تنظیمات شارژ اکانت گوگل ادوردز

تنظیمات شارژ اکانت گوگل ادوردز

تنظیمات شارژ اکانت گوگل ادوردز

بخش دوازدهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز – در بخش دوازدهم فیلم های آموزشی گوگل ادوردز، با اعمال تنظیمات شارژ اکانت گوگل ادوردز و وارد کردن اطلاعات کارت بانکی بین المللی، در سیستم گوگل ادوردز (تبلیغات گوگل) آشنا خواهید شد. نکته ای که در این مرحله باید به آن توجه داشت این است که کارت بانکی بین المللی باید واقعی باشد و حساب متعلق به یکی از کشورهای خارجی باشد. اینکه حساب باید واقعی باشد دلیل بسیار مهمی دارد و آن هم این است که اگر از کارت های مجازی استفاده کنید، گوگل سریعا کارت مجازی را شناسایی خواهد کرد و نتیجه ی آن تعلیق حساب گوگل ادوردز، خواهد بود و در اثر آن تمامی هزینه های انجام شده، از بین خواهد رفت. اگر یک حساب واقعی در خارج از کشور ندارید، تاپ ادورت اکانت گوگل ادوردز شما را با حساب های واقعی خود در استرالیا شارژ خواهد کرد. شارژ اکانت گوگل ادوردز

بخش یازدهم – معرفی کلمه کلیدی به تبلیغات گوگل

بخش سیزدهم – آشنایی با محیط گوگل ادوردز

 

خدمات تاپ ادورت

تاپ ادورت در زمینه ی تبلیغات گوگل دارای خدمات متنوع و کاملی می باشد که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

ساخت اکانت گوگل ادوردز

ساخت اکانت گوگل ادوردز را تاپ ادورت به صورت رایگان برای تمامی مشتریان خود انجام می دهد. همچنین اگر در شرکتی دیگر دارای اکانت تبلیغ گوگل هستید، تاپ ادورت این اکانت را به طور رایگان به سرور های خود انتقال می دهد تا فرآیند شارژ اکانت انجام شود.

 

شارژ اکانت گوگل ادوردز

تاپ ادورت اکانت شما را با کمترین تعرفه بین رقبا به وسیله ی حساب های واقعی شارژ خواهد کرد تا بدون خطر ساسپند شدن به کار خود ادامه دهید. ساسپند شدن تبلیغ گوگل

 

مدیریت اکانت گوگل ادوردز

اگر می خواهید تمامی تنطیمات، مدیریت و شارژ توسط تاپ ادورت انجام شود می توانید این پلن اکانت مدیریت شده استفاده کنید و با دسترسی کامل به اکانت نظارت بر کار ما داشته باشید.


کانال تلگرام تاپ ادورت

با عضویت در کانال تلگرامی تاپ ادورت علاوه بر آموزش مطالب مفید، از آخرین اخبار و تخفیفات باخبر شوید.

عضویت

رضا محمدی
رضا محمدی
فارغ التحصیل دانشگاه خواجه نصیر بوده و مدیریت سایت تاپ ادورت رو عهده دار هستم. نزدیک به 3 سال هست که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغات در گوگل فعالیت میکنم و این افتخار نصیبم شده که در حد توانم به آموزش گوگل ادوردز و شناساندن آن به وبمسترها و صاحبین مشاغل کمک کرده باشم.

دیدگاه ها بسته شده است