خرید اکانت Moz

از آنجایی که مشغول مطالعه این مطلب هستید، احتمالا با Moz pro که ابزاری قدرتمند در زمینه سئو سایت می باشد، آشنایی دارید.
همانطور که در مقاله Moz pro شرح آن رفت، به کمک این سرویس، شما قادر خواهید بود عملکرد سایت خود را از نظر سئو تحلیل نموده و اشکالات آن را بیابید. همچنین این سرویس امکانات فوق العاده ای همچون، مشاهده تعداد و منابع بک لینک های رقبایتان را برای شما فراهم خواهد کرد

moz
لوگوی moz
لوگوی moz 2
آموزش moz

نگران یادگیری نحوه کار با محیط moz هستید؟!

تیم تاپ ادورت توضیحات مرحله به مرحله از محیط اکانت moz pro را، در مقاله آشنایی با اکانت موز پرو در اختیار شما گذاشته است، بنابراین با صرف زمانی کمتر از 10 دقیقه، کار با moz را بیاموزید و لذت کار با این سرویس مفید و محبوب را از دست ندهید!

هزینه پشتیبانی ماهانه سئو چقدر است؟

بازار برای برخی کلمات بسیار پر رقابت بوده (تور استانبول، باربری و …) و در برخی دیگر از کلمات رقبای کمتری فعالیت می کنند. از این رو بدون شک نمی توان برای تمامی سایت ها یک قیمت را اعلام کرد.

ما سایت شما را دقیق بررسی می کنیم، گزارش اولیه کاملی از وب سایت به شما ارائه شده، رقبای شما مورد آنالیز و بررسی قرار خواهند گرفت و بر اساس کلمه کلیدی مورد نظر و خواسته های شما در جلسه هماهنگی مبلغ نهایی تعیین خواهد شد.

تصویر متحرک دلار

ساخت اکانت moz pro

 و انجام کلیه تنظیمات اولیه
همانطور که در مقاله ساخت اکانت موز پرو شرح آن رفت، انجام اموری همچون ساخت اکانت، ایجاد کمپین، معرفی سایت به moz pro، اتصال گوگل آنالیتیکس به موز پرو، معرفی رقیبان، انتخاب شبکه جستجو ومعرفی کلمات کلیدی به موز پرو، بعد از خرید اکانت ضروری هستند.

اکانت moz pro

مخصوص مشتریان ماه اول اکانت
هزار تومان 98
  • امکان شارژ مجدد
  • امکان استفاده برای 10 سایت
  • دسترسی مستقیم به اکانت
  • مشاوره و پشتیبانی رایگان

راهی سریع برای بهبود رتبه سایت خود می خواهید؟!

راه حل شماست.

چرا تاپ ادورت را برای خرید اکانت موز انتخاب کنیم؟!
خرید اکانت موز
ساخت اکانت و ایجاد کمپین
خرید اکانت موز
خرید اکانت با حساب بانکی واقعی
خرید اکانت موز
ارائه اکانت با با کلیه امکانات موجود
خرید اکانت موز
معرفی سایت و اتصال گوگل آنالتیکس به moz pro
سوالات متداول
شاید براتون سوال باشه !؟

بعد از سفارش و خرید اکانت، اکانت روی ایمیل فعال خواهد شد و شما با ایمیل تان وارد اکانت خواهید شد.

اعتبار این اکانت 1 ماه می باشد. در صورتی که علاقمند به تمدید این اعتبار برای ماه های بعد باشید، این برای شما امکان پذیر خواهد بود.

بله، در هر اکانت moz pro ، می توان 10 کمپین ساخت، بنابراین شما برای 10 سایت (دامنه) متفاوت می توانید از اکانت خود استفاده کنید.

هزینه اکانت موز با توجه به امکانات بی نظیری که در اختیارتان قرار می دهد، 179 دلار برای هر ماه خواهد بود و با توجه به سیاست کاری شرکت moz، تنها در ماه اول خرید این اکانت، هزینه حدود 2 دلار (28 هزار تومان) در نظر گرفته شده است.

بله، شما در ماه اول خرید اکانت moz pro ، که هزینه ای کاملا مناسب و عادلانه برای شما خواهد داشت، می توانید به کلیه امکانات اکانتتان دسترسی پیدا کنید و با یک برنامه ریزی درست اطلاعات زیادی را از اکانت خود استخراج نمایید.