ساخت گروه آگهی و نوشتن تبلیغ گوگل

ساخت گروه آگهی و نوشتن تبلیغ گوگل

ساخت گروه آگهی و نوشتن تبلیغ گوگل

بخش دهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – حال که در بخش قبل، نکات نوشتن آگهی گوگل را آموختید وقت آن است که اولین گروه اگهی را ساخته و تبلیغ گوگل خود را بنویسید. ساخت گروه آگهی بسیار راحت بوده و صرفا برای جداسازی محصولات و خدمات است که تبلیغات گوگل برای شما راحت تر و کاملا تفکیک شده باشد ولی در نوشتن تبلیغ باید نهایت دقت را نمایید زیرا بخش های متنوعی را دارا می باشد. آن قسمت از تبلیغات گوگل که برای کاربران اینترنتی و مشتریان نمایش  داده می شود همین بخش تبلیغ یا همان ads می باشد. پس مهم است تا بیشترین دقت و ریزبینی را در نوشتن تبلیغ داشته باشید پس به نکاتی که در این فیلم به آن اشاره می شود دقت نمایید و تمامی قسمت ها را مطابق فیلم تنظیم نمایید.

بخش نهم – نکات نوشتن آگهی گوگل

بخش یازدهم – معرفی کلمه کلیدی تبلیغات گوگل

 

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.

 

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.