ساخت کمپین گوگل ادوردز

فرق اکانت و کمپین گوگل ادوردز

ساخت کمپین گوگل ادوردز

بخش هشتم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – در این فیلم در مدت ده دقیقه به شما ساخت کمپین گوگل ادوردز آموزش داده خواهد شد. ساخت کمپین مهم ترین بخش ساخت اکانت گوگل ادوردز است زیرا بیشترین تنظیمات در ساخت کمپین گوگل ادوردز صورت می گیرد اعم از تنطیم بودجه، افزونه های تبلیغات گوگل، جدول نمایش تبلیغات گوگل، زبان و همچنین تنظیمات لوکیشن. نکته ی بسیار مهم در زمان نمایش تبلیغات گوگل، این است که زمان ها را باید براساس کشوری که آدرس آن را در تنطیمات وارد کرده اید، تنطیم کنید. به نکته ی ذکر شده بسیار دقت کنید زیرا اشتباه بسیاری از مشتری های تاپ ادورت بوده است. نکته ی دیگر که باید ذکر شود این است که در تنطیمات واحد پول، واحد پولی کارت اعتباری بین المللی خود را وارد کنید.

بخش هفتم – فرق اکانت و کمپین گوگل ادوردز

بخش نهم – نکات نوشتن آگهی گوگل

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خط ویژه پشتیبانی
۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
تیم پشتیبانی زنده تاپ ادورت

موقعیت مکانی شرکت در گوگل مپ