ابزار Delivery Method

Share on whatsapp
واتس اپ
Share on linkedin
لینکدین
Share on telegram
تلگرام
Share on email
ایمیل
ابزار Delivery Method
فهرست محتوی

معرفی ابزار Delivery Method

ابزار دلیوری متود یا همان Delivery Method ابزاری است که مشخص می کند، تبلیغ گوگل شما با توجه به بودجه روزانه ای که اختصاص داده اید، طبق چه برنامه ای در صفحه اول گوگل نمایش داده شود . برای اینکار گوگل ادوردز دو گزینه در مقابل شما قرار داده است:

1) Standard Delivery Method

این گزینه (اد دلیوری استاندارد) با استفاده از نتایج قبلی کمپین تبلیغ شما مشخص می کند که، تبلیغاتتان هر چند دفعه یک بار که توسط کاربران جستجو می شود، در صفحه اول گوگل نمایش داده شود (یکبار درمیان، دوبار درمیان و …). با انتخاب این گزینه مطمئن خواهید بود که بودجه روزانه تبلیغات شما مثلا ساعت ده صبح به پایان نخواهد رسید و تبلیغات شما تا انتهای هر روز فعال است، ولی با نمایش چند در میان.

به بیانی دیگر با انتخاب این حالت تبلیغ شما به گونه ای خواهد بود که در کل بازه زمانی طول روز تبلیغ شما نمایش داشته باشد. به طور مثال 1/3 هزینه طی صبح ، 1/3 هزینه ظهر و 1/3 باقی مانده در شب.

2) Accelerated Delivery Method

با انتخاب این گزینه، هر بار که کلمه کلیدی مربوط به کمپین تبلیغات شما توسط کاربران جستجو می شود، سایت شما در گوگل نمایش داده خواهد شد. به معنای دیگر در این حالت تبلیغ شما مداوم نشان داده میشود تا مقدار شارژ روزانه و یا شارژ کلی به پایان برسد.

نحوه تنظیم Delivery Method

همانطور که در بحث ساخت کمپین گوگل ادوردز بیان شد در هنگام ساخت کمپین می توان این گزینه را همانند آنچه در شکل زیر نمایش داده شده است تنظیم نمود.

Delivery Method

همچنین پس از ساخت کمپین میتوان از قسمت تنظیمات اقدام به ویرایش تنظیمات نمود. این مورد در شکل زیر نمایش داده شده است

Delivery Method

یک نکته مهم

یکی از دلایل اصلی نمایش نداشتن تبلیغ شما در بازه زمانی طول روز می تواند تنظیم اد دلیوری در حالت استاندارد باشد. در این حالت بودجه روزانه شما به گونه ای تقسیم می شود که شما در بازه های مختلف 24 ساعت طول روز نمایش داشته باشید. حال اگر شما تعداد کلیک مورد نظر در صبح را دریافت کرده باشید و هزینه آن کسر شده باشد دیگر برای صبح نمایش نخواهید داشت. همانطوری که بالاتر شرح داده شد هزینه روزانه شما تقسیم بندی شده و در بازه های مختلفی از طول روز نمایش خواهید داشت.

منبع: پشتیبانی گوگل

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (اولین نفر باش که امتیاز میده به این مقاله)
Loading…

مقالات آموزشی
2
دیدگاه بگذارید
avatar
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
Notify of
سارا
کاربر مهمان
سارا

به نظرم رو حالت استاندارد خیلی حالت ایده آلی نیست میشه جدول زمانی تعریف کرد که تو هر ساعتی که خواستیم نمایش داشته باشیم ولی نمایشمون تو اون ساعات یکسره باشه نه اینکه چند دقیقه باشه بعدش نباشه اینجوری اگه تبلیغ مشکل پیدا کنه و نمایش نداشته باشه آدم فک میکنه بخاطر زمانبندیه و پیگیر وضعیت اکانتش نیست البته این نظر منه بر اساس تجربه خودم
ممنون از توضیحاتتون

رضا محمدی
Admin
رضا محمدی

در حالت استاندارد باید بودجه مناسب خودتون را قرار بدهید تا نمایش دائمی داشته باشید. این بودجه بعد از چند روز امتحان توسط خود شما به دست خواهد امد