نمایش گوگل ادز در دستگاه های مختلف

نمایش گوگل ادز در دستگاه های مختلف

محل نمایش گوگل ادز

در گوگل ادز می توان تبلیغ گوگل را در دستگاه های مختلف با درصد های مختلف نمایش داد، یعنی اینکه فردی دوست دارد تبلیغ او بیشتر در موبایل نمایش داده شود تا رایانه و حتی اینکه فقط در موبایل نمایش داده شود. این امکان در گوگل ادز وجود دارد. برای اینکه تبلیغ ما در رایانه یا موبایل نشان داده نشود باید تبلیغ در آن را ۱۰۰ درصد کاهش دهیم. به طور مثال ما میخواهیم تبلیغ تاپ ادورت فقط در موبایل نمایش داده شود، پس درصد نمایش در رایانه را ۱۰۰ درصد کاهش می دهیم و یا درصد نمایش در موبایل را ۱۰۰ درصد باید افزایش دهیم. این روند را به صورت تصویری  در ادامه توضیح خواهیم داد. در نتیجه نمایش گوگل ادز این امکان را به ما می دهد تا مشتریان خود را هدفمند تر انتخاب کنیم.

سه نوع وسیله در گوگل ادز تعریف شده است.

  • رایانه
  • تبلت
  • موبایل

تنطیم نمایش گوگل ادز

۱- ابتدا وارد کمپینی شوید که میخواهید تنظیمات را برروی آن انجام دهید و از ستون سمت چپ بر روی عبارت DEVICES کلیک کنید.

نمایش موبایل گوگل ادز

۲- در سطر دستگاهی که میخواهید افزایش یا کاهش داشته باشید، روی علامت زیر کلیک کنید.

نمایش گوگل ادز در موبایل

۳- برای افزایش درصد نمایش، increase  و برای کاهش درصد نمایش، Decrease را انتخاب کنید و سپس درصد مورد نظر را وارد نمایید.

برای حذف یک دستگاه باید کاهش ۱۰۰ درصد را برای آن دستگاه انتخاب نمود.

۴- حال بر روی دکمه SAVE کلیک کنید.

اکنون نمایش تبلیغات ما بر روی موبایل می باشد و بر روی رایانه هیچ نمایشی نخواهیم داشت. معمولا برای کسب و کار هایی که از صفحات مجازی مانند اینستاگرام استفاده می کنند، تبلیغات خود را فقط برروی دستگاه موبایل قرار می دهند تا درصد بیشتری از بازدید کنندگان به مشتری واقعی تبدیل شوند. زیرا ممکن است افرادی که از رایانه استفاده می کنند بعد از ورود به تبلیغ، بلافاصله صفحه را ترک کنند.

مریم داورزنی
مریم داورزنی
اندازه واقعی آمــوزش یافتگی تو، آن چیزی نیست که می دانی. بلکه این است که چطور دانسته هایت را با دیگران سهیم شوی. حدود سه سالی میشه که کارم را با ادوردز و مارکتینگ شروع کردم. خوشحالم که همراه با تاپ ادورت آنچه آموخته ام رو در اختیار شما قرار می دهم.

2 دیدگاه ها

  1. ثمین گفت:

    خدا قوت خیلی راحت و ساده و قابل فهم هست مطالبتون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


۰۲۱-۶۶۴۰۲۹۴۲
شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.