تخفیف ویژه برای کاربران قدیمی تاپ ادورت فعال شد

خرید اکانت MOZ پرو

اکانت Moz pro که ابزاری قدرتمند در زمینه سئو سایت است که به حضور وبسایت در صفحه اول گوگل کمک می کند. با خرید اکانت MOZ Pro می توانید جست و جوی کلمات کلیدی ، بررسی جایگاه شما و رقبایتان در موتور جست و جوی گوگل ، وضعیت لینک دهی داخلی و خارجی وب سایت و مواردی از این دست را انجام دهید.
بیشترین قدرت این ابزار در بررسی لینک های داخلی و خارجی شما و رقبایتان است. شما با خرید اکانت موز پرو می توانید لینک های ضعیف خود را شناسایی کرده و با تقویت آنها وضعیت وب سایت خود را بهبود ببخشید.
ماز امکانات بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه 4 مورد از اصلی ترین و مهم ترین این امکانات را برای شما شرح خواهیم داد.

buy-moz-account-min

خرید اکانت Moz پرو چه مزایایی دارد؟

بی نظیر در بررسی لینک سازی

اکانت ماز با تجزیه و تحلیل لینک‌های سایت (هم ورودی و هم خروجی) به شما نمایش فرصت‌های لینک بیلدینگ را اعلام می کند.
همچنین با سنجش معیارهای لینک مربوط به رقبا می تواند لینک‌های جدید را به شما اعلام کند. در نتیجه از طریق بررسی بک لینک رقبای خودتان می توانید به دیتابیس خیلی خوبی دست پیدا کنید.

بهبود کلمات کلیدی

در اکانت MOZ Pro شما می توانید عبارات کلیدی متفاوتی را تنظیم کرده تا به ازای آنها بررسی ها برای شما انجام شود. اکانت MOZ با برآورد دقیق حجم جستجو و تجزیه و تحلیل نتایج جستجو بررسی های دقیقی را بر روی محتوی وب سایت شما انجام داده و در نهایت می توانید مشخص کنید که بر روی چه عباراتی باید کار شود و چه عباراتی از اهمیت بیشتری نسبت به یکدیگر برخوردار هستند.

پیشنهادات بهینه سازی سئو سایت

ماز با بهره گیری از امکانات بی نظیر برای شما اولویت بندی مسائل سئو را انجام داده و هشدار مشکلات جدید سئویی را برای شما اعلام می کند.
هشدارهایی همچون ارورهای 404 ، لینک های تکراری ، بک لینک های با کیفیت و کم کیفیت و همچنین ارائه چک لیست بهینه سازی صفحات را اعلام می کند.

ساخت اکانت MOZ Pro در کمتر از چند ساعت کاری

تنها چند ساعت کاری زمان دارید تا با بررسی وب سایت خود و رقبایتان گام بلندی در راستای بهبود وضعیت سایت بردارید. توجه داشته باشید که مهلت استفاده از این اکانت از تاریخ تحویل 1 ماه خواهد بود.

قیمت خرید اکانت MOZ Pro

200.000 تومان


دسترسی کامل به اکانت
امکان استفاده برای چندین سایت
مهلت زمانی 1 ماهه
مشاوره و پشتیبانی رایگان

پارامترهای مهم پس از خرید اکانت ماز: DA - PA - Spam score

سه معیار بی نظیر دامین اتوریتی ، پیج اتوریتی و اسپم اسکور مخصوص به ماز هستند. با بررسی این سه مقدار در داخل اکانت می توانید پیشنهادات بهینه سازی برای رشد این سه عامل را دریافت کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله دامین اتوریتی چیست و به چه پارامترهایی بستگی دارد؟ را حتما مطالعه کنید تا با رعایت پارامترهایی که در این مقاله بیان شده کیفیت سایت خود را بالا ببرید. در نظر داشته باشید که افزایش کیفیت سایت و به خصوص نمره دامین اتوریتی DA نیاز به زمان دارد.

سوالات خرید اکانت Moz

اکانت moz pro را چطور می توانم دریافت کنم و از آن استفاده نمایم؟

بعد از سفارش و خرید اکانت، اکانت روی ایمیل فعال خواهد شد و شما با ایمیل تان وارد اکانت خواهید شد.

آیا اکانت ها به صورت اختصاصی هستند؟

اعتبار این اکانت 1 ماه می باشد. در صورتی که علاقمند به تمدید این اعتبار برای ماه های بعد باشید، این برای شما امکان پذیر خواهد بود.

آیا از یک اکانت برای چند دامنه می توان استفاده کرد؟

بله، در هر اکانت moz pro ، می توان 10 کمپین ساخت، بنابراین شما برای 10 سایت (دامنه) متفاوت می توانید از اکانت خود استفاده کنید.

چرا هزینه اکانت moz pro از ماه دوم افزایش چشمگیری پیدا می کند؟

هزینه اکانت موز با توجه به امکانات بی نظیری که در اختیارتان قرار می دهد، 179 دلار برای هر ماه خواهد بود و با توجه به سیاست کاری شرکت moz، تنها در ماه اول خرید این اکانت، هزینه حدود 2 دلار (28 هزار تومان) در نظر گرفته شده است.

آیا تنها در یک ماه، می توانم کلیه نیازهای خود به اکانت موز را برآورده کنم و از همه امکانات آن بهره ببرم؟

بله، شما در ماه اول خرید اکانت moz pro ، که هزینه ای کاملا مناسب و عادلانه برای شما خواهد داشت، می توانید به کلیه امکانات اکانتتان دسترسی پیدا کنید و با یک برنامه ریزی درست اطلاعات زیادی را از اکانت خود استخراج نمایید.

مقالات آموزش MOZ pro

Moz pro ابزار قدرتمند سئو

در این مقاله آموزش ساخت اکانت moz و آنالیز 0 تا 100 % آن شرح داده خواهد شد.

سئو با moz pro

پرسش و پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید