شما می توانید حداکثر مبلغی که در یک روز می خواهید خرج کنید را اعمال کنید تا بیش از ان هزینه نکنید.

فیلم آموزشی ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز

خدمات تاپ ادورت در زمینه ی گوگل ادوردز به شرح زیر می باشد:

۱٫ ساخت اکانت گوگل ادوردز

اواین قدم در تبلیغات گوگل ساخت اکانت گوگل ادوردز می باشد زیرا پایه و مورد نیاز برای تبلیغات است همانطور که اگه شما حساب ایمیل نداشته باشید نمی توانید ایمیلی ارسال یا دریافت کنید. تاپ ادورت این کار را در زمانی بسیار کوتاه و با هزینه ای کم انجام می دهد و با توجه کسب و کار یک یا دو کمپین برای اکانت ساخته می شود.

ساخت اکانت

۲٫ شارژ اکانت گوگل ادوردز

بعد از ساخت اکانت گوگل ادوردز باید حساب خود را شارژ کنید تا بتوانید تبلیغات را انجام دهید زیرا اگر حساب شما خالی باشد، تبلیغ شما در صفحه ی اول نشان داده نخواهند شد. لازم به ذکر است که شارژ با کارت های بین المللی امکان پذیر است و با کارت های بانکی ایران این امکان وجود ندارد که حساب خود را شارژ کنید. تاپ ادورت این کار را به ازای کارمزی کم برای شما انجام می دهید. به ضورت ریال مبلیغ پرداخت خواهید کرد و حساب شما به صورت دلار شارژ خواهد شد.

شارژ اکانت گوگل ادوردز

۳٫ مدیریت اکانت گوگل ادوردز

هنگامی که ساخت اکانت گوگل ادوردز را انجام می دهید و حساب خود را شارژ می کنید. می توانید تبلیغ های خود را مدیریت کنید و حساب خود را بهینه سازی کنید تا هزینه ها به میزان قابل توجهی کاهش یابد در نتیجه سود شما افزایش خواهد داشت. اگر این کار برای شما مقدور نبود تاپ ادورت این کار را انچام خواهد داد و با توجه به پلن مدیریت کمپین ها و آگهی های مختلف را می سازد و آنها را  مدیریت می کند.

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

۴٫تعرفه کلیکی

تاپ ادورت چهار پلن مختلف دارد که خدمات را از ساخت اکانت گوگل ادوردز تا مدیریت اکانت گوگل ادوردز را برای شما انجام می دهد. برای اطلاع از پلن های روی لینک زیر کلیک کنید:

تعرفه کلیکی


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.